Top 10 Alexa Geräte Kompatibel – Chytré zásuvky na dálkové ovládání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shelly

#ad

Shelly Plus 1PM | WiFi & Bluetooth chytrý spínač relé s měřením výkonu | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | není nutný rozbočovač | bezdrátové ovládání

#ad
Shelly #ad - Nastavte shelly plus 1pm tak, aby aktivoval uživatelsky definované scény na základě času, aby topení vířivky zapnulo až po 20 hodin. Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení. Můžete přesně měřit spotřebu proudu každého zařízení a dálkově jej zapnout a vypnout, ať jste kdekoli.

Shelly plus 1pm lze použít ke sledování spotřeby a k individuálnímu ovládání domácích spotřebičů, elektrických obvodů a kancelářských přístrojů. Shelly plus 1 pm je inteligentní reléový spínač s 1 kanálem provozovaný přes wifi a bluetooth, až 16 a s měřením výkonu, který lze použít také jako WiFi opakovač. Například můžete nastavit senzor dveří a oken shelly tak, aby hlásil otevření dveří verandy a aktivoval Shelly Plus 1PM tak, že jej zkombinujete s jinými zařízeními ve vaší domácí síti. Shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků.

Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci. Shelly plus 1pm může ovládat zařízení s velkým zatížením, což je perfektní pro monitorování a ovládání kuchyňských přístrojů a domácích systémů. S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceShelly Europe #ad
Výška1.69
Délka2.64
Hmotnost0.25
Šířka1.85
Číslo dílu702
Modelka3800235267035

2. Shelly

#ad

Shelly Plus Add-On balení po 2 kusech, rozhraní Smart Home Plus relé, digitální ovládání přes WLAN a aplikaci, použitelné pro senzory DS18B20 a DHT22, 3,3 V, WiFi domácí automatizace

#ad
Shelly #ad - Kompatibilita: shelly plus add-on je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, Samsung SmartThings a Android a iOS. Podpora rychlá pomoc v německém jazyce Shelly-Supportforum.

Vlastnosti: lze použít s pěti ds18b20 senzory nebo senzorem dht22; má analogový a digitální vstup; DS18B20: teplotní senzor až 5; vyberte si variantu produktu s nebo bez něj standardní varianta se dodává bez ; DHT22 senzor: pokud chcete sledovat teplotu a vlhkost vzduchu. Není nutný žádný rozbočovač. Instalace: připojte přístroj k wi-fi a začněte s instalací. Použití: shelly plus add-on je galvanicky oddělené rozhraní senzoru pro všechny přístroje Shelly Plus.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics #ad
Číslo dílu3800235267370
Modelka3800235267370

3. Thinkbee

#ad

Funkce časování, pro Android a iOS, 1cestná sada rádiových spínačů, pro Amazon Alexa a Google Home, ovládání hlasu, kabeláž, Chytrý vypínač WiFi vypínač světla, Thinkbee Smart Life Switch

#ad
Thinkbee #ad - Použijte aplikaci "tuya" pro ovládání zařízení a vytvoření inteligentního domova. Bezdrátová a snadná instalace Žádné kabeláže, není nutné žádné nové plánování elektrického obvodu, jednoduše přidejte bezdrátový spínač do stávajícího elektrického obvodu. Výdrž spínacího knoflíku až 600 000krát, lithiová baterie cr2032 s knoflíkem může pracovat 6 až 8 let.

Více telefonů může sdílet zařízení současně s rodinnými příslušníky prostřednictvím aplikace. Ovládejte svá světla a zařízení pohodlně pomocí chytrého telefonu a tabletu – kdykoli a kdekoliv. Hlasové ovládání– kompatibilní s amazon echo a google assistant. Přijímač může být instalován v téměř každé připojovací krabici, aniž by byl nalezen. Bezdrátový ovládací panel lze namontovat pomocí šroubů na stěnu nebo pomocí přiložené oboustranné nálepky nalepit na jakýkoliv povrch.

Spora energie zabraňuje zbytečné spotřebě energie v pohotovostním režimu, šetří náklady na energii a prodlužuje životnost osvětlení. Ušetřete si obtěžující stisknutí tlačítek pro ovládání žárovek tím, že zadáte svůj hlasový příkaz! Aktivováno pomocí dovednosti "Smart Life" v aplikaci Alexa vám hlasové ovládání světel nebo spínačů zařízení usnadní a bezstarostný život. Dálkové ovládání a multi-chytré telefony– aplikace může synchronizovat stav zapnutí/vypnutí zařízení.
ZnačkaThinkbee #ad
VýrobceThinkbee #ad
Výška0.59
Délka2.95
Šířka1.89
ModelkaSW SK1 SW R03

4. Amazon

#ad

Funktioniert mit Alexa, Zertifiziert und generalüberholt, Amazon Smart Plug WLAN-Steckdose

#ad
Amazon #ad - Einfache einrichtung und bedienung — einfach einstecken, die Alexa App öffnen und mit der Sprachsteuerung loslegen. Amazon smart plug funktioniert mit Alexa — steuern Sie jede Steckdose mit Ihrer Stimme. Kein smart home-hub erforderlich — erstellen Sie Routinen und Zeitpläne über die Alexa App. Programmieren sie lampen, sodass sie sich automatisch an- und abschalten, kaffeemaschinen und andere Geräte, oder bedienen Sie sie per Fernsteuerung von unterwegs.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška3.13
Délka3.98
Hmotnost0.38
Šířka2.23
Číslo dílu53-024077
ModelkaHD34EU

5. Bosch Smart Home

#ad

Bosch Smart Home Mezikonektor s funkcí aplikace varianta pro Německo a Rakousko – kompatibilní s Google Assistant, Alexa a Apple Homekit

#ad
Bosch Smart Home #ad - Propojí vaše elektrické přístroje přes ovladač Bosch Smart Home se systémem Bosch Smart Home. Chytrá zásuvka pro integraci všech chytrých zařízení do 3680 W do systému Bosch Smart Home. Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně. Kompatibilní s google Assistant, Amazon Alexa a Apple Homekit. Umožňuje individuální nastavení provozní doby díky funkci spínacích hodin v aplikaci.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch #ad
Výška3.11
Délka1.54
Hmotnost0.68
Šířka2.76
Číslo dílu8750000004
Modelka8750000004
ZárukaJednoletá záruka.

6. HOMEPILOT

#ad

HOMEPILOT, Spínací akční člen Smart 1 kanál | výkonný podomítkový spínací aktor pro elektrické zařízení a ovládání světla | ovládání pomocí aplikace a dálkového ovládání ve vaší chytré domácnosti

#ad
HOMEPILOT #ad - Výkon a kompatibilita – s kapacitou až 3 600 w může spínací aktor bez problémů ovládat světlo nebo elektrická zařízení rádiem. 1kanálový spínací aktor – náš spínací aktor smart 1 kanál promění vaše běžné světelné spínače a elektrické přístroje na inteligentní, rádiové jednotky, které lze bez problémů integrovat do vašeho HomePilot Smart Home.

Homepilot - značka rademacher se specializuje na přístroje a příslušenství smart home. Ideální pro chytré ovládání stávajících světelných spínačů nebo zásuvek. Od ovládání garážových vrat, automatizace rolet a topení, jakož i propojovací centrály Smart Home – nabízíme chytré ovládání vašeho domova. Využijte rozsáhlé automatické funkce a umožněte si ještě pohodlnější ovládání v kombinaci s Gateway Premium.

Neviditelná instalace – spínací aktor se diskrétně instaluje za stávající spínač nebo tlačítko, díky čemuž se bez problémů začlení do vašeho interiéru, aniž by ovlivnil design. Všestranné a flexibilní ovládání – zažijte svobodu ovládat svá zařízení pomocí chytrého nástěnného tlačítka, dálkového ovládání nebo aplikace.
ZnačkaHOMEPILOT #ad
VýrobceHomepilot #ad
Výška0.79
Délka1.89
Hmotnost0.22
Šířka1.89
Číslo dílu11941001
Modelka11941001

7. Tapo

#ad

Hlasové ovládání, Smart Home WiFi zásuvka, dálkový přístup, mini, není nutný rozbočovač, bílá, Google Home, příslušenství Alexa, TP-Link Tapo Wi-Fi Smart zásuvka Tapo P100, funguje s Alexa, Tapo App

#ad
Tapo #ad - Režim nepřítomnosti – zapínejte a vypínejte světla v nejrůznějších časech, abyste simulovali přítomnost osoby. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli.

Hlasové ovládání – aktivujte svou chytrou zásuvku hlasovými příkazy přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. VarovÁnÍ: Žádná uzemňovací zásuvka evropská zásuvka, pouze pro zdířku typu C nebo zásuvky. Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech.

Jednoduché nastavení a použití – rychlé a snadné každodenní nastavení a správa přes bezplatnou aplikaci zdarma pro iOS a Android. Rozsah dodávky: tapo p100 pouze na 2, 4 GHz, návod k rychlé instalaci. 7. 20 pro bezproblémové připojení tapo P100 potřebujete svůj standard šifrování stanovit na WPA2. S fritzbox os.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTapo #ad
Výška2.83
Délka2.01
Hmotnost0.22
Šířka3.03
Číslo dílu1
ModelkaTapo P100
Záruka2 roky.

8. Tapo

#ad

Funguje s Alexa, Google Home, Smart Home WiFi zásuvka, TP-Link Tapo Smart Wi-Fi zásuvka, mini, Alexa příslušenství, dálkový přístup, Alexa zásuvka 4 ks, hlasové ovládání, Tapo, není nutný žádný rozbočovač

#ad
Tapo #ad - Kompaktní zástrčka – miniaturní velikost 72 mm x 51 mm, aby neblokovala sousední evropské zástrčky, balení po 4 kusech. Pozor: žádná uzemňovací zástrčka euro zástrčka, pouze pro jednu zdířku typu C nebo zásuvky. Režim nepřítomnosti – automaticky zapíná a vypíná zařízení a vytváří dojem, že je někdo doma.

Remarque power supply ac 220-240 v, 50/60/ hz / max load 23000 W, 10A+. Snadné nastavení a používání – není nutný rozbočovač, patice 10-a, během pár sekund, jednoduchá správa přes bezplatnou aplikaci Tapo, velmi rychlé nastavení, jež spravuje i monitorovací kameru Tapo C200 a oprávnění může sdílet s celou rodinou. Asovač a časový plán – s funkcemi plánování a časovače můžete vytvářet plány týdenního plánování a odpočítávání. Všechna připojená elektronická zařízení fungují automaticky v okamžiku přednastavení, takže váš život je chytrý, pohodlný a energeticky účinný.

DÁlkovÉ ovlÁdÁnÍ a hlasovÉ ovlÁdÁnÍ - okamžité zapnutí/vypnutí všech připojených zařízení odkudkoli prostřednictvím aplikace Tapo v chytrém telefonu a tabletu Android/iOS nebo správa připojeného hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant. Zaručená bezpečnost – vysoká kvalita, certifikace světovou autoritou, nehořlavý materiál ABS, posuvný bezpečnostní box zabraňuje úrazu elektrickým proudem, automatické skladování.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTapo #ad
Výška3.5
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka4.69
Číslo díluTAPO P100
ModelkaTAPO P100(4-PACK) (EU)
Záruka2 years.

9. Amazon

#ad

Chytrá zásuvka Amazon Smart Plug s hlasovým ovládáním Alexa

#ad
Amazon #ad - Není vyžadováno žádné středisko pro chytrou domácnost - opakování a rozvrh nastavíte v aplikaci Alexa. Jednoduché nastavení a použití - zapojíte, otevřete aplikaci Alexa a začnete mluvit. Nastavte si automatické zapnutí a vypnutí světel, nebo je ovládejte na dálku, kávovaru a dalších spotřebičů, když nejste doma. Chytrá zásuvka amazon smart plug s hlasovým ovládáním Alexa - ovládejte každou zásuvku pomocí svého hlasu.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška3.13
Délka3.98
Hmotnost0.38
Šířka2.23
Číslo dílu53-024071
ModelkaHD34EU

10. TP-Link

#ad

Wi-Fi Smart zásuvka Tapo P100, příslušenství Alexa, Smart Home WiFi zásuvka, TP-Link Tapo Nano Smart Wi-Fi zásuvka Tapo P115 s kontrolou spotřeby energie

#ad
TP-Link #ad - Produkt 1: hlasové ovládání – aktivujte svou chytrou zásuvku hlasovými příkazy přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. Produkt 2: přístup i na cestách - ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli.

Produkt 2: vytváření časových plánů – automatické zapnutí a vypnutí zařízení v různých časech. Produkt 2: jednoduché nastavení a použití – rychlé a jednoduché každodenní nastavení a správa přes bezplatnou aplikaci zdarma pro iOS a Android. Produkt 1: jednoduché nastavení a použití – rychlé a jednoduché každodenní nastavení a správa přes bezplatnou aplikaci zdarma pro iOS a Android.

Výrobek 2: režim nepřítomnosti – zapněte a vypínejte světla v nejrůznějších časech, abyste simulovali přítomnost osoby. Výrobek 1: nano design, kompatibilní se všemi druhy připojovacích krabic a neruší sousední zásuvky. Produkt 1: kontrola spotřeby energie – analyzujte historickou spotřebu proudu připojeného zařízení v reálném čase.
ZnačkaTP-Link #ad