Top 10 Anc In Ear – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOZO

#ad

Křišťálově čisté hovory, ovládání aplikací –, audio s vysokým rozlišením, doba přehrávání 56 hodin, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy

#ad
TOZO #ad - Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím.

Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Skládací design skládací a lehký design vám umožňuje složit sluchátka přes uši bluetooth a umístit je všude. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

2. soundcore

#ad

Hluboké basy, personalizace přes aplikaci, audio s vysokým rozlišením, doba hraní 40 h v režimu ANC, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
soundcore #ad - Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam.

Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

3. soundcore

#ad

Doba hraní 40 h v režimu ANC, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, audio s vysokým rozlišením, hluboké basy, personalizace přes aplikaci

#ad
soundcore #ad - Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.

Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.

Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004G31
ModelkaA3004G31

4. Bose

#ad

černá, Bluetooth sluchátka přes uši, Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu, výdrž baterie až 24 hodin

#ad
Bose #ad - Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět.

Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký.

Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0100
Modelka884367-0100
Záruka2 roky výrobce

5. Bose

#ad

Bluetooth sluchátka přes uši, cypřišově zelená – limitovaná edice, výdrž baterie až 24 hodin, Bose Bezdrátová sluchátka QuietComfort s potlačením okolního šumu

#ad
Bose #ad - Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními.

Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk.

Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět. Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0300
Modelka884367-0300
Záruka2 roky výrobce

6. Bose

#ad

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu, bílá, Bluetooth sluchátka přes uši, výdrž baterie až 24 hodin

#ad
Bose #ad - Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět.

Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat. Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny.

Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0200
Modelka884367-0200
Záruka2 roky výrobce

7. soundcore

#ad

Hi-Res Sound, individuální režimy, hybridní aktivní izolace hluku, spojení 2 zařízení černá, Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, EQ v aplikaci, pohodlné držení, 40 h baterie

#ad
soundcore #ad - Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby. Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci.

Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí. Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz.

Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res. Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo díluA3028011
ModelkaA3028
Záruka12 měsíců

8. Bose

#ad

černá, Bose Bezdrátová Bluetooth sluchátka QuietComfort SE, s měkkým pouzdrem

#ad
Bose #ad - Bose active eq umožňuje špičkový zvuk při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě jasné. Měkká umělá kůže, nárazuvzdorný nylon a nízký přítlak jsou stejně robustní a pohodlné.

15minutové rychlé nabíjení vydrží až 3 hodiny, s přiloženým audio kabelem si můžete hudbu užívat ještě déle. Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání bose quietcomfort 45 činí 24 hodin na jedno nabití. Design přes uši: bezdrátová sluchátka bose nabízejí nejvyšší komfort při nošení po celý den. Bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu: perfektní symbióza snížení hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku.

Režim quiet- a aware: režim quieting sluchátek zajišťuje úplné snížení hluku, režim Aware vám umožní vnímat okolí přes sluchátka Around-Ear a současně poslouchat hudbu. Věrná reprodukce: zvuková architektura triport bose quietcomfort 45 zajišťuje hluboký, plný zvuk. Bose používá malé mikrofony pro detekci a měření okolního hluku, které se pak redukují protisignálem.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška4
Délka6
Hmotnost0.66
Šířka9
Číslo dílu866724-0500
Modelka866724-0500
Záruka2 roky výrobce

9. soundcore

#ad

Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, hybridní aktivní izolace hluku, Hi-Res Sound, pohodlné držení, spojení 2 zařízení růžová, individuální režimy, EQ v aplikaci, 40 hodin baterie

#ad
soundcore #ad - Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby. Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci.

Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby.

Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí. Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res. Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.58
Šířka7.09
Číslo díluA3028051
ModelkaA3028
Zárukaby manufacturer

10. Bose

#ad

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 45 Noise Cancelling, Bluetooth sluchátka, mikro, univerzální velikost, bílá

#ad
Bose #ad - Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání činí 24 hodin na jedno nabití. 15minutové rychlé nabíjení umožní až 3 hodiny poslechu a díky přiloženému audio kabelu si můžete svou hudbu vychutnávat dokonce ještě déle. Bezdrátová sluchátka noise cancelling: perfektní symbióza redukce hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku.

Bose používá malé mikrofony k detekci a měření okolního hluku, který se pak redukuje pomocí opačného signálu. Technologie bose active eq umožňuje dosáhnout špičkového zvuku při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě zůstává zvuk čistý. Design over-ear: bezdrátová sluchátka nabízejí maximální komfort i při celodenním nošení.

Věrná a přirozená reprodukce: zvuková architektura triport zajistí hluboký, plný zvuk. Režim quiet a aware: režim quiet zajišťuje úplnou redukci hluku, režim Aware umožňuje vnímat vaše okolí přes sluchátka Around-Ear, zatímco současně posloucháte hudbu. Měkká umělá kůže, nylon odolný proti nárazu a nízký přítlak – díky kombinaci všech těchto vlastností jsou sluchátka robustní i komfortní zároveň.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.97
Šířka7.24
Číslo dílu866724-0200
Modelka866724-0200
Záruka2 roky