Top 10 Aqua Sphere Schwimmbrille – Plavecké brýle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARENA

#ad

Arena Spider Junior Anti-Fog Schwimmbrille für Kinder, Hypoellergene Silikon Dichtungen, Selbstjustierender Nasensteg, Schwimmbrille mit UV-Schutz

#ad
ARENA #ad - FÜr junge schwimmer: die zuverlässigen und einfach zu verwendende Schwimmbrillen der Spider Reihe sind ideal für Junge Schwimmer von 6 bis 12 Jahren, die nach einer praktischen und kompakten Lösung suchen.

Schwimmbrille: die arena spider junior ist eine unkomplizierte, sichere und farbenfrohe Schwimmbrille für junge Schwimmer, mit Anti-Fog-Gläsern und weichem, hypoallergenen Silikon für höchsten Tragekomfort. Bequem und sicher: schwimmbrille mit gläsern mit UV-Schutz und anliegender Passform, um undichte Stellen zu verhindern; die weichen Dichtungen aus hypoallergenem Silikon eignen sich auch bei empfindlicher Haut.

Leichte anwendung: das einfache kopfband garantiert eine stabile Passform, selbst bei Start und Wende; der selbstjustierende Nasensteg passt sich der Gesichts- und Nasenform intuitiv an. Helle glÄser: die hellen gläser dieser Schwimmbrille sind ideal für Innen-Schwimmbecken und Umgebungen mit wenig Licht. Zusammensetzung: 60% silikon, 38% Polycarbonat, 2% Polypropylen, PVC-frei.
ZnačkaARENA #ad
VýrobceArena #ad
Hmotnost0.18
Číslo dílu92338-173-NS
Modelka92338-173-NS
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

2. ZIONOR

#ad

Ochrana proti mlze, UV ochrana, G1MINI polarizované komfortní dětské plavecké brýle, plavecké brýle pro dívky a chlapce roky 3-14, ZIONOR Plavecké brýle pro děti

#ad
ZIONOR #ad - Díky pokročilé povrchové úpravě proti zamlžení, vysokému rozlišení a panoramatickému výhledu si mohou děti hrát ve vodě bezpečněji a bez překážek. Stabilnější a trvanlivější náramek – náramek je vyroben z tekutého silikonu a je neklouzavý. Velmi pohodlné nošení – ultra měkký stereoskopický 3d rám zajišťuje, že naše dětské brýle zionor mají vynikající sací výkon, aby zajistily lepší bezpečnost proti vytečení.

Speciální polarizované dětské plavecké brýle – jedinečná polarizovaná čočka našich dětských plaveckých brýlí zionor g1mini dokáže odfiltrovat většinu silných odlesků a povrchových odrazů, zlepšit ostrost vidění a čistotu barev, výrazně snížit přetížení očí a lépe chránit oči. Je opravdu cool než jiné rodiny u bazénu nebo na pláži, vychutnejte si skvělý čas rodičů a dětí. Nemusíte si dělat starosti s očima mývala.

Jsou pohodlnější než malé plavecké brýle pro děti. Je stabilnější a nedá se snadno zlomit než běžný silikon. Módní pro dívky a chlapce – naše polarizované plavecké brýle zionor g1mini pro děti mají stejné provedení jako polarizované plavecké brýle G1 pro dospělé. Děti mohou popruh jednoduše a nezávisle nastavit pomocí našeho jedinečného systému nastavení řemínků ZIONOR. Vynikající uv ochrana a funkce proti zamlžení – tyto plavecké brýle pro děti s vylepšenou uv ochrannou vrstvou mohou blokovat většinu škodlivých UV paprsků.
ZnačkaZIONOR #ad
VýrobceZIONOR #ad
Výška1.61
Délka6.3
Hmotnost0.13
Šířka1.37
Číslo díluYA-EU-G1MINI-BlackBlue
ModelkaYA-EU-G1MINI-BlackBlue

3. Speedo

#ad

Flamingorosa/Electric Pink/Blau, Speedo Unisex Kinder Biofuse 2.0 Schwimmbrille, One Size

#ad
Speedo #ad - Neues flexibles und starkes internes Rahmendesign, dehnt und passt sich für eine super enganliegende Passform an und bietet überlegene Stabilität. Brandneuer, zum patent angemeldeter Druckknopf-Mechanismus für ein schnelles und sicheres Anpassen. Superweiche dichtungen mit neuem Rillendesign, die die gleiche meistverkaufte Passform bieten. Immer noch mit unserer meistverkauften Speedo Biofuse -Technologie für flexiblen Komfort beim Schwimmen. Die neu gearbeitete Gläserform bietet eine ausgezeichnete Peripheriesicht.
ZnačkaSpeedo #ad
VýrobceSpeedo #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.18
Šířka0
Číslo dílu8-00336
Modelka8-00336

4. Speedo

#ad

Purple Dream, jednotná velikost, Speedo Dámské zrcadlové plavecké brýle Vanquisher 2.0

#ad
Speedo #ad - Bez mlžení: křišťálově čistý výhled pod a nad vodou s vrstvou proti zamlžení. Neoslňující: zrcadlové brýle redukují oslnění vody při světlých podmínkách a chrání před přímým slunečním zářením.

Panoramatický výhled: periferní vidění pod vodou s širokými skly a optickým povrchem. Přesně padnoucí nosní můstek: včetně 4 vyměnitelných nosních můstků pro pohodlné, dlouhodobé nošení. Uv ochrana: vynikající ochrana před škodlivými UVA a UVB paprsky při plavání venku. Bez latexu a PVC. Tvarově tvarované vnitřní oko: přesný tvar, ploché těsnění pro těsnější tvar kolem oka. Pohodlný tvar: polstrovaná silikonová těsnění zajišťují bezpečné utěsnění proti vytečení.
ZnačkaSpeedo #ad
VýrobceWarnaco Swimwear - Speedo Equipment #ad
Výška1
Délka4
Hmotnost0.1
Šířka1
Číslo díluWMIRRORVANQUISHER2.0
ModelkaWMIRRORVANQUISHER2.0

5. ZABERT

#ad

ZABERT Plavecké brýle pro děti, K1 Plavecké brýle Dětské plavecké brýle pro mládež Děti Děti Junior Chlapci Dívky 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 let Růžová Růžová Fialová

#ad
ZABERT #ad - Top plavecké brýle pro děti. D rychle přizpůsobitelný popruh na hlavu, a zabert k1 dětské brýle pro plavání, mládež ve věku 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 let, nezůstávají žádné protékání, dobře sedí na tváři evropských dětí, juniorské děti, dívky nebo chlapce.

Bezpečné, zdravé a pohodlné materiály. Objednávejte s plnou důvěrou. Jednoduchá péče a údržba. D zůstat v bezpečí. Působí déle než obvykle a nepoškozuje tělo dítěte. Kvalitní dětské plavecké brýle, nejedná se o levné plavecké brýle z PVC nebo recyklovaného silikonu. Nejlepší zákaznický servis – solidní kvalita produktu a bezproblémový zážitek z nákupu, místo toho, pokud máte přístup k tomu nejnutnějšímu, abyste se v milionech produktů hledali ten správný.

Pro zdraví vašich dětí doporučuje společnost Zabret držet se daleko od levných pastí. Kids favorite swimming goggles. Stále kvalitní dětské plavecké brýle. Profesionální vysoce výkonné plavecké brýle pro děti, nerozbitné pc čočky. Dětské oblíbené brýle – tak roztomilé, rychlé nastavení pomocí automatického nastavení, jednoduché pro mládež, tak krásné barvy. Dětské plavecké brýle zabert k1.
ZnačkaZABERT #ad
VýrobceZABERT #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluSG41-Pink
ModelkaZABERT K1
Záruka1 rok

6. Zoggs

#ad

Zoggs Unisex Jugend Phantom 2.0 Junior mit UV-Schutz und Anti-Beschlag-Schwimmbrille, Schwimmbrille, 305511, 6-14 Jahre, Hellblau/Violett/Blau

#ad
Zoggs #ad - Hypo-allergenischer Soft-Seal Rahmen. Maximaler uv schutz blockiert 100% der schädlichen UVA und UVB Strahlen. 6-14 jahren. Fogbuster anti-fog Imprägnierung für klare Sicht. Geeignet im alter von ca.
ZnačkaZoggs #ad
VýrobceZoggs #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.04
Šířka1.97
Číslo dílu305511
Modelka305511
Záruka0

7. Zoggs

#ad

One Size, Lila/Pink/Hologramm, Zoggs Unisex-Youth Sea Demon Junior Schwimmbrille Objektiv

#ad
Zoggs #ad - Fogbuster anti-fog Imprägnierung für klare Sicht. Cooler Hologramm Effekt. 6-14 jahren. Geeignet im alter von ca. Maximaler uv schutz blockiert 100% der schädlichen UVA und UVB Strahlen.
ZnačkaZoggs #ad
VýrobceZoggs #ad
Číslo dílu306539
Modelka306539
Záruka0

8. ARENA

#ad

1 & sprej proti zamlžení žádné mlžení, 150 aplikací, jedna velikost, ARENA Unisex – dospělí Cobra Ultra Swipe Mr Yell-White Swim Goggles, vícebarevné, transparentní 100

#ad
ARENA #ad - Produkt 2: obsah 35 ml: stačí na cca 150 aplikací. Výrobek 2: zabraňuje zamlžování sklenic, není nutné žádné působení nebo oplachování, nekomplikované, rychlé a efektivní použití. Produkt 2: inovativní, šetrný k očím sprej pro obnovení povrchové úpravy proti zamlžení plaveckých brýlí Arena. Výrobek 1: dvojitá čelenka. Výrobek 1: UV ochrana. Výrobek 2: obsah 35 ml, vystačí na cca 150 aplikací. Výrobek 1: otřete proti zamlžení.
ZnačkaARENA #ad

9. ARENA

#ad

Jednotná velikost, Yellow Copper-Black, Arena Dámské plavecké brýle Cobra Ultra Swipe Mr Yell plavecké brýle

#ad
ARENA #ad - S 5 různými nosními můstky pro individuální přizpůsobení. Perfektně sladěné, pohodlné těsnění. Ideální pro závodníky. Swipe technologie proti zamlžování pro 10× déle trvající jasný výhled. Dvojitá čelenka pro lepší držení.
ZnačkaARENA #ad
VýrobceArena #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.18
Šířka7.48
Číslo dílu002507-350-NS
Modelka002507-350-NS
ZárukaZáruka výrobce

10. Speedo

#ad

Dámské plavecké brýle Speedo Futura Biofuse Flexiseal, tyrkysová / čirá, jedna velikost

#ad
Speedo #ad - Tyto brýle pro biofúzi byly vyvinuty speciálně pro ženské obličeje a jsou tak pohodlné, že je můžete dokonce zapomenout, že je nosíte. Pro každodenní plavání venku jste zde správně. Vytváření vln: od svého založení v austrálii v roce 1928 jsme se zapsali životu ve vodě a u vody.

Cítíte se dobře, dobře se plavat: širokoúhlá skla poskytují lepší periferní vidění, zatímco modrá skla snižují oslnění při jasném světle. Kvalita a pohodlí: naší nejlepší je právě lepší. Díky tomu jsou tyto plavecké brýle nepostradatelným doplňkem pro použití v hale a venku. Naším cílem je inspirovat lidi k plavání, fitness nebo zábavu, ať už na trénink, závod, a zlepšit každý okamžik ve vodě. Stromy pro čisté moře: staráme se o divoké vody světa a do konce roku 2022 proto vysazujeme dva miliony mangrových stromů.

Mangrovy vytvářejí důležitá stanoviště pro mořský život a jsou schopné absorbovat CO2, čímž je vzduch pro nás a naše oceány čistší. Najít ten nejlepší tvar: flexibilní vnější rám tohoto plovacího příslušenství se přizpůsobí obrysům vašeho obličeje a zajišťuje individuální střih, zatímco nastavení tlačítek umožňuje rychle najít ten nejlepší tvar.
ZnačkaSpeedo #ad
VýrobceSpeedo #ad
Výška1.97
Délka7.28
Hmotnost0.26
Šířka2.76
Číslo dílu8-11312C105
Modelka8-11312C105
Záruka2 year manufacturer