Top 10 Biomülleimer Küche 3L – Kuchyňské kompostéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED FACTOR

#ad

Bio Mülleimer, RED FACTOR Deluxe Kompostbehälter Küche Aus Edelstahl Geruchlos, Inklusive Kostenlosen Aktivkohlefiltern Matt Designer, 5 Liter

#ad
RED FACTOR #ad - Einfach zu verwenden – fasst 5 liter lebensmittelreste, ohne dass sie sich sorgen um schlechte gerüche, so dass sie nicht täglich zum komposthaufen im Freien müssen. Hochwertige konstruktion – dieser red factor biomülleimer wurde entwickelt, risse und abplatzungen ist. Im gegensatz zu anderen behältern ist dieser red factor kompostbehälter mit einem zweilagigen Aktivkohlefilter und einem Deckel mit Löchern für eine gute Belüftung ausgestattet, Gemüse, dass Fliegen und andere Schädlinge angezogen werden.

Kippen sie einfach über die woche lebensmittelreste in die Tonne mit Deckel, er bietet genug Platz für die organischen Abfälle mehrerer Tage, Schädlinge oder Fliegen machen müssen. Geruchlos – sie können lebensmittelreste wie obst, eierschalen usw. Ausgestattet mit einem weichen Griff für eine einfache Handhabung. Kann leicht mit Seifenwasser gereinigt werden. Bei red factor glauben wir an die Entwicklung hochwertiger und dennoch erschwinglicher Produkte, die ihr Leben verbessern.

Wenn sie aus irgendeinem grund mit ihrem Kauf nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns einfach und wir senden Ihnen eine Rückerstattung oder tauschen den Bioabfall Behälter um. Attraktives design – attraktiv verarbeitet mit einem kuppelförmigen deckel, kann dieser stilvolle Komposter aus Metall direkt auf Ihrer Küchenarbeitsplatte platziert werden, um jederzeit einen einfachen Zugang zu ermöglichen und Ihrer Kücheneinrichtung einen eleganten Look zu verleihen. In den bio abfalleimer kippen, um zu verhindern, ohne sich Sorgen wegen übler Gerüche, Kaffeesatz, der schlechte gerüche neutralisiert, Schädlinge oder Fliegen machen zu müssen.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSP-SMT-5L
ModelkaKCB-SSP-SMT-5L

2. simplehuman

#ad

5 Jahre Garantie, Kompost-Caddy, Simplehuman CW1645 4 Liter, Komposteimer für Küche mit Deckel, gebürsteter Stahl

#ad
simplehuman #ad - Minimiert geruchsbildung und hält ungeziefer fern: lebensmittelabfälle sind übelriechend – unser Soft-Seal-Deckel lässt Lebensmittelabfälle atmen, so dass Gerüche minimiert und Ungeziefer wie Fruchtfliegen ferngehalten werden.

Während der Benutzung halten Magnete den Deckel offen. Herausnehmbarer inneneimer: der mit griffen versehene Eimer fasst eine große Menge an Lebensmittelabfällen und kann für die Entleerung oder für die Reinigung einfach herausgenommen werden. Platzsparend und praktisch: unser kompost-caddy hängt ordentlich an der Seite Ihres Abfalleimers und kann bei der Zubereitung von Speisen und beim Aufräumen Ihrer Arbeitsplatte einfach abgenommen werden.

Edelstahlreiniger: unsere unsichtbare silber-Ionen-Beschichtung schützt vor Fingerabdrücken und der Verbreitung von Keimen, ohne den natürlichen Glanz des Stahls zu beeinträchtigen. Magnetisches andocksystem: es wird seitlich an Ihrem rechteckigen oder schmalen Beutel-Klemmrand befestigt, um den Kompost-Caddy zu fixieren.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška8.5
Délka9.6
Hmotnost3
Šířka5.7
Číslo díluCW1645
ModelkaCW1645
ZárukaKeine Garantie

3. OXO

#ad

1. 75 GAL/6. 62 L, CHARCOAL, OXO GG Easy-CLEAN COMPOST BIN

#ad
OXO #ad - Praktický: se svým objemem 6, 6 l je odpadkový koš OXO Good Grips perfektně vhodný pro sběr bioodpadu ve větších kuchyních. Chytrý design: díky jedinečné konstrukci není okraj pytle na odpadky zvenku vidět.

Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe. Snadná údržba: hladké vnitřní stěny usnadňují čištění kompostovacího kbelíku. Hygienický: speciální design zabraňující zápachu udržuje hmyz mimo obsah kbelíku a zabraňuje úniku pachů. Efektivní: během zpracování potravin můžete víko zafixovat v otevřené poloze, abyste okamžitě pohodlně hodili do kbelíku. Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška7.6
Délka7.75
Hmotnost1.63
Šířka7.3
Číslo dílu13294600UK
Modelka13294600

4. RED FACTOR

#ad

RED FACTOR Prémiová nádoba na komposty do kuchyně z ušlechtilé oceli bez zápachu – bio odpadkový koš – včetně bezplatných filtrů s aktivním uhlím matná měď, 5 litrů

#ad
RED FACTOR #ad - Jednoduše naklápějte zbytky potravin přes týden do nádoby s víkem, nabízí dostatek místa pro organický odpad několik dní, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemnými pachy, škůdci nebo mouchami. Snadné použití – pojme 5 litrů zbytků potravin, takže nemusíte denně používat kompostu venku. Bez zápachu – zbytky potravin jako ovoce, které neutralizuje špatné pachy, skořápky atd.

U red factor věříme v vývoj vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných produktů, které zlepšují váš život. Pokud nejste s nákupem z jakéhokoli důvodu spokojeni, kontaktujte nás jednoduše a my vám zašleme vrácení peněz nebo vyměníme nádobu na bioodpad. 100% záruka spokojenosti – obsahuje kvalitní dvouvrstvé filtrační sady, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem nových filtrů po velmi dlouhou dobu. Můžete naklápět do bio odpadkového koše, zelenina, škůdci nebo mouchami. Technologie formování plechu zajišťuje, takže je absolutně nerezavějící a nevydává žádné toxické látky do kompostu.

Na rozdíl od jiných nádob je tato nádoba na komposty red factor vybavena dvouvrstvým filtrem s aktivním uhlím a víkem s otvory pro dobré větrání, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemným zápachem, kávová sedlina, aby se zabránilo přitahování much a jiných škůdců. Vysoce kvalitní konstrukce – tento odpadkový koš red factor byl vyvinut pro zajištění dlouhodobé stability a trvanlivosti a je vyroben z ušlechtilé oceli s dlouhou životností, že se neprovádí žádné svařování, která je odolná proti rzi, prasklinám a odlupování. Vybaveno měkkou rukojetí pro snadnou manipulaci.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSE-CM-5L
ModelkaKCB-SSE-CM-5L

5. MUGYPYR

#ad

Pro vnitřní použití, 5 l, odpadkový koš na pracovní desku, Malý koš na kompostování do kuchyně, kompostér, modrý, polypropylen, nádoba s víkem

#ad
MUGYPYR #ad - Dný nepříjemný zápach, žádné pilníky na ovoce – pouze čistá kuchyně zaručena! Kompostovací nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními taškami, koupelny, vhodná do kuchyně, prádla, obytného vozu, atd.

Vytvořte si pohodlí: zavěste jej na dveře skříně, krájíte a krájíte čerstvé potraviny, spížových dveří, když vaříte, nemusíte se ohýbat, abyste házeli věci. Náš kompostér je vybaven uzávěrem proti zápachu, takže nejen uzavřete svůj biologicky odbouratelný odpad, ale také nežádoucí pachy. Pro zavěšení na dveře s háčky nad dveřmi.

Rozměry: 19 × 14, 5 × 24, 5 cm, montážní příslušenství 1 háček, objem: 5 l; odpadkový koš se snadno instaluje, 1 lepicí háček a 20 sáčků na odpadky součástí dodávky. Je malý, velmi vhodný pro většinu dveří skříní, skříní. Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Tloušťka dveří: 238, 8 cm, pokud se použije nad dveřní háček.
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.12
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR

6. TanteSoe

#ad

Koš na bioodpad teta SOE do kuchyně – 3L Kompostovací koš s víkem na biomodpad – vč. filtru s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu a vnitřní kbelík

#ad
TanteSoe #ad - Jedinečný design – tento odpadkový koš se opravdu hodí do každé kuchyně. Tím nabízí koš na kompost tety Soe dostatek místa pro bioodpad během několika dní. Díky modernímu nápisu, soustruženým dřevěným držadlům a matně bílému vnějšímu kbelíku je tento bio odpadkový koš stylový a přesto nadčasový! Robustní a dlouhá životnost – vnější kbelík s práškovým nástřikem zdobí robustní vnitřní kbelík, který lze snadno mýt v myčce.

Neutraizovaný zápach – konečně bez páchnoucího biomodu: aby kuchyňský odpad nezanechal v kuchyni žádné nepříjemné pachy, je víko navíc vybaveno filtrem s aktivním uhlím a silikonovým kroužkem.

Kompaktní velikost – s objemem 3 litry zve tato stylová nádoba na bioodpad k deštivému použití v kuchyni. Praktická sada 4 v 1 – jedinečná nádoba na bioodpad do kuchyně: v naší sadě vše v jednom se nachází stylový venkovní kbelík, vnitřní kbelík a víko s integrovaným a vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím. Tak zůstává nádoba vždy nerezavějící a zabezpečená proti vytečení.
ZnačkaTanteSoe #ad
VýrobceN&F Products #ad
Výška26
Hmotnost1.85
Šířka26

7. YourCasa

#ad

Nádoba na kompost, YourCasa® Kuchyňský odpadkový koš – akátové dřevo a ušlechtilá ocel pro každodenní organický odpad – vhodný do myčky nádobí – vyjímatelný odpadkový koš, nádoba na bioodpad, malý

#ad
YourCasa #ad - Díky tomu nabízí kuchyňský kompostér s víkem dostatek místa pro váš bioodpad a je přesto dostatečně malý na to, aby jej mohl postavit na pracovní desku. Naše nádoba má velikost přes 4 l. Náš stolní odpadkový koš s víkem je vybaven vysoce kvalitní vložkou z ušlechtilé oceli a víkem a lze jej snadno mýt v myčce.

S nádobou na bioodpad yourcasa do kuchyně můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty. Vyrobeno z akátového dřeva a kvalitní nerezové oceli. V otevřených miskách nebo papíru. Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu.

Víko odpadkového koše může blokovat pachy a současně zajistit, aby se mouchy, hmyz a jiní škůdci nedostali do kompostovatelného odpadu. Kompostér pro bioodpad tak zůstane vždy čistý a hygienický. Bez použití plastů! odpadkový koš s víkem je vhodný pro každou pracovní desku a dělá z něj perfektní dekoraci. Většina biokbelíků není vhodná do myčky.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo díluKompost43
Modelka4260746610376

8. Rotho

#ad

6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, plast PP bez BPA, Rotho Albula odpadkový koš 6 l s víkem a uchem do kuchyně, modrá/antracitová

#ad
Rotho #ad - Rozměry: 23, 5 × 20 × 20, biomod, 8 cm d × š × v – objem nádoby na bionádoby: 6 litrů – praktický pomocník pro kuchyňský odpad, kompost a další. Prostorově úsporný a praktický: víko lze kompletně otevřít a sklopit dozadu – pohodlné nošení díky popruhům – snadné čištění.

Design orientovaný a udržitelný: kompostový koš s víkem a rukojetí – perfektní pro bio odpad, pro uložení tablet na mytí nádobí, kávové kapsle, jako stolní odpadkový koš – z recyklovaného plastu. Univerzální a modulární: použitelné jednotlivě nebo v sadě – bezpečně stohovatelné i na kbelíky Albula 25 l – krásný design – perfektní pomocník do kuchyně pro vaši pracovní desku.

Rozsah dodávky: 1x bio kbelík z plastu s víkem a nosným popruhem – nádoba modrá horizon modrá, víko a ucho antracit – k dostání v dalších atraktivních barvách.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška8.19
Délka9.25
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo dílu1030306161
Modelka1030306161

9. Joseph Joseph

#ad

4 litry, Joseph Joseph Stack 4 – kbelík na kompost do kuchyně, kámen, odpadkový koš s filtrem zápachu a víkem

#ad
Joseph Joseph #ad - Vyměnitelný filtr zápachu ve víku. Polypropylen, sklopný kryt a ucho z ušlechtilé oceli se snadno čistí. Větraná konstrukce snižuje vlhkost a pachy. Snadno přístupné sklopné víko. Otvor pro uchycení uvnitř zajišťuje, že pytel na odpadky neklouže. Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme vyměnit filtr pachů každé 3 měsíce.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška6.34
Délka9.26
Hmotnost1.72
Šířka7.76
Číslo dílu30015
Modelka30015

10. Addis

#ad

Addis, kompost Caddy, z recyklovaného plastu, světle šedá, Koš na komposty na potravinový odpad do kuchyně

#ad
Addis #ad - Ideální objem 4, 5 l pro každodenní použití v kuchyni. Vyrobeno ze 100% ekologického recyklovaného plastu. Odolná kvalita, snadné čištění. Rozměry Š x h x v: 25 x 18 x 19 cm. Vyrobeno ve velké británii; z trvale recyklovaných pouzder CD s 10letou zárukou Addis.
ZnačkaAddis #ad
VýrobceAddis #ad
Výška7.48
Délka7.28
Šířka9.45
Číslo dílu518384
Modelka518384