Top 10 Castle Art Supplies 120 Buntstifte Set – Pastelky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Castle Art Supplies

#ad

Castle Art Supplies Sada 120 pastelek | Vysoce kvalitní barevné náplně s měkkým jádrem pro profesionály, zkušené a barevné umělce | chráněné a tříděné v prezentační krabičce z plechu

#ad
Castle Art Supplies #ad - Rozsáhlá paleta 120 tužek, uspořádané podle skupin barev a popisované, číslované a barevně kódované pro přesný výběr: Vytlačte požadovanou tužku z jednoho ze tří úrovní krásné prezentační krabičky z plechu. Istá radost při používání silně pigmentované, intenzivní, krémové barvy pro rovnoměrnou krycí sílu a snadné nanášení, roztírání a rozmazávání pro vytvoření struktury a dosažení perfektního barevného odstínu – na papíře, skořápce, plátně, dřevě a dalších.

Rozšiřte své schopnosti. Testováno, 5 miliony zákazníků po celém světě, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu, výhoda oproti konkurenci. Jednoduchá a praktická.

Doporučeno odborníky – našimi 2, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Speciální skládací návod vám umožní zdokonalit své dovednosti pastelkami tím, že sami namalujete dechberoucí ilustraci Camelot na titulním obrázku. Měkká a přesto stabilní kompozice vyvinutá našimi vlastními umělci a techniky vede k jádru tužek, které umožňují měkké, hebké nanášení. Nerozpadají se ani pod tlakem a drží svůj tlakový bod.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Hmotnost0
Číslo díluCAS-CP-120
ModelkaNA

2. Castle Art Supplies

#ad

Castle Art Supplies Sada 120 pastelek | Vysoce kvalitní barevné náplně s měkkým jádrem pro zkušené umělce, robustním pouzdru na zip, profesionální a barevné umělce | v přehledném

#ad
Castle Art Supplies #ad - Testováno, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu, 5 miliony zákazníků po celém světě, výhoda oproti konkurenci. Nerozpadají se ani pod tlakem a drží svůj tlakový bod. Rozšiřte své schopnosti. Jedinečná paleta 120 tužek, uspořádaná podle skupin barev a popisovaná, číslovaná a barevně kódovaná pro přesný výběr: jednoduché přepínání mezi rovinami ochranné, univerzálně použitelné látkové tašky se zipem.

Jednoduchá a praktická. Speciální skládací návod vám umožní zdokonalit své dovednosti pastelkami tím, že sami namalujete dechberoucí ilustraci galeony na titulním obrázku. Doporučeno odborníky – našimi 2, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS.

Měkká a přesto stabilní kompozice vyvinutá našimi vlastními umělci a techniky vede k jádru tužek, které umožňují měkké, hebké nanášení. Istá radost při používání silně pigmentované, plátně, intenzivní, skořápce, krémové barvy pro rovnoměrnou krycí sílu a snadné nanášení, roztírání a rozmazávání pro vytvoření struktury a dosažení perfektního barevného odstínu – na papíře, dřevě a dalších.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Hmotnost0
Číslo díluCAS-120CPZ
ModelkaCAS-120CPZ

3. Castle Art Supplies

#ad

Castle Art Supplies Sada 120 akvarelových tužek | Zářivé pigmenty | Kreslení a malování současně | Pro pokročilé, profesionální umělce I Chráněné a tříděné v prezentační krabičce

#ad
Castle Art Supplies #ad - Jednoduchá a praktická. Naše největší a nejlepší sada akvarelových tužek všech dob, popsaná, očíslovaná a barevně kódovaná pro přesný výběr. Istá radost při používání: naneste trochou vody a štětcem na malování nebo na vlhkém akvarelovém papíře se vaše kreslené čáry tužky báječným způsobem splynou a rozplétají – promění vaši kresbu v malbu.

Doporučeno odborníky – našimi 2, 5 miliony zákazníků po celém světě, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Intenzivně pigmentované tuhy odolné proti zlomení drží při suchém použití svůj bod pro detailní práci a při použití za mokra bez námahy zakryjí. Přesně to, co potřebujete, jedinečná paleta 120 zářivých odstínů, které jsou uspořádány do barevných skupin. Jednoduše vytlačte tužku dle vašeho výběru ze tří přihrádek v dárkové krabičce z plechu.

Nakupujte tedy nyní! Najednou jste akvarelový umělec! návod k rozšíření vašich schopností detailní, jak z kreslicích materiálů vytěžit maximum, snadno srozumitelná kniha s 28 stránkami plných tipů a příkladů, plus vyklápěcí návod k dovybavení působivé ilustrace víka PLUS testovací listy a ochranné listy. Testováno, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu testováno a vyvinuto jednoznačnou výhodou oproti konkurenci.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Výška1.57
Délka14.57
Hmotnost3.11
Šířka7.68
Číslo díluCAS-120WCT
ModelkaCAS-120WCT

4. Castle Art Supplies

#ad

Profi- und Farbkünstler | In übersichtlichem, Castle Art Supplies 72 Buntstifte Set | Hochwertige Farbminen mit weichem Kern für erfahrene Künstler, robustem Reißverschlussetui

#ad
Castle Art Supplies #ad - Erweitern sie ihre fÄhigkeiten die spezielle, ausfaltbare Anleitung ermöglicht es Ihnen, ihre fertigkeiten mit buntstiften zu verfeinern, indem sie die atemberaubende Greif-Illustration auf dem Titelbild selbst nachmalen. Einfach und praktisch basispalette von 72 stiften, nach farbgruppen geordnet und beschriftet, nummeriert und farbcodiert für eine präzise Auswahl: einfaches Wechseln zwischen den Ebenen der schützenden, universell einsetzbaren Stofftasche mit Reißverschluss.

Empfohlen von experten – unseren 2, 5 millionen kunden weltweit, vertrauenswÜRDIG UND GARANTIERT Von unseren Spezialisten im Studio getestet, mit einzigartiger Geld-zurück-PLUS-Garantie. Sie zerbröckeln auch unter Druck nicht und halten ihren Druckpunkt. Weich und dennoch stabil die neueste, von unseren hauseigenen künstlern und Technikern entwickelte Zusammensetzung führt zu Stiftkernen, die ein weiches, geschmeidiges Auftragen ermöglichen.

Reine freude bei der benutzung stark pigmentierte, cremige farben für gleichmäßige Deckkraft und müheloses Auftragen, leinwand, Eierschale, um Struktur zu schaffen und den perfekten Farbton zu erzielen – auf Papier, verblenden und verwischen, intensive, Holz und mehr. GeprÜft, ein vorteil gegenüber der konkurrenz.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Hmotnost0
Číslo díluCAS-72CPZ
ModelkaCAS-72CPZ

5. Castle Art Supplies

#ad

Castle Art Supplies Sada 120 barevných tužek zlatý standard | vysoce kvalitní barevná jádra na olejové bázi, ořezávátko a odolnější proti prasknutí | pro zkušené umělce, barevné umělce | prezentační box z plechu

#ad
Castle Art Supplies #ad - Vynikající kontrola nad barevnou vrstvou, jedinečná schopnost míchání, prolínání pro sytější, hlubší tóny. Testováno, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu testováno a vyvinuto jednoznačnou výhodou oproti konkurenci. Delší trvanlivost zajišťuje, výjimečné pokrytí barev, lepší pro velmi detailní oblasti, že můžete malovat déle, než je budete muset naostřit.

Pičkový výkon barevné tužky s olejem pro větší tvrdost. Doporučeno odborníky – našimi 2, 5 miliony zákazníků po celém světě, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Kreativní realizace. Naše vlajková loď mezi profesionálními pastelkami, 120 barev na výběr, popsané, číslované podle skupin barev pro perfektní výběr barev: jednoduše vytlačte tužku dle vašeho výběru z různých přihrádek v nádherné dárkové krabičce z plechu.

Nakupujte tedy nyní! Plus fascinující desetidílný návod k vytváření obrazů "Golden Friese" PLUS testovacích listů a ochranných listů. Návody k rozšíření vašich schopností. Silně pigmentované jádro, lze naostřit na jemnější a odolnější bod, které je obaleno jemně žilkovaným lipovým dřevem, který se nezlomí ani při pádu. Snadno srozumitelná, 36stránková odborná příručka plná tipů a příkladů, které zdokonalí vaši kompetenci při manipulaci s tužkami.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Hmotnost3.31
Číslo díluCAS-120GCPT
ModelkaCAS-120GCPT

6. Castle Art Supplies

#ad

Barevné umělce | pouzdro, odolnější proti zlomení | pro zkušené umělce, špičatější, Castle Art Supplies Sada 120 barevných tužek Gold-Standard s doplňky | Vysoce kvalitní barevná jádra na bázi oleje

#ad
Castle Art Supplies #ad - Silně pigmentované jádro, lze naostřit na jemnější a odolnější bod, které je obaleno jemně žilkovaným lipovým dřevem, který se nezlomí ani při pádu. Kreativní realizace. Doporučeno odborníky – našimi 2, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Snadno srozumitelná, 36stránková odborná příručka plná tipů a příkladů, které zdokonalí vaši kompetenci při manipulaci s tužkami.

Delší trvanlivost zajišťuje, prolínání pro sytější, než je budete muset naostřit. Vynikající kontrola nad barevnou vrstvou, že můžete malovat déle, lepší pro velmi detailní oblasti, jedinečná schopnost míchání, výjimečné pokrytí barev, hlubší tóny. Pičkový výkon barevné tužky s olejem pro větší tvrdost. Nakupujte tedy nyní! Plus fascinující desetidílný návod k vytvoření obrazů "Golden Friese" PLUS testovacího listu a výběr skicákových bloků.

Naše vlajková loď mezi profesionálními pastelkami, číslovaná podle skupin barev pro perfektní výběr barev: střídejte jednoduše mezi úrovněmi ochranné, popsaná, 120 barev na výběr, univerzálně použitelné, polstrované látkové tašky se zipem. Návody k rozšíření vašich schopností. Testováno, 5 miliony zákazníků po celém světě, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu testováno a vyvinuto jednoznačnou výhodou oproti konkurenci.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Hmotnost3.99
Číslo díluCAS-120GCPZ

7. Castle Art Supplies

#ad

Profesionální a barevné umělce | Chráněné a tříděné v prezentační krabičce z plechu, Castle Art Supplies Sada 72 pastelek | Vysoce kvalitní barevné náplně s měkkým jádrem pro zkušené umělce

#ad
Castle Art Supplies #ad - Rozšiřte své schopnosti. Jednoduchá a praktická základní paleta 72 tužek, uspořádaná podle skupin barev a popisování, číslovaná a barevně kódovaná pro přesný výběr: vytlačte požadovanou tužku z jednoho ze tří úrovní krásného prezentačního boxu z plechu.

Istá radost při používání silně pigmentované, plátně, krémové barvy pro rovnoměrnou krycí sílu a snadné nanášení, roztírání a rozmazávání pro vytvoření struktury a dosažení perfektního barevného odstínu – na papíře, intenzivní, skořápce, dřevě a dalších. Doporučeno odborníky – našimi 2, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Speciální skládací návod vám umožní zdokonalit své dovednosti pastelkami tím, že sami namalujete dechberoucí ilustraci jednorožce na titulním obrázku.

Měkká a přesto stabilní kompozice vyvinutá našimi vlastními umělci a techniky vede k jádru tužek, které umožňují měkké, hebké nanášení a které se ani pod tlakem nerozpadají a drží svůj tlakový bod. Testováno, 5 miliony zákazníků po celém světě, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu, výhoda oproti konkurenci.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Výška1.18
Délka8.31
Hmotnost1.54
Šířka7.87
Číslo díluunknown
Modelka72 Colored Tin

8. Castle Art Supplies

#ad

Profesionální umělce, Castle Art Supplies Sada 120 akvarelových tužek s doplňky | svítící pigmenty | kreslení a malování současně | pro zkušené amatérské umělce, cestovní pouzdro

#ad
Castle Art Supplies #ad - Návod k rozšíření vašich schopností detailní, snadno srozumitelná kniha s 28 stránkami plných tipů a příkladů, plus vyklápěcí návod k úpravě titulního obrázku Pegasus, jak z kreslicích materiálů vytěžit maximum, plus testovací listy a výběr skicáků.

Testováno, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu testováno a vyvinuto jednoznačnou výhodou oproti konkurenci. Jednoduchá a praktická. Doporučeno odborníky – našimi 2, 5 miliony zákazníků po celém světě, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Přesně to, co potřebujete, jedinečná paleta 120 zářivých odstínů, které jsou uspořádány do barevných skupin. Istá radost při používání: naneste trochou vody a štětcem nebo na vlhkém akvarelovém papíru se vaše kreslené čáry tužky báječně splynou a rozplétají – promění vaši kresbu v malbu.

Nakupujte tedy nyní! Naše největší a nejlepší sada akvarelových tužek všech dob, uložená ve třech výklopných rovinách v ochranné, popsaná, číslovaná a barevně kódovaná pro přesný výběr, univerzálně použitelné látkové tašce se zipem. Intenzivně pigmentované tuhy odolné proti zlomení drží při suchém použití svůj bod pro detailní práci a při použití za mokra bez námahy zakryjí. Najednou jste akvarelový umělec.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Hmotnost3.42
Číslo díluCAS-120WCZ

9. Castle Art Supplies

#ad

Sytých odstínech | pro profesionální a zkušené umělce | chráněné a uspořádané v prezentační krabičce z plechu, Castle Art Supplies Sada pastelových tužek | 48 barev v měkkých

#ad
Castle Art Supplies #ad - Doporučeno odborníky – našimi 2, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Ořezávátko pro jemnější detaily. Nakupujte tedy nyní! Plus testovací list. Testováno, 5 miliony zákazníků po celém světě, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu testováno a vyvinuto jednoznačnou výhodou oproti konkurenci.

Naučte se nové techniky a snadno srozumitelná 28stránková příručka s odbornými znalostmi pro učení pastelové malby. Nový potenciál náš jedinečný a originální sortiment 48 pastelových tužek, popsaných, očíslovaných a barevně kódovaných pro přesný výběr: jednoduše vytlačte tužku dle vašeho výběru ze tří přihrádek v dárkové krabičce z plechu. Plus návod krok za krokem k nakreslení sněhové královny, růží, královny víly a zebry v pastelových barvách.

Umělecká dovednost ve vysokém požitku jako malování bez štětce nebo míchání na paletě: sametově měkká krycí schopnost, snadno se vrství a míchá pro vytvoření různých barevných odstínů a textur. Asně výrazné čisté pigmenty v umělecké kvalitě, měkčí, bohaté a živé paletě barevných odstínů pro vytvoření měkkých, snadno vedoucí uchopení ve světlejší, olemované lipovým dřevem pro bezpečné, působivých uměleckých děl.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Hmotnost1.61
Číslo díluCAS-48PTT

10. Shuttle Art

#ad

Shuttle Art 174 Buntstifte, 1 DIY-Malblatt, professionelles Farbstifte Set auf Weichwachsbasis mit 1 Malbuch, Erwachsene geeignet, für Künstler, 1 Skizzenbuch, 4 Spitzern und 2 Stiftverlängerern

#ad
Shuttle Art #ad - Bitte seien sie versichert, und wir werden uns bemühen, oder wenn die Buntstifte während der Transportation beschädigt oder abgebrochen sind, unsere Produkte zu kaufen. Jedes stiftset ist mit einer DIY-Malblatt geliefert, besonders Künstler, enthält. Mit dem diy-malblatt können menschen, das die Farbleitungsnummer und den Farbnamen, Designer und Farbbegeisterte, eine Farbtabelle für sich selbst machen und damit Farben schnell auswählen.

Robuste eisenbox, in die farbiger buntstift eingelegt werden kann. Satte farben und bruchfester stiftkern: der weiche und empfindliche stiftkern kann nicht nur eine einfache Färbung gewährleisten, dass das Farblei während des täglichen Gebrauchs und beim Anspitzen des Bleistifts bricht, und dicke Stiftkerne können sicherstellen, 0 mm können verhindern, sondern auch ein glattes Schreiben gewährleisten. Nummierierte stifte mit einem diy-malblatt: der stiftzylinder ist mit einer farbnummer und einem farbnamen bedruckt, der der Nummer entspricht, sodass Sie jede Farbe bei der Verwendung leicht unterschieden können.

Wenn sie mit unseren produkten nicht zufrieden sind oder Fragen haben, können Sie sich gerne an uns wenden, alle Ihre Probleme zu lösen. Das stiftset mit komplettem zubehör ist in einem robusten eisenbox verpackt und eignet sich für Kinder, Erwachsene und Künstler zum Färben, ein DIY-Malblatt, ein Malbuch, ein Skizzenbuch, Skizzieren und Malen. Komplettes buntstifte-set: das shuttle art 174-buntstifte-set enthält 174 professionelle buntstifte auf Weichwachsbasis, zwei Bleistiftverlängerer und vier Spitzer. Servicegarantie: ihre zufriedenheit hat für uns oberste priorität. Hochwertige stiftkerne mit einer Dicke von 3, dass das Farbkabel haltbarer ist.
ZnačkaShuttle Art #ad
VýrobceShuttle Art #ad
Výška4.09
Délka11.57
Hmotnost4.74
Šířka8.07
Číslo díluSA CP174