Top 10 DJI Intelligent Flight Battery Plus – Baterie pro RC vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YueLi

#ad

Vysoce energetická lithium-iontová baterie, náhradní LiPo baterie 3850 mAh může letět 47 minut 3850 mAh, Originální Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery pro DJI Mavic Mini 3 Pro/Mini 4 Pro

#ad
YueLi #ad - Dlouhá pohotovostní režimy mini 3 pro intelligent flight battery maximální doba letu je 47 minut měřeno při konstantní rychlosti 21, mezní napětí nabíjení: 8, 38 V, 6 km/h v bezvětří.

Jmenovité napětí: 7, 5 voltů. Upozornění mini 3 pro intelligent flight baterie je z 30 % přednabitá. Profesionální bezpečnost mini 3 pro intelligent flight battery disponuje inteligentní ochranou proti samovybíjení, která může účinně zabránit přehřátí, přebití a vybíjení, přebití nebo zkratu baterie. Před prvním letem jej prosím plně nabijte a proveďte několik letových testů, abyste se ujistili, že baterie je vhodná pro váš Mini 3 Pro dron.

Nechte svůj dron létat s důvěrou. A může se spojit s aplikací a zobrazit stav baterie. Perfektní kompatibilita mini 3 pro intelligent flight battery je perfektně kompatibilní s nabíječkou baterií DJI Mini 3 Pro a originální nabíječkou Mini 3 Pro.
ZnačkaYueLi #ad
VýrobceYueLi #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost0.27
Šířka9.45
Číslo díluYueLi-04
ModelkaYueLi-04
Záruka1

2. DJI

#ad

DJI Mini 4 Pro Intelligent Flight Battery

#ad
DJI #ad - Specifické testovací podmínky jsou následující: let vpřed s konstantní rychlostí 21, v režimu fotografie bez fotografování během letu, při vypnutém vyhýbání se překážkám a 100% stavu baterie až 0 procent. Nabízí maximální dobu letu 34 minut*, takže můžete klidně létat a být kreativní. Měřeno v kontrolovaném testovacím prostředí. Výsledky se mohou lišit v závislosti na prostředí, 6 km/h v bezvětří laboratorním prostředí v bezvětří v 20 metrů nad mořem, skutečném použití a verzi firmwaru. Kompatibilita: DJI Mini4 Pro.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška9.1
Délka9.1
Hmotnost0.17
Šířka9.1
Číslo díluCP.MA.00000756.01
ModelkaCP.MA.00000756.01
ZárukaDJI

3. Homesuit

#ad

Inteligentní letecká baterie Plus s mini 3 pouzdrem na baterie max. 47 min. letu, kompatibilní s dronem DJI Mini 3 Pro, Homesuit Mini 3 Pro akumulátor Plus 3850 mAh 7,38 V

#ad
Homesuit #ad - Speciálně vyvinuto pro dji mini 3 probaterie homesuit mini 3 je kompatibilní s dronem dji mini 3/mini 3 Pro, Nabíjení pouze přes originální nabíječku Mini 3 Pro. Obvykle trvá 100 minut, než se plně nabije. Má několik ochranných funkcí jako samovybíjení, přehřátí a zkrat.

A můžete propojit s aplikací DJI Fly, pak na ní můžete zkontrolovat stav baterie. Rozšířený systém řízení bateriíbaterie homesuit mini 3 má pokrokové řízení baterií a je několikrát testována a certifikována, přepětí, přebití, aby bylo zajištěno, že během používání nenastanou žádné problémy. Dva způsoby nabíjení baterie homesuit mini 3 pro lze nabíjet pouze originální nabíječkou mini 3 nebo přes dron. Hmotnost dronu je více než 249 g, pokud používáte baterii Mini 3 Pro Plus.

Před použitím baterie prosím dokončete nastavení v souvislosti s vrácením dronu. Upozornění pro dji mini 3 pro akumulátor plus baterie mini 3 pro plus má funkci samovybíjení, proto jej prosím pravidelně nabíjejte. A maximální nabíjecí napětí je 8, 5 V. Nebojte se letu baterie homesuit mini 3 pro má stejné parametry jako originál, 4 wh, 38 V a 28, může vás podpořit maximálně 47 minut letu, 3850 mAh 7, takže budete kreativnější a inspirovanější. Použití nabíječky třetí strany poškodí baterii.
ZnačkaHomesuit #ad
VýrobceHomesuit #ad
Výška1.38
Délka3.35
Hmotnost0.42
Šířka1.97
Číslo dílu201
Záruka1

4. Powerextra

#ad

Powerextra Náhradní baterie pro DJI Mini 3 Pro 3850mAh Intelligent Flight Battery kompatibilní s DJI Mini 4 Pro/Mini 3 Pro/Mini 3

#ad
Powerextra #ad - Baterie má samovybíjení, proto ji prosím pravidelně nabíjejte. Powerextra náhradní akumulátor mini 3 pro intelligent flight plus pro dji mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro a DJI Mini 3 Drone. UpozornĚnÍ: pro aktualizaci firmwaru svého dronu použijte originální akumulátory! prosím plně nabijte baterii a před prvním použitím proveďte zkušební let.

Skutečný čas závisí na různých faktorech, větrné povětrnostní podmínky, teplota, jako je rychlost letu, doba nabíjení a další faktory. Nejdelší doba letu činí 45 minut mini 4 pro / 47 minut mini 3 pro / 51 minut mini 3. Po použití intelligent flight Battery Plus přesáhne hmotnost letadla 249 g. K nabíjení baterie použijte originální nabíječku DJI.

Typ baterie: lithium-polymer, 28, jmenovité napětí: 7, 38 v, kapacita: 3850 mah, 41 wh, hmotnost: přibližně 137 g. Powerextra náhradní baterie pro dji mini 3 pro byla podrobena několika testům a certifikacím. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Je vybaven několika ochrannými funkcemi, přebití, aby bylo zajištěno, jako je samovybíjení, přehřátí a ochrana proti zkratu, přepětí, že během používání nebudou žádné problémy.
ZnačkaPowerextra #ad
VýrobcePowerextra #ad
Číslo díluWJWRD0001APA-DE
ModelkaWJWRD0001APA-DE

5. REYGEAK

#ad

REYGEAK Intelligenter akku Plus 3850 mAh für DJI Mini 4 Pro/Mini 3 Pro/Mini 3, Lange Akkulaufzeit für DJI Mini 3 / Mini 4/3 Pro maximale Haltbarkeit von 47 Minuten

#ad
REYGEAK #ad - Hinweis: der mini 3 pro intelligent flight akku ist zu 30% vorgeladen. Lassen sie Ihre Drohne mit Vertrauen fliegen. Nennspannung: 7, 5 V. Und es kann eine Verbindung zur App herstellen, um den Batteriestatus anzuzeigen.

Lange standbymini 4 pro/mini 3 pro intelligent flight battery die maximale flugzeit beträgt 47 Minuten gemessen bei einer konstanten Geschwindigkeit von 21, 38 V, Ladespannung: 8, 6 km/h in einer windlosen Umgebung. Bitte laden sie es vor ihrem ersten flug vollständig auf und führen Sie mehrere Flugtests durch, um sicherzustellen, dass der Akku für Ihre 3 Pro Mini Drohne geeignet ist.

Professionelle sicherheit: der mini 4/mini 3 pro intelligent flight akku verfügt über einen intelligenten Schutz vor Selbstentladung, der Überhitzung, Überladung und Entladung, Überladung oder Kurzschluss der Batterie effektiv verhindern kann. Perfekte kompatibilität: der mini 4/mini 3 pro intelligent flight akku ist perfekt kompatibel mit DJI Mini 3 Pro und dem Original Mini 3 Pro Ladegerät.
ZnačkaREYGEAK #ad
VýrobceREYGEAK #ad
Výška1.46
Délka2.28
Hmotnost0.26
Šířka3.6
Číslo díluRG-MI3-BAT-01
ModelkaRG-MI3-BAT-01

6. Homesuit

#ad

3850mAh Mini 4 Pro Intelligent Flight akumulátor náhrada za DJI Mini 3 akumulátor max. 47 minut, kompatibilní s DJI Mini 3 Mini 4 Pro/DJI Mini 3 Pro dron, Homesuit Mini 4 Pro baterie

#ad
Homesuit #ad - Extrémně bezpečná baterie vyrobeno z kvalitních bateriových článků, vyrobeno s ochranou proti přepětí, přepětí, přetížení a zkratu. Maximální nabíjecí napětí: 8, 5 V. Funguje pro dji mini 3 series/mini 4 probaterie homesuit mini 4 pro je plně kompatibilní s dronem dJI Mini 3 a DJI Mini 4 Pro, stejně jako originální nabíječka baterií Mini 3/Mini 4 Pro.

UpozornĚnÍ: plně nabijte baterii mini 4 Pro/Mini 3 a ukončete nastavení zpětného letu a vybití. 47 minut letu. Dva druhy nabíjení naše mini 4 baterie podporují 2 metody nabíjení. Obraťte se jednoduše na nás ohledně řešení, pokud máte obavy z používání. Jedním z nich je nabíjení pomocí nabíječky baterií DJI Mini 3/4 Pro originální nabíječka a druhou je nabíjení přes dron. Vezměte prosím na vědomí, že pokud používáte tuto Mini 4 Pro baterii plus, bude hmotnost vyšší než 249 g.

Záruka na akumulátor dji mini 3 & mini 4 pro zabýváme se produktem, který dává klid, proto nabízíme služby náhrady a vrácení peněz v případě problémů způsobených samotnou baterií. Nedělejte si starosti s kompatibilitou! Aktualizace firmwaru nejsou podporovány. Vysoce výkonná mini 3/mini 4 pro baterie náhradní baterie s kapacitou 3850 mah a napětím 7, 38 v, které vám poskytne max.
ZnačkaHomesuit #ad
VýrobceHomesuit #ad
Číslo dílumini 4
Modelkamini 4
Záruka1 rok

7. MVMOD

#ad

Mini 4 Pro Akku Plus, MVMOD 3850mAh náhradní baterie pro DJI Mini 3 Pro Intelligent Flight, maximální doba letu baterie 47 minut pro DJI Mini 4 Pro/ 3 dron pouze pro originální nabíječky DJI

#ad
MVMOD #ad - Nabízíme přátelský 24hodinový zákaznický servis, 1letou záruku a 30denní právo na vrácení zdarma. Iroká kompatibilita: perfektní jako náhrada za originální baterii, aby bylo zajištěno, baterie mini 3 pro, kompatibilní s drony DJI Mini 4 Pro/ Mini 3 Pro a Mini 3 Drone.

Prosím zkontrolujte před letem místní zákony a předpisy a dodržujte je přísně. Modernizovaná baterie mini 4 pro může nabídnout stabilní dávkování energie, že získáte nejlepší výkon a bezproblémovou zkušenost. Pokud máte problémy s používáním, jednoduše nás kontaktujte. Baterie nepodporuje aktualizaci firmwaru, nabízí dobu letu až 47 minut, použijte prosím originální baterii k aktualizaci. Ukončete prosím nastavení zpětného letu a vykládky. Vysoká kapacita pro dji mini 4 pro baterie: mvmod mini 3 pro akumulátor má kapacitu 3850 mah, pokud potřebujete upgrade firmwaru, takže můžete zachytit více dechberoucích leteckých snímků a prozkoumávat další vzdálenosti.

Vícenásobná ochrana: baterie mini 4 pro se skládá z kvalitních bateriových článků a může zabránit zkratu, přebití, nadměrnému vybití, nadměrnému proudu a přehřátí. Bezpečnostní tipy: před prvním použitím prosím plně nabijte baterii mini 3 pro a proveďte zkušební let. Upozornění: akumulátor lze používat pouze s originální nabíječkou od DJI. Spolehlivá záruka: včetně náhradní baterie mini 4 pro *1.
ZnačkaMVMOD #ad
VýrobceMVMOD #ad
Záruka1

8. DJI

#ad

DJI Mini 3-Series Intelligent Flight Battery

#ad
DJI #ad - Doba letu. 34 minut* max. Nabíjecí výkon: 37 w; doba nabíjení: 64 minut s nabíječkou dji 30 w usb-c a baterií namontovanou na letadle; nabíjecí teplota: 5° až 40 °C 41° až 104° F; doporučená nabíječka: DJI 30 W USB-C nabíječka nebo jiné nabíječky USB Power Delivery.

Technické údaje – model: bwx162-2453-7. 38; kapacita: 2453 mah; přibližná hmotnost. Měřeno při konstantní rychlosti 21, 6 km/h a při bezvětří. 80, 5 g; napětí: 7, 5 v; typ baterie: lithium-iontová; energie: 18, 38 v; mez nabíjecího napětí: 8, 1 wh; max. Buďte připraveni a létejte bez starostí.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.18
Šířka27.17
Číslo díluCP.MA.00000498.01
ModelkaCP.MA.00000498.01
ZárukaDJI

9. ONTOMYO

#ad

ONTOMYO Original Mini 4 Pro/Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery Plus für DJI Mavic Mini 3/Mini 3 Pro/Mini 4 Pro Drohne 3850 mAh

#ad
ONTOMYO #ad - Professionelle sicherheit: die mini 3 pro intelligente Flugbatterie Plus ist streng qualitätsgeprüft und zertifiziert, um sicherzustellen, dass Sie weiterhin Zuverlässigkeit und Stabilität erhalten. Warme tipps: bei der verwendung der mini 3/mini 3 pro intelligenten Flugbatterie Plus beträgt das Gewicht des Flugzeugs mehr als 249 Gramm.

Flugbatterien verlängern die Flugzeit. Mini3/mini3 pro smart flight Batterien fügen bis zu 13 Minuten Flugzeit hinzu. Unterschied zur kurzen akkulaufzeit: die verwendung des intelligenten flugakkus mini 3 pro verlängert die Flugzeit um bis zu 13 Minuten mini3 pro/38 Minuten mini3 über die mini3 pro smart flight batterie.

Produktkompatibilität: für dji mini 3/Mini 3 Pro und kann eine Verbindung zur App herstellen, um den Batteriestatus anzuzeigen. Bitte konsultieren, bestätigen und strikt einhalten die örtlichen Gesetze und Vorschriften vor dem Fliegen. Lange lebensdauer: mini3 pro intelligent Flight Battery Plus hält bis zu 47 Minuten mini3 pro / 51 Minuten mini3.
ZnačkaONTOMYO #ad
VýrobceONTOMYO #ad
Výška1.18
Délka2.36
Hmotnost0.27
Šířka1.69
Záruka1 Jahre

10. ONTOMYO

#ad

3850 mAh, ONTOMYO Mini 3 Pro Intelligent Flight Batterian Plus s bezpečnostní taškou na baterie chráněnou proti výbuchu kompatibilní s DJI Mini 3 Pro/Mini 3

#ad
ONTOMYO #ad - Testování: před použitím baterie pro více letů proveďte 2–3 testovací lety v různých prostředích, abyste zajistili vhodnost pro dron. Compliance: před použitím inteligentní letové baterie ontomyo mini 3 pro intelligent Flight Battery Plus se ujistěte, že jsou dodrženy místní zákony a předpisy, protože hmotnost dronu může překročit 249 gramů.

Výhody: bezpečnostní taška chrání baterii a usnadňuje přepravu na cestách. Vlastnost: dronový akumulátor ontomyo mini 3 pro má kapacitu 3850 mAh a maximální dobu letu 47 minut, což umožňuje delší dobu letu a snižuje obavy z dosahu. Materiál: baterie je dodávána s bezpečnostní taškou z nehořlavého materiálu, aby byla chráněna před poškrábáním, nárazy a jinými nehodami.
ZnačkaONTOMYO #ad
VýrobceONTOMYO #ad
Výška11
Délka15
Hmotnost0.55
Šířka0
Záruka1 rok