Top 10 Fettfutter Für Wildvögel 5kg – Semena pro ptáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Paul´s Mühle

#ad

Krmivo pro divoké ptáky, Deluxe, 5 kg, Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky

#ad
Paul´s Mühle #ad - Chutná podšívka je vhodná pro krmítka, krmítka, krmítko a pro krmení země. Krmení pro ptáky s nejlepšími přísadami slunečnicová semínka, rozinky, konopí, sušené moučné červy, mastné ovesné vločky, pro celoroční krmení, loupané arašídy, ovesná semínka, vhodné pro zobáky, kukuřičná krupice, pro většinu domácích druhů ptáků, bez jeřábů.

S celoročním krmivem proměníte svou zahradu v ráj pro ptáky. Jako rodinný podnik vedený vlastníkem stojíme od roku 1839 od firmy Pauls Mühle za zdravé výrobky z mlýnku. Krmivo pro volně žijící ptáky je přizpůsobeno jak pro zrna, tak i měkkožišce a skvěle padne téměř všem domácím ptákům.

Zvířata jsou po celý rok zásobována všemi potřebnými živinami. Umožňuje čisté krmení, při kterém nezůstane ve vaší zahradě téměř žádný odpad. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Krmivo pro volně žijící ptáky deluxe od paul's mühle je chutnou a zdravou pochoutkou pro všechny vaše opeřené hosty.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška3.94
Délka16.93
Hmotnost11.02
Šířka11.02

2. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 25 kg loupaných slunečnicových semínek | krmivo pro ptáky na celý rok | prémiové krmivo pro divoké ptáky | ideální dávkovač energie pro léto a zimu | krmítko pro ptáky pro volně žijící

#ad
Lyra Pet #ad - Jednoduše přírodní – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. Vysoce kvalitní složky – s tímto krmivem dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny.

Pro potřebnou energii – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Dobrý. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Bez šupinek – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad.

Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, esenciální aminokyseliny, železo, fluor, měď a hořčík. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. Zvířecí. JednoduchÉ.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet #ad
Hmotnost55.12

3. Paul´s Mühle

#ad

5 kg, 4 roční období, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky, Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky

#ad
Paul´s Mühle #ad - Zvířata jsou zásobována všemi potřebnými živinami po celý rok. Krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období se hodí pro celoroční krmení všech volně žijících ptáků, jako jsou sýkorky, kosy nebo drozdi.

Krmivo pro ptáky přesvědčí svou mimořádnou kvalitou a chutná všech volně žijících ptáků. S tímto celoročním krmivem z vysoce kvalitních přísad od paul Mühle proměníte svou zahradu v mezinárodní krmné místo. Vaši ptáci ocení toto krmivo a budou se vždy vracet. Krmivo pro volně žijící ptáky s nejlepšími přísadami loupaná a neloupaná slunečnicová semínka, semena, arašídy, rozinky, pro většinu domácích druhů ptáků, maštěné ovesné vločky, pro celoroční krmení.

Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Jediné krmivo vhodné pro zobák se nejlépe hodí pro krmítko, krmítka, krmítka a pro krmení půdy.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška3.94
Délka16.93
Hmotnost11.02
Šířka11.02

4. Futterhof

#ad

Futterhof Loupaná slunečnicová semínka 25 kg

#ad
Futterhof #ad - Ideální celoroční krmivo pro všechny zrnožravce: sýkorka, vrabci, brhlíci, pěnkava, hnízdo, čárovci.
ZnačkaFutterhof #ad
VýrobceFutterhof #ad
Hmotnost11.02

5. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg loupaných slunečnicových semínek + 30 l tuny | krmivo pro volně žijící ptáky celoročně | pro mladá zvířata | krmivo pro divoké ptáky | cenné sypané krmivo | dávkovač energie bez skořápky | léto zima

#ad
Lyra Pet #ad - Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, esenciální aminokyseliny, fluor, železo, měď a hořčík. Dobrý. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Přirozeně dobrá – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt.

Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. Zvířecí. Energie – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období.

JednoduchÉ. Jen to nejlepší – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Hodnotný žránek – s tímto krmivem pro ptáky dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost22.05
Šířka0
Číslo dílu4260361031174

6. Boill

#ad

Krmivo pro ptáky přímo od výrobce, divocí ptáci zahradní krmivo nová sklizeň 2023 celoroční krmivo tukové krmivo 25000 g. bez prachu v pytli, Boill / loupaná slunečnicová semínka 25 kg

#ad
Boill #ad - Bez prachu v pytli – čistá jádra bez obsahu olejového prachu – v současné době nejlepší kvalita na trhu. Sklizeň 2023 – od dvora až po váš domov vždy čerstvé zboží v garantované stejně vysoké kvalitě.

Všechny výrobky, které prodáváme, vyrábíme v našem rodinném podniku. 100% přírodní produkt – bez přísad, vyrobeno a testováno podle norem eu pro pesticidy a těžké kovy, certifikováno HACCEP, číslo schválení BG 197645146 / 25.007. 2019. Pojďme spolupracovat na ochraně životního prostředí pro budoucí generace. Slunečnicová semínka pěstují na našem dvoře a farmáři, se kterými spolupracujeme od roku 1991. Balení – papírový sáček v kartonu, pouze recyklované materiály s ohledem na přírodu.
ZnačkaBoill #ad
VýrobceBoill EOOD #ad
Výška5.91
Délka27.56
Hmotnost52.91
Šířka15.75

7. Dehner

#ad

Dehner Natura krmivo pro divoké ptáky, slunečnicová semínka, 4 x 2,5 kg 10 kg

#ad
Dehner #ad - Slunečnicová semínka neloupaná. Ideální pro celoroční krmení. Pro všechny zrnožravce jako zelí sýkorky, modříky, zelení atd. Podporuje udržení zdraví volně žijících ptáků. Důležitý dodavatel energie díky vysokému obsahu rostlinných olejů, tuků a proteinů.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost22.05
Šířka3.94
Číslo dílu5341789
Modelka5341789

8. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg arašídových jader bílé sekané | ideální pro malé ptáky a mláďata | krmivo pro divoké ptáky na léto a zimu | mastné a bohaté na živiny | dávkovač energie pro divoké ptáky | sekané

#ad
Lyra Pet #ad - Oblíbený zdroj potravin – nasekaná jádra arašídů jsou skutečnou pochoutkou pro všechny zrnožravce. Bez slupek – nasekaná arašídová jádra neobsahují slupky a nezanechávají tak žádný odpad.

Z přírody – naše sekané, bílé arašídy jsou 100% čistě přírodní produkt. Jsou ideální pro ptačí budky a krmítkové sloupy, kromě toho je lze použít jako sypané krmivo. JednoduchÉ. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Dobrý. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. S vysokým obsahem živin – arašídy jsou bohaté na živiny jako tuk, bílkoviny a vlákninu.

Zvířecí. Díky kouskům vhodným ke zobáku jsou vhodné i pro malé ptáky. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Díky vysokému podílu tuku jsou důležitým zdrojem energie pro každé roční období.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška10.63
Délka7.68
Hmotnost22.05
Šířka15.55
Číslo dílu30030-006
Modelka30030-006

9. Samore

#ad

Arašídy 10 kg blanšírované bez skořápky poloviční a celé krmivo pro ptáky

#ad
Samore #ad - Značková kvalita od firmy Samore. 100% arašídy bez kůže, poloviční a celé. Obzvlášť sýkorky milují ořechy, ale také datli a brhlíky. Ptačí krmivo pro volně žijící ptáky, veverky, ježky atd.
ZnačkaSamore #ad
Výrobcesamore #ad
Hmotnost22.05

10. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 25 kg loupaná slunečnicová semínka | krmivo pro volně žijící ptáky celoročně | ideální pro mladá zvířata | krmivo pro divoké ptáky | cenné sypané krmivo | dávkovač energie bez skořápky |

#ad
Lyra Pet #ad - Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Jen to nejlepší – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. JednoduchÉ. Přirozeně dobrá – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt.

Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, železo, fluor, esenciální aminokyseliny, měď a hořčík. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Hodnotný žránek – s tímto krmivem pro ptáky dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě.

Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Zvířecí. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Energie – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období. Dobrý.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška8.27
Délka15.75
Hmotnost55.12
Šířka27.56
Číslo dílu30047-009
Modelka30047-009