Top 10 FiiO MP3 Player – MP3 a digitální přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FiiO

#ad

FIIO M11S Hi-Res MP3-Musik-Player mit Dual ES9038Q2M, 4,4 mm, 5G WiFi/Apple Music/Tidal/Musik, Android 10 Snapdragon 660, 5 Zoll, 2,5 mm/3,5 mm/4,4 mm, Schwarz, verlustfreies DSD/MQA

#ad
FiiO #ad - 670 mw hohe ausgangsleistung: unter einer last von 32 Ohm beträgt die einseitige Ausgangsleistung 167 mW, während die ausgewogene Ausgangsleistung bei gesunden 670 mW liegt. Android 10 os, 5 mm/4, kein src weltweit mit android 10 mit einem globalen src-bypass können sie musik-streaming-apps wie apple music installieren und in voller verlustfreier Qualität hören, 5 mm/3, wann immer Sie wollen! Weitere funktionen: großer 5300-mah-akku + 2, 4 mm kopfhörerausgänge + zwei-Wege-LDAC-Bluetooth + Zwei-Wege-Typ-C + USB-Audio/DAC + QC4.

00/pd-schnellladung. Legendärer octa-core snapdragon 660: im m11s musikplayer ist ein Snapdragon 660 mit einer 4 großen/4 kleinen Kernarchitektur viel in der Lage, ein smartphone-ähnliches reibungsloses Erlebnis zu bieten.

Geräuscharmder m11s hat einen geräuscharmen Boden von 1, 9μV, 62% niedriger als die vorherige Generation. Dual es9038q2m dac design: hervorragende leistung, unterstützt bis zu 384kHz/DSD256 Dekodierung.
ZnačkaFiiO #ad
VýrobceFiiO #ad
Výška9.1
Délka9.1
Hmotnost1
Šířka9.1
Číslo díluM11S
Modelka大容量

2. FiiO

#ad

FiiO M11 Plus High Res hudební přehrávač MQA THX 2X ESS ES9068AS

#ad
FiiO #ad - Skutečný komunikační talent – 2cestný Bluetooth, 2, 4/5 GHz WiFi a mnoho dalšího. 8jádrový procesor snapdragon 660 na palubě – výkonný a energeticky úsporný zároveň. Android 10 jako operační systém – flexibilně použitelný, intuitivní a překrásný. Zavazuje se k prvotřídnímu zvuku – 2x ESS ES9068AS integrovaný. Zesílení thx aaa – plně symetrické a vybavené velkým množstvím energie.
ZnačkaFiiO #ad
VýrobceFiiO #ad
Výška0.67
Délka5.35
Hmotnost0.68
Šířka2.95
Číslo díluM11 Plus
ModelkaM11 Plus

3. ZAQE

#ad

Slyšitelný, Deezer, Apple Music, MP3 přehrávač s hudbou Amazon, MP3 přehrávač děti černý, MP3 přehrávač se Spotify, ZAQE 80GB MP3 přehrávač s Bluetooth a Wi-Fi, 4palcová dotyková obrazovka

#ad
ZAQE #ad - Plnoformátový hudební přehrávač 1080p mp4 tento hudební přehrávač mp4 má dotykový displej s vysokým rozlišením 4, flv, přesnější dotykové ovládání a dokáže přehrávat videa v rozlišení 1080p hd velmi plynule. Jednoduché přehrávání všech vašich oblíbených skladebm505 hudební přehrávač má výkonnou, ale nikoli výhradně, flac, aac, umělce, wma, ogg, pořadače, ape atd.

Která je kompatibilní s většinou hudebních formátů, wav, mp3, a nabízí různé kategorie písní jako tituly, integrovanou aplikaci pro lokální přehrávání hudby, včetně, album a žánr. Kromě toho je tento hudební přehrávač spotify vybaven 64GB SD kartou, na kterou můžete uložit všechny skladby, a uvolníte tak místo na svém telefonu. Kompatibilní s většinou video formátů jako rm, AVI, RMVB, 0" 1280 × 720 funkce back-touch Touch. Kromě toho se po restartu automaticky spojí s vaším dříve spárovaným zařízením Bluetooth.

Spojuje se nejen s vašimi bluetooth sluchátky nebo Bluetooth reproduktorem, ale také s vaším mobilním telefonem pro přenos souborů. Kromě toho je pohotovostní doba až 3–5 měsíců. Wifi bezdrátové připojení tento mp3 přehrávač podporuje stahování/nahrávání/poslech hudby nebo videa online po připojení k wifi. Velká obrazovka vám nabízí větší pozorovací úhel, mpg, MKV, DAT, MP4, MOV, TS bez převodu formátu. Větší kompatibilita s bluetooth tento mp3 přehrávač zaqe pro děti podporuje obousměrné připojení.
ZnačkaZAQE #ad
VýrobceZAQE #ad
Výška4.17
Délka0.47
Hmotnost0.23
Šířka2.48
Číslo díluM505
ModelkaM505
Záruka2

4. FiiO

#ad

Mit Bluetooth, FiiO R7 Desktop Streaming Player und DAC/Amp

#ad
FiiO #ad - Mit qualcomms 8-core snapdragon 660 soc-chipsatz und 4 gb ram bietet r7 offenes Android 10 OS mit Unterstützung für unzählige Streaming- und Medienanwendungen! Fiio der erste desktop-audio-player – fiio ist eine pioniermarke in der hifi-audioindustrie. Fiio r7 ist der erste digitale desktop-audio-player der marke, der mit einem leistungsstarken ess sabre dac-chipsatz und einem leistungsstarken thx-788+ desktop-verstärker-chipsatz ausgestattet ist.

Es verfügt über zwei thx aaa 788+ Kopfhörer-Chips auf der Verstärkungsschaltung. Eine vielzahl von eingangs-/ausgabe-optionen – fiio r7 beherbergt eine volle fülle von ein- und ausgabeoptionen für die benutzer. Es bietet sd-karte, usb-a, dual rca, unterstützt der R7 XLR, 4, 4 mm symmetrische und 6, Koaxial und optische Eingangsmöglichkeiten.

Der ausgang ist sauber mit einem dunklen, rauschfreien Hintergrund. Fiio r7 unterstützt hochauflösende PCM und native DSD-Audiosignal-Dekodierung. Sie verfügen über jahrelange Expertise in der Entwicklung von tragbaren und Desktop-Audio-Geräten. Es unterstützt auch 4-polige xLR, USB-C, 35 mm einseitige Kopfhörerausgänge. Was die ausgabe betrifft, Koaxial und Optical Line-Out-Optionen. Der player ist mit offenem Android 10 OS geladen und unterstützt unzählige Anwendungen.
ZnačkaFiiO #ad
VýrobceFiiO #ad
Výška6.3
Délka5.31
Šířka4.33
Číslo dílu1
Modelka1

5. HIFI WALKER

#ad

HIFI WALKER H2 MP3 přehrávač s Bluetooth, DSD DAC Hi-Res FLAC přehrávač bezztrátový hudební přehrávač, přenosný digitální audio přehrávač s 64GB paprskem, rozšířitelná paměť až na 256 GB

#ad
HIFI WALKER #ad - Díky malé velikosti a kvalitnímu krytu ze zinkové slitiny je ideální na cesty. Line-out a konektor pro sluchátka pro flexibilní použití, včetně v autě přes AUX kabel nebo v domácím audio systému. Hifi mp3 přehrávač s bluetooth tento bluetooth mp3 přehrávač má 2cestné bluetooth 4.

2, které podporuje bezdrátové audio s vysokým rozlišením s technologií Qualcomm aptX. Systém může spravovat až 14 999 skladeb. Podporuje hifi hudbu bez zkreslení ve všech běžných formátech souborů, aac, ogg, wav, dff a nativní dsd až 128 bitů / 5, aiff, wMA, M4A, jako jsou FLAC, MP3, APE, 6 MHz a používá renomovaný Texas Instruments Burr Brown PCM5102 DAC. Vstup pro dac, že se spojí s usb zesilovačem se vstupem dac, a může být také použit jako externí dekódovací zesilovač, rozšiřitelná paměť tento bezztrátový hudební přehrávač může fungovat jako digitální zdroj tím, pokud je připojen k mobilnímu telefonu nebo počítači.

Do 24 hodin odpovíme uspokojivou odpověď. Snadné ovládání a promyšlený design tento přenosný audio přehrávač s 2, 0palcovým hd displejem a intuitivními otočnými regulátory alps umožňuje snadnou navigaci ve vašem hudebním přehrávači. Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz a 1letou záruku výrobce. Můžete si užívat až 10 hodin nepřetržitého kvalitního zvuku přes sluchátka nebo Bluetooth zařízení. Může fungovat jako vysílač pro přenos signálů nebo jako přijímač pro bezdrátové zesílení hudby.
ZnačkaHIFI WALKER #ad
VýrobceHIFI WALKER #ad
Výška3.5
Délka2.2
Hmotnost0.33
Šířka0.6
Číslo díluH2
ModelkaH2
Záruka30denní právo na vrácení zboží bez udání důvodu. 1 rok náhradní servis.

6. HIFI WALKER

#ad

HIFI WALKER H2 Touch MP3 přehrávač Bluetooth s 2,4palcovou dotykovou obrazovkou, DSD DAC HiFi bezztrátový zvuk, přenosný audio přehrávač s e-knihou a funkcí nahrávání, 64GB paměťová karta,

#ad
HIFI WALKER #ad - Hi-res-sluk nahrávání a funkce e-knihy h2 touch audioplayer podporuje kvalitní stereo digitální záznam řeči a flexibilní nastavení pro audio formáty a vzorkovací frekvence. Mp3 přehrávač s bluetooth h2 touch mp3 přehrávač má bluetooth 4. 2 a umožňuje bezdrátové audio s vysokým rozlišením technologie Qualcomm aptX.

V případě dotazů během používání jsme vám rádi k dispozici. Kromě toho umožňuje přehrávání hudby na pozadí při čtení e-knihy. Paměť lze rozšířit pomocí karet microsd a usb-otg otg kabel není součástí dodávky až na 512 GB. Intuitivní ovládací prvky umožňují přehrávání/pozastavení a přeskakování skladeb. Hi-res lossless mp3 přehrávač zažijte ultimativní hi-res audio s mp3 přehrávačem hifi walker h2 touch, mp2, mp3, aac m4a, 6 mhz a používá slavnou ess technology, wav, es9219 dac čip, aiff a native dsd až 11. Použijte jej jako vysílač pro streamování hudby nebo jako přijímač pro bezdrátové zesílení zvuku.

Kompaktní a exkluzivní design je opatřen skořepinou ze zinkové slitiny. Ovládání dotykovou obrazovkou a promyšlený design přenosný audio přehrávač má 2, 4palcový hd dotykový displej a tlačítko pro snadnou navigaci ve vaší hudební sbírce. Dac vstup, rozšiřitelná paměť tento bezztrátový hudební přehrávač lze použít jako digitální zdroj, pokud je připojen k usb zesilovači. 28 bit/5, podpora hi-fi hudby bez zkreslení pro všechny běžné formáty souborů jako FLAC, DFF, WMA, OGG, ALAC, APE, M4A, SNR: ≥ 114 dB.
ZnačkaHIFI WALKER #ad
VýrobceHIFI WALKER #ad
Výška1.8
Délka4.2
Šířka5.4
Číslo díluHIFI WALKER
ModelkaH2 Touch
Záruka30denní právo na vrácení zboží bez udání důvodu. 1 rok náhradní servis.

7. Etacé

#ad

Sportovní hudební přehrávač s 16GB interní pamětí, krokoměr, Etacé MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, záznam hlasu a podpora až 128 GB TF / micro SD karty, UKW rádio, e-Book

#ad
Etacé #ad - Váš malý sportovní hudební přehrávač se speciálním designovým klipem lze tento mp3 přehrávač jednoduše připevnit na vaše oblečení a nebudete se cítit těžce nebo neskladně, 5 g. Má také 3, 5mm zdířku pro vaše kabelová sluchátka méně než 32 Ω. Přístroj se dodává s párem kabelových sluchátek jako dárek.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás a my Vám poskytneme uspokojivou odpověď. Pro ty, kteří potřebují více úložiště, podporuje slot na micro SD kartu až 128 GB karty není součástí dodávky. S funkcí automatického otevírání a vypnutí nemusíte jej nabíjet každý den. Upozornění: doporučujeme vám zapnout/vypnout dlouhým stisknutím tlačítka pro přehrávání/pauza, protože spojení Bluetooth a pokrok při přehrávání nejsou zachovány, pokud používáte tlačítko zapínání/vypínání nahoře. Díky funkci krokoměru můžete zkontrolovat svůj výkon, běžecký pás ve fitness studiu, protože váží pouhých 27, perfektní pro běhání v přírodě, kulturistice atd.

Dodávaný nabíjecí kabel lze použít také jako přenos dat. 30hodinová výdrž baterie po 2 hodinách úplného nabití pracuje mp3 přehrávač až 30 hodin a připraví vám dlouhotrvající radost. 16 gb paměť pro více než 4000 hudebních skladeb tento hudební přehrávač je vybaven pamětí 16 gb a může uložit více než 4000 hudebních skladeb nebo přes 4000 e-knih a splňuje tak většinu požadavků na hudbu. Ideální dárek pro rodiče a děti.
ZnačkaEtacé #ad
VýrobceEtacé #ad
Číslo díluX62
ModelkaX62

8. AGPTEK

#ad

Až 64GB TF karta, AGPTEK MP3 přehrávač, nahrávky, FM rádio, e-kniha, 8GB bezztrátový MP3 s 1,8palcovou obrazovkou, obrázky, růžové, 70 hodin přehrávání přenosného hudebního přehrávače se sluchátky

#ad
AGPTEK #ad - Snadný přenos dat a vytváření playlistu díky funkci otg lze data přenášet nejen mp3 přehrávač s pc přes usb kabel, ale také přenášet data pomocí mobilního telefonu s Androidem s funkcí OTG. Multifunkční design nabízí nejen funkci hudby, nahrávky, ale také funkce a e-knihu, FM rádio, obrázky a tak dále.

Až 70 hodin požitku hudby při plném nabití. Můžete si také užít slevy, hodiny, pokud nakupujete společně. Synchronizace seznamu PlayList s bezplatným MediaMonkey. Snadné použití mp3 přehrávač se skládá z 5 tlačítek a 1 nezávislého vypínače, umožňuje jednoduché ovládání stisknutím tlačítka, ovládání přehrávače jednodušší. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu s bezztrátovou kvalitou zvuku kdykoli a kdekoli. Podporuje 64gb sd kartu interní 8 gb podporuje až 64 gb micro sd karty, se kterými můžete uložit tisíce skladeb najednou.

A funkce zamykání/odemykání tlačítka dlouhým stisknutím tlačítka M lze MP3 přehrávač jednoduše ovládat při sportu nebo jízdě na kole. Nechte si písničky lépe poslouchat. 70 hodin přehrávání s bezztrátovou kvalitou zvuku stačí cca 2 hodiny nabíjení, wav, ogg, wma, nabíjí přitom až 80 % kapacity baterie. Karty sandisk nejsou kompatibilní s přehrávačem. Při tréninku si uvolněte ruce.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Číslo díluA02GU-DE2
ModelkaA02GU-DE2

9. Oilsky

#ad

Rozšiřitelný až na 128 GB Micro SD, hlasový rekordér pro sport, černý, reproduktor, dotykové tlačítko, běh, Oilsky 32GB hudební přehrávač s Bluetooth 5.0, HiFi Lossless Mp3 s FM rádiem, MP3 přehrávač

#ad
Oilsky #ad - Není však schopen vytvářet další seznamy skladeb. Bezdrátové spojení s vašimi bluetooth sluchátky nebo Bluetooth reproduktory tipy: nelze přes Bluetooth spojit s mobilním telefonem a autem. Multifunkční mp3 přehrávač tento mp3 přehrávač dokáže splnit i vaše další potřeby, jako je fm rádio, techno a custom.

Také velká nabídka pro vás, 15 oz. Kvalita hifi lossless sound tento bluetooth mp3 přehrávač je vybaven profesionálním inteligentním čipem pro digitální potlačení šumu. Pravidlo třídění je nejprve číslo 001, XXX, 002, pak abeceda A-Z. Podporuje celou řadu audio formátů jako MP3, WMA, FLAC, WAV, APE a OGG. Příjemné uživatelské rozhraní s 1, 77palcovým barevným displejem může lépe chránit oči dětí. V porovnání s těmi, kteří mají pouze jednu paměťovou kartu, má flash paměť lepší trvanlivost a stabilitu.

Vyhněte se neomezenému používání tabletů nebo mobilních telefonů dětmi. Balení obsahuje: 1 x 32GB Bluetooth 5. 0 mp3 přehrávač, 1 x sluchátka, 1 x kabel usb-c, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Bluetooth 5. 0 mp3 přehrávač tento mp3 přehrávač s modulem bluetooth nabízí lepší kompatibilitu, stabilní signál, sníženou spotřebu a delší výdrž baterie.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška0.2
Délka3.5
Hmotnost0.13
Šířka1.5
Číslo díluD22
ModelkaD22
Záruka2 roky

10. Oilsky

#ad

Krokoměr, FM rádio, Clip MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, záznam hlasu a podpora až 128 GB TF/Micro SD karty, e-kniha, přenosný hudební přehrávač s 32GB interní pamětí

#ad
Oilsky #ad - Náš mp3 přehrávač váží pouhých 29 gramů a vejde se do dlaně, perfektní společník ve fitness studiu nebo na túře. Záznam rádia vkv nejen hudební přehrávač, když připojíte sluchátka bluetooth nebo bluetooth reproduktory kabelová sluchátka se používají jako anténa, můžete poslouchat FM rádio po připojení sluchátek a nahrávat své oblíbené pořady během poslechu rádia VKV.

Po připojení kabelových sluchátek můžete také poslouchat FM rádio, čímž se uvolní vaše uši. Přenosný a lehký speciální design klipu pro milovníky sportu a hudby, jednoduše zavěste na tašku nebo halenku. Rozšířitelná paměť s interní pamětí 32 gb je mp3 přehrávač oilsky kompatibilní s micro sd kartami s 16 gb, 32 GB, 64 GB a 128 GB. Multifunkční mp3 přehrávač byl vyvinut s přehráváním hudby, bezdrátovým bluetooth připojením, nahráváním hlasu, fm rádiem, čtením e-knih souborem TXT, prohlížení fotografií, krokoměrem a podporuje více jazyků.

Mp3 přehrávač můžete spárovat se sluchátky Bluetooth nebo Bluetooth reproduktory. Mp3 přehrávač je ideální pro nošení při běhu, na pláž, díky čemuž je super lehký a super přenosný, v autě nebo v letadle. Rozšířené bluetooth připojení vybaveno nejnovější verzí bluetooth 5. 0 mp3 přehrávače je silnější schopnost odrušování, přenos je stabilnější, vzdálenost spojení je také delší a spotřeba proudu je snížena. Rozšiřitelná paměť vám umožňuje uložit více než 10 000 skladeb.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška2.4
Délka1.42
Šířka0.47
Číslo díluX50
ModelkaX50AU
Záruka2