Top 10 Funkradiowecker mit Projektion – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TAKRINK

#ad

Digitální radiobudík, projekční budík s teplotou, budík s projekcí, duální alarm, se 4 stupni jasu obrazovky, TAKRINK Budík, USB přípojka 12/24 h

#ad
TAKRINK #ad - Ultra jasná rotační projekce o 180 ° tento digitální budík může otáčet projekcí -90 ° až 90 °. Vyberte si pro vás odpovídající hlasitost buzení podle tlačítka hlasitosti. Konektor není součástí dodávky. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia.

Funkce fm rádia a časovačerádiobudík s projekcí může uložit až 30 fm rádiových stanic 76, 0 mhz -108, 0 mhz. Sla lze promítat na strop nebo stěnu v požadovaném směru. Pokud se vy a váš partner probudíte v různých časech, můžete nastavit dva samostatné časy budíku současně. Velký displej 5, 5" a 4 nastavitelné stupně jasu obrazovka projekčního budíku je velká 5, 5 palce a led displej je velmi jasný a dobře čitelný. Vhodné pro čtení pro seniory a krátkozrakost.

Když ležíte na posteli, můžete vidět projekci času na stropě. Usb připojení a režim snoozetento budík můžete používat tak, přes který lze nabíjet mobilní telefony a tablety. Na zadní straně projekčního budíku se kromě toho nachází USB výstup, než vám to připomenete. Optimální projekční vzdálenost: 3 m. S funkcí odloženého buzení můžete spát dalších 5 až 60 minut standardně 5 minut, že jej připojíte přes USB k síťovému zdroji.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška1.89
Délka7.6
Hmotnost0.55
Šířka4.13
Číslo díluEN8827
ModelkaEN8827

2. LIORQUE

#ad

Rádiobudík, LIORQUE Projekční budík, funkce nabíjení, rádiem, 2barevné číslice a 4stupňová léčivost černý, teplota, snooze, digitální budík s projekcí 180°, víkendovým režimem, USB

#ad
LIORQUE #ad - Je snadné a jednoduché vidět čas, 180° projektorv porovnání s LCD a LED obrazovkou může obrazovka VA snížit závratě, zejména v noci. Projekční budík může na stěnu nebo strop zobrazit extrémně jasný čas v úhlu nastavení 180°, ve vzdálenosti 0 – 0, 5 m. Projektor se automaticky vypne po vypnutí alarmu v automatickém režimu dlouhé stisknutí tlačítka "-".

Nastavení fm rádia a času vypnutí s digitálním budíkem liorque lze aktivovat 15 fm rádiových stanic 76, 0 mhz a uložit až 15 oblíbených stanic v "MEM". A pomocí tlačítka 12/24h můžete přizpůsobit vašim potřebám. 2 barvy displeje a 4stupňový jas modro-bílý digitální va displej má 4 stupně jasu, aby děti a starší lidé mohli snadno vidět čas strávený v ložnici. Velká va obrazovka, aby chránila vaše oči.

Režim dst a automatický režim projekční budík má funkce dst letní čas, které umožňují automatické zvýšení pomocí tlačítka "+" za 1 hodinu. Pokud nastavíte víkendový režim, pak budík o víkendu nezazvoní a můžete se dobře vyspat. Současně lze na rádiu nastavit funkci časovače spánku až na 90 minut 5 → 90 minut, 0 MHz – 108, rádio se automaticky vypne. Funkce snooze a víkendový režimpokud budík zazvoní a nechcete se okamžitě vstát, můžete využít funkci odloženého buzení a opět usnout dalších 9 minut.
ZnačkaLIORQUE #ad
VýrobceLIORQUE #ad
Výška3.66
Délka5.71
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo díluHM433A
ModelkaHM433A

3. ROCAM

#ad

Datum, digitální hodiny, typ C USB nabíječka, teplota, hlasitý budík s víkendovým/týdenním režimem, kuchyňské rádio, projekční budík do ložnice, stmívač, ROCAM Radiobudík s projekcí, noční světlo

#ad
ROCAM #ad - Projekční budík s projektorem otočným o 270° a nastavitelným zaostřovacím kroužkemzkrášlete svou ložnici nebo kancelář tímto elegantním a moderním digitálním budíkem. Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, 9" LED displej s velkými čísly, monitor vlhkosti a teploměr, což vytváří klidné prostředí pro spaní.

S projektorem otočným o 270° a funkcí obrácení obrazu o 180° můžete pohodlně prohlížet promítané informace z různých úhlů a číst čas, aniž byste museli otáčet hlavou. Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí. Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu.

Dvojitý alarm s denním týdnem/7denním/víkendovým režimem tyto led hodinky vám umožní nastavit dva samostatné časy buzení pro vašeho partnera a vás. Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, Sa-So, jednorázové. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. Vychutnejte si pohodlí funkce odloženého buzení pro dalších 9 minut spánku a osvěžující start do dne. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
Modelka1024

4. Soundmaster

#ad

Soundmaster UR6700AN DAB+ a UKW radiobudík duální alarm s projekčním projektorem

#ad
Soundmaster #ad - Automatické nastavení času a USB nabíjecí přípojka. Opakování buzení snooze a funkce usínání časovač spánku. Dab+/ukw-rds rádio s pamětí pevného vysílače. Projekce času na stěnu nebo strop s funkcí 180° FLIP. 2 různé časy buzení duální alarm přes rádio nebo signální tón.
ZnačkaSoundmaster #ad
Výrobcesoundmaster #ad
Výška5.91
Délka3.15
Hmotnost0.93
Šířka2.36
Číslo díluUR6700AN
ModelkaUR6700AN
ZárukaZáruka výrobce.

5. CSL-Computer

#ad

Digitální radiobudík CSL – projekční budík – 7 tlačítek – 2 alarmy – projekce a světlo – auto vždy – paměť rádia 15 FM – ukazatel teploty a vlhkosti vzduchu – se síťovým zdrojem

#ad
CSL-Computer #ad - Vybaveno 2 časy buzení, 2 a se na palubě nachází nabíjecí USB port. Budík s vysokým leskem. Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi, k tomu jsou k dispozici dva stupně jasu i vypnuto. Praktické: pokud je nastaven automatický režim, dobře čitelné číslice.

305273. Projekční budík s elegantním zrcadlovým efektem, fm radiobudík s 15 paměťovými místy a přesnou nastavitelnou hlasitostí. Funkce snooze lze velkoryse nastavit na 5 až 60 minut. S volitelným časovačem spánku od 5 do 90 minut. Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Pro nabíjení mobilních telefonů s 5 v, který se osvědčil při každodenním používání.

Dva režimy alarmu: jako alarm lze použít buď zvuk alarmu nebo váš oblíbený vysílač jedna z 15 uložitelných rozhlasových stanic. Na dovolené, při směnách nebo na služební cestě. Velké, ale dostatečně matný na spaní. Provoz přes 5v síťový zdroj. Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.94
Délka7.09
Hmotnost0.47
Šířka2.36
Číslo dílu722305273722
Modelka722305273722

6. Hama

#ad

Budík s projekcí vč. síťového zdroje černý, Hama Projekční budík s USB připojením digitální radiobudík s dotykovou obrazovkou

#ad
Hama #ad - Projekční hodiny: rádiové hodiny s projekcí času otočnou o 360 stupňů na stropě nebo stěně, dotykový senzor a USB port pro nabíjení chytrých telefonů.

Dobrá čitelnost: podsvícení rádiového projekčního budíku lze ovládat pomocí dodávaného síťového zdroje v trvalém provozu. Velký digitální displej: dcf rádiové stolní hodiny s dotykovým displejem pro pohodlnou aktivaci podsvícení a funkce snooze. Zvláštní přednosti: usb přípojka s 2, 4 a napájením pro nabíjení mobilních telefonů, dva programovatelné časy buzení s funkcí alarmu a buzení. Rozsah dodávky: 1x projekční budík "plus charge", 1x síťový adaptér, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost0.58
Šířka5.71
Číslo dílu00186332
Modelka00186332
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).

7. CSL-Computer

#ad

Rádio CSL – DAB Plus rádio s projekcí – digitální kuchyňské rádio – FM a DAB/DAB + rádio s 20 paměťovými místy – 16 úrovní hlasitosti – budík – 4 stupně jasu – projekční budík

#ad
CSL-Computer #ad - Rozměry: délka: 19, výška stejně průměr: 6, 5 m kabelem na 5, 5 cm | síťový zdroj 5 v, 5 cm, 2 a; s 1, 5 mm dutý konektor | hmotnost rádia: 243 g | Rozsah dodávky: Rádiobudík Bearware vč. Díky dab a dab+ ve vysoké kvalitě bez šumu. Vlastnosti produktu: multifunkční radiobudík s 20 fm a 20 dab+ paměťovými místy rádia | velká projekce času | 2 časy alarmu | časovač vypnutí 5/15/30/60/90 minut | 16 úrovní hlasitosti a tichý | režimy alarmu: rádio a vyzvánění | funkce odloženého buzení 9 minut | 4 stupně jasu a Displej vypnutý | Displej s 9 cm úhlopříčkou | 3W reproduktor | 12 ovládacích tlačítek | jednoduché ovládání | 5 V x 1A USB nabíjecí výstup např.

Delší spánek s tlačítkem odložení: posouvá alarm vždy o 9 minut dopředu.

305677. As, datum a čas buzení se na displeji objevují ve velkých bílých číslicích – a čas díky projekci extra velký na stěně. Dodávka včetně síťového zdroje. Alarm a budík: 2 nastavitelné časy alarmu | zvuk alarmu: můžete se volitelně probudit vyzváněcím tónem beep nebo rádiovým programem 2 x 20 paměťových míst. Rádio se samo vypne. Díky časovači vypnutí 5-90 min. Dobrá nálada do dne. Nechte se probudit rozhlasovou stanicí dle vašeho výběru.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška2.76
Délka7.48
Hmotnost0.54
Šířka2.76
Číslo díluA305677x1

8. TAKRINK

#ad

180°, projekční jas, 2 budicí alarmy, TAKRINK Projekční budík Radiobudík s projekcí USB přípojka budík s projekcí 12/24 h projekční zobrazení, 15 úrovní hlasitosti, černý

#ad
TAKRINK #ad - Když budík zazvoní, stiskněte tlačítko "snooze/stmívač" digitálního budíku, abyste se dostali do stavu odloženého buzení. Nastavení jasu projekční budík má čtyři druhy jasu obrazovky vysoký/střední/nízký/vypnutý. Dvojité alarmy a buzení můžete nastavit 2 alarmy pro rádiobudík, které jsou velmi vhodné pro vaše různé potřeby zdřímnutí / brzké probuzení.

V případě potřeby můžete vyhledávat vysílače ručně nebo automaticky. Rádio může uložit 70 kanálů, hlasitost činí 15 stupňů a standardní hlasitost je 10 stupňů. Rádiový tón můžete nastavit také jako budík. Můžete zvýšit jas přes den a v noci podle potřeby snížit. Otočné nastavení projekce a jasu projekční budík má design otočný o 90 ° a -90 °, který lze promítat na stěnu nebo strop.

Podle potřeby můžete nastavit čas mezi 5 a 60 minutami. Vkv rádionáš projekční budík je rádio a budík zároveň. Kromě toho je k dispozici usb nabíjecí přípojka, pomocí které můžete během spánku nabíjet další zařízení. Budík má manuální stmívání a automatické stmívání. Led digitální indikace a usb nabíjecí přípojka led displej projekčního budíku takrink může zobrazovat čas 12 nebo 24 hodin.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška4.33
Délka8.07
Hmotnost0.82
Šířka2.36
Číslo díluOY-0107
ModelkaOY-0107

9. LIORQUE

#ad

Radiowecker mit Snooze, LIORQUE Projektionswecker Projektionsuhr Digital Wecker mit Projektion 180°, Temperatur und 0-100% Helligkeitsanpassung, Ladefuntion, Doppelter Wecker

#ad
LIORQUE #ad - Die geringe ladeleistung von 5V1A stellt sicher, dass das Laden über Nacht den Akku nicht beschädigt. Zeitprojektionliorque projektionswecker kann die zeit an die decke projizieren, um die helligkeit anzupassen aus – niedrige Helligkeit – hohe Helligkeit, sodass Sie die Zeit sofort nach dem Aufwachen sehen können.

87, 5–108 mhz ukw-radiounterstützt 15 lautstärkestufen und das speichern von 10 radiosendern und kann auch die automatische Abschaltfunktion 5–90 Minuten einstellen, sodass Sie beim Radiohören einschlafen können. Mit der stufenlosen helligkeitsanpassungsfunktion von 0-100 % können Sie die am besten geeignete Helligkeit finden, was für lichtempfindliche Benutzer sehr benutzerfreundlich ist. Doppelwecker unser projektionswecker unterstützt die einstellung von zwei unabhängigen Weckern, können Sie die Schlummertaste drücken, um die Schlummerzeit zu verlängern. Großer led-bildschirm und stufenlose helligkeitsanpassungdie projektionsuhr ist mit einem großen LED-Bildschirm ausgestattet, wodurch die digitale Anzeige klarer wird.

Wenn der alarm ertönt und Sie nicht sofort aufstehen möchten, um den Schlummermodus zu beenden. Sie können die richtung auch um 90 grad anpassen, und lange die Projektionstaste drücken, kurz die Projektionstaste drücken, um die Projektion um 180°zu drehen. Sie können den weckerton auch als Radiosendung einstellen, um Sie durch die Wiedergabe des Radiosenders zu wecken. Dual usb-ladeanschlüssekann 2 geräte gleichzeitig laden.
ZnačkaLIORQUE #ad
VýrobceLIORQUE #ad
Výška3.94
Délka1.97
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluG0181R-P
ModelkaG0181R-P

10. Mesqool

#ad

Kancelář, digitální budík na noční stolek, duální budík pro všední dny/víkend, připojení typu C a USB, Rádiobudík s projekcí do ložnice, projekční budík DST stmívač a zobrazení teploty a data

#ad
Mesqool #ad - Hodiny projektoru mají kromě toho formát času 12 hodin / 24 hodin a letní čas. 320° nastavitelný úhel projektoru a zaostřovací kolečko a otočná projekce: projektor může volně měnit úhel 320 stupňů a čas lze otáčet o 180 stupňů. Digitální budík využívá vysoce jasný LED světelný zdroj a lze jej nastavit v 5 stupních.

Podle potřeby můžete také libovolně zvolit ukazatel Celsia nebo Fahrenheita. Když zazní led budík, stiskněte tlačítko odloženého buzení nahoře. Tento digitální budík je velmi tichý, takže se můžete zbavit hluku a klidně spát. Tyři režimy buzení a dva budíky: tento budík na noční stolek lze nastavit dva samostatné budík se čtyřmi režimy buzení: pondělí až neděle, abyste vyhověli různým životním potřebám. Funkce fm rádia a časovače spánku: rádiobudík s projekcí může uložit až 20 fm rádiových stanic 87, 5 mhz -108, 0 mhz. S tímto projekčním budíkem můžete pohodlně odečítat čas na stropě nebo stěně, aniž byste museli vstávat.

Velký displej a zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu a data: tento digitální projekční budík s monitorováním vlhkosti vzduchu a teploměrem vám umožní zůstat informováni o změnách vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu. 2 nabíjecí přípojky a zálohování baterií: usb nabíjecí přípojka a nabíjecí přípojka typu c umožňují současné nabíjení 2 zařízení, instalované 2 AAA baterie nejsou součástí dodávky pro zajištění času, data a alarmu při výpadku proudu. Díky modernímu designu je ideálním dárkem pro děti a starší osoby. Pokud chcete zcela tmavé prostředí, můžete noční světlo vypnout.
ZnačkaMesqool #ad
VýrobceMesqool E-commerce Co.Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.36
Hmotnost0.84
Šířka1.5