Top 10 Indoor Garden Kit – Sady pro výsadbu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AeroGarden

#ad

6 Stück, Salatgrün, AeroGarden Ernte-Set mit Erbstück

#ad
AeroGarden #ad - Led-wachstumsleuchten – leistungsstarkes 20-watt-led-wachstums-beleuchtungssystem in Ihrem Kräutergarten ist auf die spezifischen Bedürfnisse von Pflanzen abgestimmt, was zu einem schnellen, um die Photosynthese zu maximieren, natürlichen Wachstum und reichlich Ernten führt.

Einfach zu bedienen – das bedienfeld zeigt ihnen, wann sie pflanzennahrung im Lieferumfang enthalten hinzufügen müssen, wann sie wasser hinzufügen müssen und erinnert Sie daran, schaltet die Lichter automatisch für Ihr Hydrokultur-Wachstums-System ein und aus. In home garden system – züchten sie das ganze jahr über frische Kräuter und Gemüse in diesem Indoor-Kräutergarten.

Immer frisch, immer lokal, immer in Saison. Lassen sie kein wasser in Kontakt mit heißen LED-Wachstumsleuchten kommen. Pflanzenteller – bis zu 6 pflanzen wachsen auf einmal, bis zu 30, 5 cm hoch mit diesem Indoor-Garten; wächst im Wasser, keine Erde, keine Unordnung, einfach gemacht.
ZnačkaAeroGarden #ad
VýrobceAeroGarden #ad
Výška10.9
Délka5.98
Hmotnost1
Šířka10.5
Číslo dílu901100-1300
Modelka901100-1300

2. ecooe

#ad

Ecooe Sklenice na klíčení klíčků, sada 2 ks sklenic na klíčení na klíčky na klíčení sklenice s 1 miskou na vodu, 2 kryty mřížek z ušlechtilé oceli 304 a 2 stojany

#ad
ecooe #ad - Konvexní design filtru se lépe přizpůsobí víku a zajišťuje snadnější utažení víka. Odkapávací miska z melaminu lepší než odkapávací miska z keramiky, bez zápachu, netoxická, není křehká, bezpečná a trvanlivá. Víko filtru z ušlechtilé oceli 304 víko filtru z ušlechtilé oceli je bezpečné a nezávadné.

To je dobré pro větrání a odvodnění a zajišťuje, čisté a hygienické. Vhodné k tažení mnoha druhů výhonků sada hydroponických sad a systémů, vojtěšky, hrášku, která vám umožní pěstovat klíčky fazolí mungo, brokolice, čočky a dalších semen klíčků uvnitř a kdykoli si můžete užívat nejčerstvější bio výhonky. Jemný filtr může zabránit vypadnutí semen a ovocných mušek do sklenic.

Klíčky lze použít v salátech nebo sendvičích. Co dostanetesada hydroponických sad a systémů, 2 x filtrační víčka, včetně: 2 x 750ml sklenic, 1x odkapávací miska, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 2 x nastavitelný stojan, 18měsíční bezstarostný zákaznický servis. Nastavitelný stojan Úhel sklonu stojanu lze nastavit podle libosti, že chutné fazolové klíčky zůstanou čerstvé, takže se na sklo mohou usadit semena různých velikostí.
Značkaecooe #ad
Výrobceecooe #ad
Výška4.65
Délka8.58
Hmotnost2.65
Šířka8.58
Číslo díluSJFC02-N
ModelkaSJFC02-N

3. Verdenu

#ad

Box na pěstování, mini skleník pro začátek růstu sazenic, sada na klíčení se zelenou mini skleníkovou půdou, 10 kusů 120 buněk pokojový skleník, výška vlhké kopule 8,4 cm

#ad
Verdenu #ad - Vynikající kontrola vlhkosti: každý truhlík má nahoře ventilaci s regulací vlhkosti, 4 cm, zeleniny, ovoce, které nabízí dostatek místa pro pěstování květin, víko o 8, která může regulovat teplotu a vlhkost v misce, bylin a jiných rostlin.

Dobré pozorování pro růst rostlin: s průhlednou kopulí a průhlednou buněčnou skořepinou můžete snadno sledovat klíčení a růst semen. A může také hrát roli vlhkosti a tepla a pomáhá rostlinám lépe růst. Co dostanete: 10 x průhledný kryt, 10 x miska na osivo, 10 x odvzdušnění vlhkosti, 20 x etikety na rostliny, 10 x miska na dno, 2 x etikety na rostliny.112 jednotlivých buněk v každé misce nabízí lepší živnou půdu pro vaše semena a odtokový otvor na dně výchozí misky zabraňuje nadměrnému zalévání kořenů.

Iroké použití: startovací sada totexil seed je perfektní pro brambory, ovoce, lilky, rajčata, květiny a jiné rostliny. Nejen dobrý dárek pro zahradníky, pěstitele a zemědělce, papriky, ale také velmi vhodný pro rodinnou výsadbu. Zesílený vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z 0, 8 mm vysoce kvalitního průhledného plastu, s dlouhou životností a opakovaně použitelným než jiné 0, 4 mm na trhu.
ZnačkaVerdenu #ad
VýrobceVerdenu #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka7.48

4. Kitmiido

#ad

Sada 2 ks s víkem a sítkem z kvalitní ušlechtilé oceli pro pěstování výhonků, sklenice na klíčení, Sklenice na klíčení klíčků, sklenice na klíčení klíčků

#ad
Kitmiido #ad - Nechte svá semena pokaždé úspěšně vyklíčit, i začátečník může snadno vyklíčit. Jednoduché a zdravé sezení doma – naše sady zárodků usnadňují pěstování velkého množství výživných klíčků doma. Odkapávací miska a stojan jsou vyrobeny z jednoho kusu, jak ušetřit místo na vašem pultu! Černé kryty slunečníku jsou tou nejlepší volbou pro kontrolu světla až do zárodku.

Zdravé a chutné přísady pro vaše sendviče, jak získat čerstvé klíčky! za 29, ale je to také výhodná možnost, saláty a polévky! Pěstování klíčků je nejen zábavné, 99 € můžete mít klíčky po celý rok. Je to skvělá možnost, 1 stojan z ušlechtilé oceli, 2 zatemňovací obaly. Odkapávací miska je z melaminu, robustní a vhodná do myčky. Semena nejsou obsažena. Nebo dokonce 3 roky! 5 let.

Bezpečný materiál s dlouhou životností – sklenice jsou vyrobeny z bezolovnatého, neporézního vápence a jejich víčka jsou z PP pryskyřice vhodné pro potraviny, kovová tkanina z lékařské nerezové oceli 316 a nerezaví. Kromě toho můžete se stínovými dutinkami pěstovat delší, rovnější a sladší fazolové klíčky. Je to také zábavná zkušenost pro děti, aby pojala celou řadu semen. Kryt na stín je vyroben z materiálu plavek neoprén. Stojan je z ušlechtilé oceli 304.
ZnačkaKitmiido #ad
VýrobceKitmiido #ad
Výška9.45
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluSprouting Kit
ModelkaSprouting Kit

5. iDOO

#ad

Ventilátor, iDOO WiFi hydroponický pěstební systém, Smart Garden s LED žárovkou pro rostliny, automatický časovač, vnitřní bylinková zahrádka, výškově nastavitelná hydroponie pro vnitřní použití, 12

#ad
iDOO #ad - Výšku lampy lze nastavit tak, aby bylo vašim rostlinám v každé fázi růstu k dispozici dostatek světla. Vhodné pro ty, kteří vždy zapomínají dát vodu do nádržky. Integrovaný ventilátor pomáhá při distribuci tepla během klíčení a šíří pyl pro podporu květů. Kompatibilní pouze se sítěmi 2, 4 GHz.

28 cm. Už nikdy si nemusíte dělat starosti s nedostatkem vody, když jste mimo domov nebo na dovolené. Díky obzvláště velké nádobě na vodu udrží vaše rostliny při dostatečném zásobě vody čerstvé asi 1 nebo 2 týdny. To vám umožní volně ovládat dobu provozu led lampy, vodního čerpadla a ventilátoru přes aplikaci "Gennec" a zaznamenávat fáze růstu vašich rostlin, abyste měli ještě větší radost z pěstování rostlin. Připomínka k prevenci nedostatku vody: pokud je voda v nádrži menší než 1 l, rozsvítí se kontrolka "ventilátoru a vody" na ovládacím panelu, aby vám připomnělo naplnění.

Led lampa a ventilátor: 23 w silná plnospektrální led lampa hydroponického systému pěstování simuluje sluneční světlo, aby vaše rostliny zaručeně rostly báječně nezávisle na ročním období. Nádoba na vodu o objemu 4, 5 l: s naším systémem bylinkové zahrady pro vnitřní použití natáhněte až 12 rostlin. Max. 2 režimy rostlin a nastavitelná výška světla: vyberte si režim pro vaše rostliny pro vytvoření specifických světelných podmínek.
ZnačkaiDOO #ad
VýrobceiDOO #ad
Výška8.86
Délka13.78
Šířka12.09
Číslo díluID-IG-301S-BK
ModelkaID-IG-301S-BK

6. TOYMIS

#ad

30 košů na pěstování, 30 kupolí pro pěstování, 2 rostlinná, hydroponické příslušenství pro hydroponický systém pěstování, sada na pěstování rostlin s 30 pěstebními houbami, 122 kusů Seed Pod Kit

#ad
TOYMIS #ad - Byl by také báječný dárek pro vaše přátele nebo členy rodiny, papriky, jahody, jako jsou bylinky, květiny, rajčata, salát, kteří milují výsadbu. Kompatibilita: naše sada seed pod je kompatibilní s většinou systémů růstu hydroponií, jako je IDOO atd.

Jsou lepkavé a nejsou snadno spadnout z růstových košů. Pěstovací houby nabízejí semena jednoduchou možnost, jak začít s poupatem. Obsah balení: obdržíte sadu hydroponic seed pod mez, 30 kopulek pro pěstování, včetně 30 růstových hub, 30 etiket na rostliny, 30 růstových košů, 2 100 ml rostlinného krmiva, celkem 122 procent. Prémiové materiály: houby pro pěstování rostlin jsou vyrobeny z přírodní rašeliny, což je dobré pro hydroponické pěstování. Na přiložených etiketách můžete zaznamenat fázi růstu a vlastnosti rostlin.

Růstové koše a kopule pro růst jsou plastové, trvanlivé a opakovaně použitelné. Zábavné a účinné rostliny v interiéru. Snadná obsluha: stačí pouze vyměnit starou sadu. Pěstujte vše sady: s těmito hydroponickými zahradními potřebami a dobrým vnitřním růstovým prostředím můžete na zahradě zasadit vše, koriandr, bazalka atd. Tuto sadu pod můžete koupit a používat se svou hydroponickou vnitřní zahradou.
ZnačkaTOYMIS #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluZ03116

7. iDOO

#ad

12Hülsen Indoor Kräutergarten mit Automatisch Timer, Höhenverstellbar kräutergarten Set, Schwarz, Smart Garden mit LED Pflanzenlampe und Ventilato, iDOO Hydroponisches Anzuchtsystem

#ad
iDOO #ad - Ein eingebauter ventilator, der Pollen in der Blütezeit verbreitet und Wärme in der Keimzeit verteilt. 30% schneller als das anpflanzen in erde: hydroponisches anzuchtsystem mit eingebauter geräuscharmer Pumpe, die die von den Wurzeln aufgenommene Nährlösung direkt zirkuliert.

Pflanzen sie 12 pflanzen gleichzeitig an, funktioniert bis zu 11, 02 Zoll. 4. 5l-wassertank mit visuelles fenster: der wassertank dieses indoor-gartens fasst 4. 5 l und kann das pflanzenwachstum für 1–2 Wochen in der Wachstumsphase unterstützen. Alle faktoren, die für das pflanzenwachstum benötigt werden – Licht und simulierte Erde sind im hydroponischen Anbausystem enthalten. 12 pflanzen gleichzeitig anbauen, bis zu 28 cm hoch: die höhe des Beleuchtungsteils des Hydroponik-Anbausystems kann für Pflanzen in verschiedenen Wachstumsstadien angepasst werden.

Durch das sichtfenster kann man sehen, wie viel Wasser im Tank ist. Einfach einzurichtendes keimungskit: 3 schritte insgesamt, um die Maschine des hydroponischen Wachstumssystems einzurichten. 2 intelligente wachstumsmodi: das 22-watt-led-licht des Hydroponik-Anbausystems schaltet sich automatisch ein/aus, simuliert das Sonnenlichtspektrum und fördert die Photosynthese der Pflanzen bei jedem Wetter.
ZnačkaiDOO #ad
VýrobceiDOO #ad
Výška11.81
Délka15.35
Šířka6.3

8. MKNZOME

#ad

Nastavení výšky, inteligentní zahradní pěstební systém, automatické klíčení, 3 lusky vnitřní bylinkové zahrádky s lampou pro růst rostlin, MKNZOME Hydroponický systém, ideální pro bylinky a rostliny

#ad
MKNZOME #ad - Zeleninu můžete pěstovat v kuchyni, je přizpůsobena správnému spektrum, které rostliny potřebují, v ložnici nebo v kanceláři. Výškově nastavitelná: výška osvětlení může být přizpůsobena výšce až 12 palců a nabízí vhodné místo pro zeleninu v různých fázích růstu. Díky tomu mohou rostliny v každé fázi růstu dostat dostatek světelné energie a rychleji růst.

Roste rychleji: bylinková zahrada má 60 světel pro růst, aby maximalizovaly svou fotosyntézu a dosáhly bohaté sklizně za každého počasí. Je perfektním dárkem pro děti, se kterým sledují proces růstu, koření jako salát, květin, včetně zeleniny, a dárky pro nabízení květin a čerstvé zeleniny vaší rodině. Sada pro vnitřní bylinkovou zahrádku: hydroponický systém pěstování poskytuje rostlinám světlo, čerstvé bylinky, lze sklízet až 3 rostliny současně.

Mknzome smart garden je plně automatická a samozavlažovací, bez půdy a bez problémů, vodu a živiny, zeleninu a květiny, máte po celý rok čerstvé bylinky po ruce. Automatický cirkulační systém: zahradní sada na klíčení je navržena s cirkulačním systémem vodního čerpadla, což vám pomůže šetřit čas a stres a současně mít čerstvou zeleninu, nemusíte ji pravidelně zalévat, ovoce nebo květiny. Sada na klíčení rostlin: hydroponický systém pro vnitřní použití je vhodný pro většinu rostlin, pepř, bazalka, ovoce, rajčata, jahoda atd.
ZnačkaMKNZOME #ad
VýrobceMKNZOME #ad
Výška13.4
Délka10.6
Hmotnost2.93
Šířka3.5
Číslo dílu13-Plantgrow-003
Modelka13-Plantgrow-003

9. Terrarium Company

#ad

Farn und Moos verwendet, Sukkulenten, Fittonia, Kakteen, Umfassendes Terrarium-Starter-Set mit kostenlosem eBook und Pflegeanleitung Geeignet für 2 kleine Terrarien Wird mit Bonsai

#ad
Terrarium Company #ad - Bestes preis-leistungs-verhältnis : unsere überarbeitete verpackung ist unübertroffen und sehr geschenk würdig mit einer soliden schweren haptik. Die terrarium-pflanzen-sets eignen sich für alle und sind ein herausragendes Geschenk, Kinder, holen Sie sich die Werkzeuge, um Ihren Schreibtisch, werden die Tage kürzer und Weihnachten nahe, die DIY lieben.

Es ist ein tolles geschenk für ihre kreativen grünen Finger, Kollegen, Freunde, um ein beruhigendes Ökosystem im Innenbereich zu schaffen, Mütter, Wohnzimmer und die Umgebung zu beleuchten. Terranium bringt gesundheit, hebt stimmungen und fördert die Kreativität, reinigt und befeuchtet die Luft, Inspiration und die Freude am Wachstum und der Reife in den Arbeitsplatz. Vorteile für die gesundheit: verringerung von angst/stress, reduziert herzfrequenz und Blutdruck, Frieden, Schärft geistiger Fokus, höhere Lebensqualität.

Ebook enthalten: ein übersetztes ebook mit anleitung englisch, um sicherzustellen, spanisch ist als teil des kits mit pflegeanleitung und passenden Pflanzenvorschlägen im Kit enthalten. Fügen sie es noch heute in ihren Warenkorb hinzu! Geeignet für Ihre eigenen Bonsai-Pflanzen, Farn und Moos. Keine flasche/dose, Samen oder Pflanzen im Lieferumfang enthalten. Ebook wird zweimal täglich überprüft, dass es funktioniert*. Geschenkbox für die weihnachtszeit: wenn das aktuelle klima anhält, väter, die sie brauchen, das jahrelang leben wird.
ZnačkaTerrarium Company #ad
VýrobceTerrarium Company #ad
Výška3.35
Délka8.27
Hmotnost1.87
Šířka5.91
Číslo dílu001
Modelka8W-RSPK-6ZGJ

10. iDOO

#ad

ID-IG302S, iDOO Náhradní pěstební houby 60 kusů, náhradní biologické rašelinové houby pro ID-IG301, ID-IG303, ID-IG305, ID-IG302, ID-IG306 a I-D-01 Indoor hydroponická zahrada

#ad
iDOO #ad - Obsahuje 60 kusů houbiček na růst biotorfů. Houby mají vynikající poměr vzduchu a vody a poskytují kořenům rostlin dostatek místa pro růst.

Použijte růstové houby se sadou košíčků nebo se startovacími systémy osiva v hydroponické zahradní sadě iDOO ID-IG301. Používejte je společně s hydroponickou zahradní sadou idoo id-ig301, id-ig302, id-ig303, id-ig305, id-ig306 a I-D-01 pro vnitřní použití pro spolehlivé klíčení a zdravý vývoj kořenů. Když se namočí do vody, velikost se roztáhne. Pěstové houby se výborně hodí na podporu klíčení, sazenice lze po zakořenění snadno přesadit do půdy nebo do jiného média.
ZnačkaiDOO #ad
VýrobceiDOO #ad
Hmotnost0.53