Top 10 Kinder Gitarre Ab 4 – Kytary a strunné nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CODIRATO

#ad

Hudební nástroj pro domácí dekoraci domečku pro panenky dekorace děti hračka, lukem, kufrem, mini housle, CODIRATO Dřevěné housle hračka miniaturní housle mini housle model se stojanem

#ad
CODIRATO #ad - Základnu lze postavit vzpřímeně a housle můžete umístit kdekoliv ve svém domě. Leštěný a hladký povrch je nastříkaný, velmi realistický, ideální volba pro všechny houslisty. Iroké spektrum použití: mini housle ze dřeva můžete umístit na psací stůl, do kanceláře, baru, skříň do obývacího pokoje atd.

Ať už se jedná o struny, jsou přesně stejné jako skutečné housle a lze jej použít jako dekoraci domečku pro panenky. Realistický design: miniaturní housle ze dřeva jsou přizpůsobeny 1: 1 na základě pravých houslí, přičemž jsou obnoveny všechny detaily, tělo nebo kufr, velmi realistické. Mini dřevěný nástroj pro housle je velmi vhodný pro dekoraci doma, noční stolek, umělecké školy. Elegantní dřevěné housle: mini housle jsou vyrobeny z přírodního dřeva, jemný a lesklý, jsou netoxické a bez zápachu.

Vynikající dekorace: mini dřevěné housle obsahuje arch houslí, podstavec a box na housle. Exkluzivní box na housle lze použít také jako dárkovou krabičku pro uložení houslí. Může být vašim dětem dáno také jako vánoce, což je skvělý dárek pro ty, Halloween nebo dárek k narozeninám, což jim udělá radost. Nejlepší dárek: model mini houslí jsou velmi exkluzivní dřevěné řemeslo, kteří milují housle a hudbu.
ZnačkaCODIRATO #ad
VýrobceCODIRATO #ad
Hmotnost0.09

2. Kindsgut

#ad

Decentními a moderními barvami, puntíky, bez škodlivých látek, ekologický materiál, Kindsgut Sada hudebních nástrojů s kytarovými chrastítky a tamburínou

#ad
Kindsgut #ad - Ekologické materiály, bez škodlivých látek a vhodné pro děti. Hravě podporuje motorické schopnosti a zábavu z hudby. Vysoce kvalitní sada hudebních nástrojů ze dřeva. Obsahuje dětskou kytaru se čtyřmi strunami, dvě chrastítka a tamburínu s poutky. Krásně zabaleno v designu Kindsgut.
ZnačkaKindsgut #ad
VýrobceKindsgut #ad
Výška11.81
Délka3.94
Hmotnost1.54
Šířka1.57
Číslo díluJT00012017N
ModelkaJT00012017N

3. B.

#ad

Nástroj s písněmi, akustická kytara a štěkačky pro psy – hračka pro děti od 2 let, B. Toys Woofer dětská kytara – hračka elektrická kytara

#ad
B. #ad - Má 8 hudebních tlačítek, která hrají 8 různých hudebních kordů a je zde 20 dětských písniček ke zpívání a 9 veselých psích písní.

Děti si mohou vybrat ze 3 různých zvuků kytary: Hudební nástroj může znít jako akustická kytara, elektrická kytara nebo jako pes. Dětská hračka je cca 46 × 10 × 24 cm. Proč rodiče věří b. Toys od battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Toys: b. Doporučeno pro děti od 2 let. Psí kytara basového reproduktoru: tato hračka na elektrickou kytaru umožní vašemu malému hrát s řadou knoflíků, zvuků, písní a skvělých funkcí.
ZnačkaB. #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška9.5
Délka18
Hmotnost1.1
Šířka3.75
Číslo díluBX1206Z
ModelkaBX1206Z
ZárukaZákonná záruka

4. Small Foot

#ad

Small foot Dětská kytara "Sound" ze dřeva, hudební nástroj trénuje rytmus a taktnost, 10382, od 3 let

#ad
Small Foot #ad - Vyrobeno z robustního dřeva. Krásná kytara na hraní s barevnými puntíky. Se 6 strunami a správným napnutím. Rozměry: 53 x 17 x 5, 5 cm. Trénuje pocit taktu a rytmu.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot #ad
Výška0.59
Délka20.87
Hmotnost0.82
Šířka6.69
Číslo dílu10382
Modelka10382
Záruka0

5. Eichhorn

#ad

Dřevěná hračka, s dinosaurem, ladicí struny, Eichhorn Kytara pro děti – modrá dětská kytara, dřevěná kytara pro chlapce a dívky od 3 let

#ad
Eichhorn #ad - Moje první kytara: s délkou 54 cm je dřevěná kytara ideální pro chlapce a dívky od 3 let a umožňuje první výuková cvičení a také divoké bouchání pro malé rockové hvězdy.

Stejně jako správná kytara chce být i šest kvalitních nylonových strun dětské kytary naladěno; se sladkými zvířecími motivy a barevnými tóny na korpusu. Pro děti od 3 let: hrací kytara je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let. Hudební rané vzdělávání: s kytarou se děti učí první rytmus a takt; vytvářejí harmonické tóny a to přispívá k pozitivnímu rozvoji sluchového vnímání.

Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí: pedagogicky cenné podporují produkty Eichhorn kombinací pocitu, stohování, zastrčení, tlačení a šroubování motoriku a kreativitu od nejranějšího věku.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška7.48
Délka2.76
Hmotnost1.34
Šířka21.26
Číslo dílu100003480
Modelka100003480
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. Eichhorn

#ad

Peppa Pig dřevěné ukulele 43 cm dlouhé, od 3 let, nastavitelné, březová překližka, 4 nylonové struny, z borového dřeva, podporuje sluchové vnímání, Eichhorn

#ad
Eichhorn #ad - Eichhorn peppa pig, dřevěné ukulele, 43 cm: pestré dřevěné ukulele vytváří harmonické tóny a je ideální pro první doteky se světem hudby. Hra s hračkou na hudební nástroj přispívá k pozitivnímu vývoji sluchového vnímání dítěte.

Již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky. Hudební rané vzdělávání – s kytarou se děti naučí první pocit rytmu a taktu. Pro děti od 3 let – kytara na hraní je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let.

43 cm velká kytara se skládá z krku a můstku ze stabilního dřeva, jakož i 4 vysoce kvalitních nylonových strun, které lze napnout a naladit pomocí hlasové mechaniky. Naše produkty jsou pedagogicky cenné díky kombinaci pocitu, zasunování, stohování, tlačení a šroubování podporují motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška17.52
Délka2.13
Hmotnost0.35
Šířka6.5
Číslo dílu109265760
Modelka109265760
ZárukaZáruka 24 měsíců

7. Janod

#ad

J07597, Janod Kids Wooden Toy Ukulele 'Confetti', Pretend Play and Musical Awakening Toy, Old 3 Years Old

#ad
Janod #ad - Hudba s konfetou: konfety jsou kompletní sbírka hudebních nástrojů s pop n' rockovými motivy. Detaily výrobku: rozměry: výška 53, 5 x šířka 17, 5 cm x hloubka 6 cm. Objevte v tomto sortimentu plný švihu a barvy: hudební sada s tamburínou, xylofonem, kytarou, elektronickým klavírem, hudebním stolem.

4 nylonové struny se 4 ladicími obratlími pro vyladění nástroje. Mini ukulele: pojďme si přizpůsobit hudbu. Hudební vývoj: hudební nástroje podporují pocit rytmu, barevná a funkční ukulele na hraní umožňuje dětem improvizovat a objevovat zvuk, fyzickou relaxaci a hudební citlivost dítěte. Použitelné od 3 let, 4strunná kytara pro děti je ideální pro mladé hudebníky. Všechny janod hračky jsou koncipovány ve Francii, v regionu Jura. Okouzlující francouzský design: díky vysoce kvalitním materiálům, pečlivě vybraným barvám a vkusnému designu dřevěných hraček Janod harmonicky zapadne do všedního dne.

Jaké potěšení je mít "skvělý" nástroj zcela pro sebe, ideální do 8 let. Tato dřevěná, noty a hudbu. Tato malá, naučit se hudbu a být přesvědčen o tom, že je vynikajícím hudebníkem. Materiál: dřevo. Plné barev a radosti probudí konfety hudební hračky smysly a umožňují nejmladším hudebníkům naučit se radosti z hudební improvizace.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJanod #ad
Výška2.36
Délka21.06
Hmotnost0.97
Šířka6.89
Číslo díluJ07597
ModelkaJ07597
ZárukaZáruka 2 roky

8. HENGI

#ad

Akustická kytara 17 palců, Dětská kytara, vhodné pro začátečníky i děti, ukulele se 4 strunnými nástroji a trsátky, vánoční dárky/novoroční dárky modrá

#ad
HENGI #ad - Lehký a jednoduchý nástroj – naše 17palcové ukulele váží 1, 05 libry a snadno se nosí. Skvělý dárek pro děti – pěkný dárek pro děti k vánocům, narozeninám, dni dětí a na party. Ukulele je dobrá volba pro děti, studenty nebo začátečníky.

Mini velikost a přátelský design – naše sada obsahuje: 1 17palcové mini ukulele, 1 ukulele popruh a 1 kluzný pásek. Spolehlivá poprodejní záruka-máte-li dotazy nebo obavy, např. Odpovíme vám do 24 hodin. Hengi nabízí kupujícím 100% servis. Ozubené mechaniky/ladicí obratle na čelové desce pomáhají udržovat náladu. Nastavitelné struny a přesná výška tónu -- čtyři struny z uhlíkového nylonu, které se snadno nerozbijí a děti tlačí struny s menším úsilím dolů.

Je vyrobena z ekologického ABS plastu a nepoškozuje tělo malých dětí. Tato dětská kytara je vhodná pro malé dětské prsty, což z ukulele dělá pomocníka pro hudební osvětlení dětí. Problémy s kvalitou výrobku nebo chybějícími díly, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaHENGI #ad
VýrobceHENGI #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluuku-de2
Modelka02-gita
Záruka6 měsíců.

9. PLAY

#ad

Battat Dětská kytara BT2679Z E, akustickou kytarou a elektrickou kytarou – hračka pro děti od 2 let, nástroj s písněmi, modrá

#ad
PLAY #ad - Výhody podporující vývoj: zatímco dítě trhá struny a tlačí knoflíky, zlepšuje koordinaci rukou a očí. Doporučený věk: tato dětská kytara se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let.

3 režimy: hrajte na 7 písní v režimu písně nebo si vytvořte vlastní hudební mistrovské dílo v elektrickém a akustickém režimu. Veselý dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a další. Včetně písničky: naučte se hrát s písničkou 7 dětských písní. Hrací kytara: tato barevná hračka kytara je vybavena mnoha veselými hudebními funkcemi pro začínající hudebníky.
ZnačkaPLAY #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška16.5
Délka8
Šířka2.6
Číslo díluBT4679Z
ModelkaBT4679Z
ZárukaZákonná záruka

10. Gukasxi

#ad

Gukasxi Kytara pro děti 41 cm Mini kytara Ukulele Kytara hračka se 4 ladicími strunami a trsátky, dětská ukulele kytara hračka hudební výuková hračka pro chlapce barevná liška

#ad
Gukasxi #ad - Před použitím je nutné nastavit napnutí nylonových strun, rytmu, ale prosím nedotýkejte příliš pevně. Hračka pro děti na kytaru tato dětská hračka na ukulele na ukulele pro děti se 4 ladicími strunami a trsátkem je vytvořena s roztomilými zvířecími vzory a světlými barvami, velikost 41 × 11, 3 cm, je to perfektní raná pedagogická hudební hračka pro chlapce a dívky.

Děti mohou tyto mini ukulele používat k učení intonace, akordů a nálady a rozvíjet smysl pro muzikálnost, zvonění, hobby a koordinaci rukou a očí. Přenosné mini ukulele naše hudební hračka na kytaru se snadno váží a její mini velikost je ideální pro děti s sebou a na nošení, vhodná pro vnitřní i venkovní hraní. Je to také perfektní hračka pro včasné učení pro chlapce a dívky, nový rok, díkůvzdání, která jim může pomoci rozvíjet muzikálnost, narozeniny, rozvíjet hobby dětí a zlepšovat sluch.

Ukulele pro děti a začátečníkymini kytara se 4 strunami se snadno ovládá. Prémiový materiál mini ukulele hračka je vyrobena z kvalitního abs materiálu, který má dlouhou životnost, s hladkým povrchem, kulatá hrana bez huru, netoxický a bez zápachu, je lehký, bezpečná pro vaše děti. Perfektní dárekhudební kytara na hraní gukasxi je skvělým dárkem pro děti na vánoce, naučit se základní noty a rytmické vzory, Halloween atd.
ZnačkaGukasxi #ad
VýrobceGukasxi #ad
Číslo díluMini Guitar Toy Animal
Záruka90.