Top 10 Kpx Thermal Paste – Teplovodivá pasta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Noctua

#ad

Noctua NT-H2 10g, tepelně vodivá pasta pro počítač vč. 10 čisticích ubrousků 10g

#ad
Noctua #ad - Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát vynikajícího Noctua NT-H1.

Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: Doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. 10 čisticích ubrousků NA-CW1. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí zrušit a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích ubrousků NA-CW1. 9 aplikací pro tr4, ~60 pro LGA1200; vč. Pro chladič vzduchu a vody diy/aio, perfektní pro amd Ryzen a Intel Core CPU, xbox, ps4/ps5, AMD Radeon a Nvidia GeForce GPU, notebooky atd.10g balení pro 9-60 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např.
ZnačkaNoctua #ad
Výrobcenoctua #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost0.02
Šířka9.7
Číslo díluNT-H2 10g
ModelkaNT-H2-10
Záruka2 roky manufacturer

2. Noctua

#ad

Noctua NT-H1 3,5 g, tepelně vodivá pasta pro počítač

#ad
Noctua #ad - Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let.

Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, ps4/ps5, xbox, perfektní pro amd ryzen a intel Core CPU, AMD Radeon a Nvidia GeForce GPU, laptopy atd.33 aplikace pro tr4, ~15 pro am4/lga1700 ~20 pro LGA1200 . Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění suchým kuchyňským nebo kapesníkem není nutný čisticí alkohol. Balení 3, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.5
Délka8.5
Hmotnost0
Šířka6
Číslo díluNT-H1
ModelkaNT-H1
ZárukaZákonná záruka

3. ARCTIC

#ad

Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, bezpečné používání, 20 g, dlouhá životnost, extrémně vysoká tepelná vodivost, nízký tepelný odpor, MX-4 aktuální vydání

#ad
ARCTIC #ad - Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu.

Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání. Ideální pro použití na čipy. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost.
ZnačkaARCTIC #ad
Výrobce‎ARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00001B
ModelkaACTCP00001B
Záruka8 let Limited Warranty

4. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut tepelně vodivá pasta – 3,9 gramu/1,5 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 8,5 W/mK – chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a ty, které mají vyšší požadavky. Vedou teplo dobře, bezpečně a nelze je integrovat do procesoru.

Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5, Xbox 360 One a Series X; ideální pro odvod tepla z Macbooků. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, nejenom; zaznamenáte také výrazný pokles objemu. Cpu a chlazení, gpu, led, žebra pro odvod tepla. Tepelná vodivost 8, 5 w/mk; tepelný odpor 0, 0129 K/W. Praktická injekční stříkačka velmi usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, kde má být.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška0.04
Délka0.04
Hmotnost0.01
Šířka0.04
Číslo díluTG-A-015-R
ModelkaTG-A-015-R

5. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut tepelně vodivá pasta – 7,8 gramů/3 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 8,5 W/mK – chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Zaznamenáte také výrazný pokles objemu! oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a hry s vyššími požadavky.

Praktická injekční stříkačka usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, LED, GPU, kde by měla být. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, ale nejen to. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5 Xbox 360 One a Series X! Ideální pro odvod tepla z Macbooků. Dobře vedou teplo, bezpečně a nedají se integrovat do procesoru. Tepelná vodivost 8, 5 W / Mk. Tepelný odpor 0, 0129 K / W. Cpu a chlazení, žebra pro odvod tepla.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.02
Šířka3.94
Číslo díluTG-A-030-R
ModelkaTG-A-030-R

6. Noctua

#ad

Tepelně vodivá pasta pro počítač se špachtlí a čisticími ubrousky, Noctua NT-H1 3,5g SW Edition

#ad
Noctua #ad - Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU nebo GPU až 5 let.

Sw spatula & wipes edition se špachtlí pro pohodlné nanášení a tři čisticí ubrousky NA-CW1 pro snadné odstranění. 3 aplikace pro tr4, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti CPU, ~15 pro AM4/LGA1700 ~20 pro LGA1200 Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Balení 3, např. Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, PS4/PS5, amd radeon a nvidia geforce gpU, Xbox, laptopy atd.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNOCTUA #ad
Výška0.5
Délka3.94
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluNT-H135g
ModelkaNT-H135g
Záruka2 roky výrobce

7. ARCTIC

#ad

Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, bezpečné používání, extrémně vysoká tepelná vodivost, nízký tepelný odpor, 4g, dlouhá životnost, MX-4 aktuální vydání

#ad
ARCTIC #ad - Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání.

Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost. Ideální pro použití na čipy. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška7.36
Délka0.59
Hmotnost0.01
Šířka3.11
Číslo díluACTCP00002B
ModelkaACTCP00002B
Záruka/

8. ARCTIC

#ad

GPU, Premium Performance Wärmeleitpaste für alle Prozessoren CPU, sichere Anwendung, XBOX, nicht leitend, lange Haltbarkeit, ARCTIC MX-4 inkl Spachtel, PC, sehr hohe Wärmeleitfähigkeit, PS4, 4 g

#ad
ARCTIC #ad - Somit wird die wärme von der CPU/GPU schnell & effizient abgeführt. BewÄhrte qualitÄt: die optik der verpackungen unserer Wärmeleitpaste veränderte sich im Laufe der Jahre. Exzellente leistung: die arctic mx-4 wärmeleitpaste aus kohlenstoff-Mikropartikeln garantiert extrem hohe Wärmeleitfähigkeit.

Ideal für den Einsatz auf Chips. Mx-4 ist eine metallfreie & nicht-elektrisch leitende Paste. 100 % original durch echtheitsprÜfung: Durch unseren Authenticity Check kann die Echtheit jedes einzelnen Produkts überprüft werden. Super-preis-leistungs-verhÄltnis: arctics hochleistungsfähige Wärmeleitpaste für Systemintegratoren, die aufgrund ihres niedrigen Preises mit Sicherheit Erwartungen übertrifft.

Die formel der zusammensetzung blieb unverändert und steht für hohe Leistung und Qualität. Einfache und sichere anwendung: dank der konsistenz ist die MX-4 selbst für Einsteiger leicht aufzutragen.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška5.9
Délka1.2
Hmotnost0.01
Šířka2.8
Číslo díluARCTIC MX-4
ModelkaMX-4
Záruka/

9. Thermal Grizzly

#ad

PS a XBOX, chladičů v PC, Thermal Grizzly Tepelná vodivá pasta Kryonaut – 1 gram – vč. špachtle – tepelná vodivost: 12,5 W/mK – pro chlazení všech CPU, GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - 12, 5 kw se perfektně hodí pro nejnáročnější konfigurace a lze jej použít i v průmyslových chladicích systémech. Jednoduché použití – díky speciálně konstruované injekční stříkačce a špachtli k rozetření.

Slo 1 na trhu – potvrzeno mnoha testy splňuje nejoblíbenější volba nejvyšší standardy kvality nejen standardních uživatelů počítače, ale také nadšenými fanoušky přetaktování. Extrémně vysoká tepelná vodivost. Dlouhodobý účinek – kryonaut zajišťuje díky své charakteristické a speciální struktuře dlouhotrvající účinek a nevyschne ani při 80 ° Celsia.

Zaručuje jednoduché, příjemné a přesné rozložení pasty na vašem procesoru nebo grafické kartě. Překvapivé účinky – již při prvním použití může dojít k poklesu teploty, který snižuje chválu vašich přístrojů a zlepšuje komfort obsluhy.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška7.6
Délka25.2
Hmotnost0
Šířka25.2
Číslo díluTG-K-001-RS
ModelkaTG-K-001-RS

10. ARCTIC

#ad

Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, 8 g, extrémně vysoká tepelná vodivost, bezpečné používání, nízký tepelný odpor, dlouhá životnost, MX-4 aktuální vydání

#ad
ARCTIC #ad - Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost.

Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Ideální pro použití na čipy. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.02
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00008B
ModelkaMX-4
Záruka8 let Limited Warranty