Top 10 NICI Tasse Groß – Hrnečky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NICI

#ad

Nici 29044, šálek Fancy Mugs "Papa je nejlepší"

#ad
NICI #ad - Nici zajistí hebké štěstí a vykouzlí každému úsměv na tváři. Za tím stojí nici – každý jednotlivý výrobek je navržen s láskou a láskou. Pro naše plyšová zvířata a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. S nici připraví darování ještě více radosti.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI #ad
Výška0
Délka3.94
Šířka3.15
Číslo dílu29044
Modelka29044

2. NICI

#ad

Nici 45025 šálek Before/After coffee, 1 kus balení 1 ks, porcelán

#ad
NICI #ad - Nové nici fancy mugs v retro vzhledu! nový skvělý design spojený s vtipnými komiksy NICI Comics. Nici zajišťuje mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři.

Samozřejmě vhodné do myčky! ideální dárek pro všechny, které milují. Před kávou je ještě velmi ospalý, který se dodává v cool retro vzhledu se zlatými přednostmi, po kávě se pak úplně rozbudí. S nici vám bude darovat ještě více radosti! Z porcelánu, objem 400 ml. Tak to má být! samozřejmě je budoucí oblíbený hrnek, také vhodný do myčky. Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Na porcelánovém šálku na porcelánovém šálku "before/after coffee" je zobrazen malý ptáček. To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška3.54
Délka3.74
Hmotnost0.93
Šířka4.92
Číslo dílu45025
Modelka45025
Záruka2 roky při správné péči.

3. NICI

#ad

Hrnek na kávu pro nejlepší velkootce na světě, zelený, 29043, barevný, 8 x 10 cm objem náplně 310 ml naplněný až cca 1 cm pod okraj, NICI Šálek "Opa ist der BESTE"

#ad
NICI #ad - Za tím stojí nici – každý jednotlivý výrobek je navržen s láskou a láskou. S nici připraví darování ještě více radosti. Pro naše plyšová zvířata a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Nici zajistí hebké štěstí a vykouzlí každému úsměv na tváři.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNici #ad
Výška3.94
Délka0.01
Hmotnost0.82
Šířka3.15
Číslo dílu28468
Modelka29043
Záruka2 jahre garantie mit sachgemäßer behandlung.

4. NICI

#ad

NICI 42640 Fancy Mugs porcelánový hrnek lenochod Ich können wenn ich wollt, 8 x 10 cm, z porcelánu

#ad
NICI #ad - S nici vám bude darovat ještě více radosti! To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou. Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Nici postará se o mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI #ad
Výška3.27
Délka4.13
Hmotnost0.79
Šířka4.61
Číslo dílu42640
Modelka42640

5. NICI

#ad

Nici 44975 šálek pánvička s titulky Allover, 8,5 x 10,5 cm, pestrý

#ad
NICI #ad - Nici se postará o hebký kousek a vykouzlí každému úsměv na tváři. Se splývavými prošívacími obyvateli to nikdy nudně.

Nici surikata jsou nejoblíbenější po celý den. Nici – každý jednotlivý výrobek je navržen s láskou. Surikata od nici již při snídani zajistí dobrou náladu a veselý start do rány! Už jednou chutná káva, čaj nebo kakao. Kvalitní porcelánový šálek je potištěn propracovanými hýčkami a veselými pestrými tetováním. Pro naše plyšová zvířátka a dárkové výrobky používáme výhradně kvalitní materiály. Kdo by se nechce tyto kousavé zvíře? Tak může začít den.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška4.13
Délka3.31
Šířka4.53
Číslo dílu44975
Modelka44975
Záruka2 jahre herstellergarantie bei sachgemäßer behandlung.

6. NICI

#ad

Nici 37220 Fancy Mug hrnek "Oblíbená sestra"

#ad
NICI #ad - Nici postará se o mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Pro naše plyšová zvířátka a dárkové výrobky používáme výhradně kvalitní materiály. S nici je darování ještě více radost! to znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNici #ad
Výška3.94
Délka3.15
Šířka3.15
Číslo dílu37220
Modelka37220

7. NICI

#ad

Nici 45701 šálek jednorožec Ruby de la Rosa 350ml z porcelánu

#ad
NICI #ad - Pestrý porcelánový šálek „friends forever“ zajišťuje dobrý start denního pořádku! Stejně jako všechny šálky od NICI, lze mýt v myčce a je vhodný do mikrovlnné trouby. Růžově červené drak nadchne novou srstí, která se na jedné straně třpytí a má lesklý styl dračí šupenky, na druhé straně ale také zcela měkké a hebké, jako všechny naše výrobky Theodor.

Nici se postará o hebký kousek a vykouzlí každému úsměv na tváři. Ideální dárek pro děti, mladistvé a všechny milovníky plyšových zvířat. Ruby de la rosa je nejnovějším obohacením kolekce theodor &friends.

Pro naše plyšová zvířátka a dárkové výrobky používáme výhradně kvalitní materiály. S nici přináší darování ještě více radosti! hebce měkké – vyrobeno ze super měkkého plynového materiálu NICI v nejlepší kvalitě NICI. Nici – každý jednotlivý výrobek je navržen s láskou.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška4.13
Délka3.35
Šířka4.72
Číslo dílu45701
Modelka45701
Záruka2 jahre garantie bei sachgemäßer behandlung.

8. NICI

#ad

NICI 46081 šálek Love Pes 340ml porcelán

#ad
NICI #ad - Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Pomůže vám ukázat svým nejmilejším, že pro ni alespoň 100% lásky. S nici bude obdarování ještě více radost! hebce měkké – vyrobeno ze super měkkého plyšového materiálu NiCI v nejlepší kvalitě NICI.

Ideální dárek pro děti, mládež a všechny milovníky mazlíčků. Navíc hrnek zdobí drolnou ilustraci našeho psa. Značka s botschafem 100% Love samozřejmě nesmí chybět. 100% love! letošní kolekce love od nici si prostě musíte milovat. Nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou. Porcelánový šálek kolekce love ukazuje nápis "i love you". Nici zajišťuje hebké štěstí a vykouzlí každému úsměv na tváři. Love pes s červeným srdcem na zadečku je prostě roztomilý.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška3.94
Délka3.15
Šířka4.72
Číslo dílu46081
Modelka46081
Záruka17 jahre garantie bei sachgemäßer behandlung.

9. NICI

#ad

Šálek s jednorožcem anděl Angelia 310 ml porcelán v dárkovém balení

#ad
NICI #ad - S nici připraví darování ještě více radosti. Porcelánový hrnek z kolekce theodor & friends winter je dodáván v kvalitním dárkovém balení a je proto skvělý dárek a malý dárek.

Nici zajistí hebké štěstí a vykouzlí každému úsměv na tváři. Za tím stojí nici – každý jednotlivý výrobek je navržen s láskou a láskou. Pro naše plyšová zvířata a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Ochrana před sněhem a chladem nese anděl jednorožce nesrovnatelně měkkou plyšovou hoodie! Ideální dárek pro všechny milovníky mazlíček.

Hebce měkký – vyrobeno z super měkkého plyšového materiálu NICI v nejlepší kvalitě NICI. Na hrnku je vidět anděl jednorožce Angelia a která se právě odpočívá na obláčku. Slogan 'du bist mein andělky' dělá šálek ještě mnohem sladší! anděl jednorožce – to je angelia! se svými zlatými křídly létá angelia zimním světem Theodora & Friends.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška4.13
Délka3.15
Šířka4.33
Číslo dílu46369
Modelka46369

10. NICI

#ad

NICI 48881 MOLANG šálek se čtyřlístkem 400 ml, bílý

#ad
NICI #ad - PorcellanovÝ tase – hrnek je vyroben z vysoce kvalitního porcelánu, má objem 400 ml, je vhodný do mikrovlnné trouby a miluje koupelnu v myčce nádobí. Ideální k darování – pro děti, křtinám nebo jen tak; plyšové zvířátko pro dívky, pro nejbližší, k narození, dospělé a všechny fanoušky nici – perfektní dárek k narozeninám, chlapce a miminka se těší na bezstarostné hraní – a mazlení se svým novým lidským přítelem.

Nejvyšší kvalita – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou k detailu; pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály; ať už jako dárek k narozeninám, Velikonocům nebo Vánocům nebo jako zvláštní suvenýr, produkty NICI se postarají o zářivé oči a vykouzlí každému úsměv na tváři. Pomazlení molang do všech srdcí a přináší štěstí na celou linii. Tulný kamarád – ať už dělají cokoliv, které jsou plné radosti, dělají to společně – molang a nejlepší přítel piu piu jsou oblíbené televizní hvězdy v předškolním programu; navíc obohacují život svých malých i velkých fanoušků o kouzelné produkty MOLANG od NICI, nadýchané a kreativity; čtyřlístkem v rukou a jedinečným měkkým plyšem.

Molang – baňatý hrnek s uchem na kávu, čaj a jiné oblíbené nápoje přesvědčí okouzlujícím designem molanG na moři zeleného klína pro štěstí; opatřený atraktivní dárkovou banderolou je perfektním dárkem pro fanoušky MOLANG každého věku.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška3.54
Délka3.54
Šířka5.12
Číslo dílu48881
Modelka48881
Záruka2 roky záruka při správném ošetření.