Top 10 Plant Grow Light Bulb – Osvětlení rostlin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grow Gang

#ad

E27, B22, Pianta 18 W Full Spectrum LED světlo pro pěstování rostlin pro pěstování rostlin – žárovka pro pěstování rostlin do interiéru, PPF, osvětlení pro pěstování podzimních a kaktusových plodů

#ad
Grow Gang #ad - Pianta je navržena tak, perfektní pro pěstování rostlin v interiéru, aby optimalizovala růst, boosting plodin a maximalizaci nutričních hodnot pro podzim. Záruka – nabízíme 1roční záruku a 24hodinovou přátelskou zákaznickou službu. Pokud je to jakýkoli výrobek, neváhejte nás kontaktovat a my vám dáme náhradu nebo plnou refund.

Latest horticultural samsung led technologie - posiluje nejlatest horticultural led od samsung, zvyšuje vysokou par 97 % a PPF 33. 1. Vysoce účinný tepelný rozptyl a snadná instalace – kvalitní konstrukce s pevným hliníkovým ohřívačem navrženým pro optimální tepelné rozptýlení, které zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Pianta používá 18 w a má vysokou životnost 50 000 hodin. 3400 k designed for cosy spaces – unlike other grow lights, warm light that complements your home Decor with a Kelvin of 3, Pianta emits a natural, 400k and produces a high uniform light Disttion with a 60° Beam Angle, to help avoid light loss with high light transmission.

Výrobek je certifikován CE a UKCA. Jednoduše jej proveďte do jakékoli tradiční fixace osvětlení E26/E27 a vaše dobré jít. Nízká energie a dlouhá výdrž – pianta je jedním z nejúčinnějších a výkonných světel na trhu, s umol/j 33. 1 a ppf/w of 1.
ZnačkaGrow Gang #ad
VýrobceGrow Gang #ad
Číslo dílu10101
Modelka10101

2. Garpsen

#ad

5 Level dimmbar, 2 Köpfe Vollspektrum-LED-Pflanze wachsen Lichter, Garpsen wachsen Lichter für Indoor-Pflanzen, 40 LEDs Clip auf Pflanzenlicht für kleine Pflanzen mit Timer-Einstellung 6/12/16H

#ad
Garpsen #ad - 6/12/16h timer--die meisten der pflanze lichter mit eingebauten controller auf dem markt nicht die zeitliche 12h überschreiten, und unsere wurde aktualisiert, so dass die Pflanzen besser wachsen. Stellen sie die timing-zeit 6h/12h/16h, die mehr freundlich zu Licht-liebenden Pflanzen ist, müssen Sie nicht manuell ein-und ausschalten das Licht wachsen. Sicherheit & professioneller service--garpsen pflanzen wachsen licht versprechen 12 Monate Garantie plus eine 30 Tage Geld-zurück-Garantie.

3 beleuchtungsmodi und 5 dimmstufen--die indoor-grow-lampe enthält rote/blaue/warmweiße leds, die den mangel an natürlichem Sonnenlicht effektiv ergänzen und das Wachstum der Pflanzen in allen Stadien fördern, sie können 3 farbmodi Rot+Blaues Licht, Warmweißes Licht & Mischlicht und 5 Helligkeitsstufen von 20% bis 100% wählen, besonders geeignet für Pflanzen in der Aussaatphase. Stromversorgung über usb oder ac-netzstecker USB-Netzadapter im Lieferumfang enthalten, ist es tragbar und bequem zu Hause oder im Büro zu verwenden. Weite beleuchtungsfläche & einfache bedienung--diese pflanzenleuchte für den innenbereich verfügt über einen 360° flexiblen Schwanenhals aus Edelstahl, mit dem die Beleuchtungsfläche erweitert und der Winkelabstand zwischen Licht und Pflanzen leicht eingestellt werden kann.

Volles spektrum & kostengünstig--diese 2 köpfe wachsen licht ist mit 6 rot +14 weiß + 20 warmweiß-leds für jede Lichtröhre 40 LEDs insgesamt ausgestattet, die für Zimmerpflanzen in allen Wachstumsstadien geeignet ist, Energieeinsparung, ist die Lichtfarbe freundlich zu den Augen, ist das Spektrum nahe dem natürlichen Sonnenlicht, geringer Stromverbrauch, ideal für kleine Pflanzen. Das grow-licht wird bequem zu nimmt gute Pflege Ihrer Pflanzen, um 12H überschreiten, wenn Sie zur Arbeit gehen oder im Urlaub. Jede frage bitte zögern sie nicht, über Amazon E-Mail zu fragen und Ihre Fragen werden innerhalb von 12 Stunden beantwortet werden.
ZnačkaGarpsen #ad
VýrobceGarpsen #ad
Výška5.12
Délka9.06
Šířka1.57
Číslo dílu‎BL-J20A
Modelka‎BL-J20A

3. SunBlaster

#ad

SunBlaster LED Grow-, 6400 K Modern 3'

#ad
SunBlaster #ad - Link bis zu 8 Einheiten. Mikro-grüne Produktion. Kraut Produktion. Pflanze klonen. Samen ab und Vermehrung.
ZnačkaSunBlaster #ad
VýrobceSun Blaster #ad
Výška34.9
Délka3.2
Hmotnost1.6
Šířka1.7
Číslo díluSL0900703
Modelka904274

4. FECiDA

#ad

FECiDA LED světlo pro pěstování rostlin UFO, stmívatelná lampa pro pěstování rostlin, pěstování rostlin, plné spektrum pro pokojové rostliny, 1000 W

#ad
FECiDA #ad - Nejen silná funkční lampa, ale také umělecké dílo. A světlo vypadá zcela přirozeným slunečním světlem. 660 nm červená je obzvláště užitečná během květu, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. 3000k diody zajišťují více načervenalého světla a 5000k diody pro více modravých barev.

Ideální plné spektrum pro všechny fáze růstuvynikající plné spektrum – bílá, modrá, 5000 k, červená 3000 k, 660 nm. A světlo bude mít delší životnost. Jas můžete zcela podle libosti nastavit na libovolnou intenzitu. Víme, že poprodejní servis je pro zákazníky důležitý. Můžete jej používat bez horkých problémů. Snadno se obsluhuje. Dobře provedený a estetický vzhled hliníková skořepina celého těla a ultra nový estetický vzhled si od nynějška zamilujete.

Nejnovější stmívací design vylepšená lampa řady ufo má pouze stmívací tlačítko, které se používá nejen jako stmívací funkce, ale také jako vypínač světla. Proměňte svá semena ve vlastní zásobu. Silný chladicí systém navrženo s větracími otvory v led desce a tichým vnitřním ventilátorem vás již neruší odvod tepla. Odrazte všechny malé růstové lampy jako např.
ZnačkaFECiDA #ad
VýrobceFECiDA #ad
Výška1.81
Délka10.63
Hmotnost3.09
Šířka10.63
Číslo díluLampe Horticole LED
ModelkaUFO1000
Záruka2 roky záruka.

5. Briignite

#ad

Růstová lampa pro pokojové rostliny, Briignite Žárovka svítí. Rostlinná lampa, lampa pro růst rostlin s plným spektrem lampa pro rostliny E27, patice 15 W

#ad
Briignite #ad - Používají vysoce výkonné led čipy, které odpovídají běžné 100w žárovce, spotřebují však pouze 11 wattů a ušetří 90 % vašeho účtu za elektřinu. Ivotnost až 25 000 hodin. Přírodní domácí světlo: na rozdíl od těchto fialových nebo načervenalých růstových žárovek ukazují naše 3500k lED žárovky vaše pokojové rostliny bez tvrdého nebo nehezkého světla a nabízejí příjemnou, přirozenou teplotu světla, která se dobře hodí do každého dekorativního prostředí.

Použití plastu a hliníku pro chladicí systém zajišťuje lepší odvod tepla. Vysoký jas a úspora energie: led žárovky pro růst rostlin a60 poskytují jasný světelný výstup 1400 lumenů v úhlu 180 stupňů. Vyvážené osvětlení celkových vlnových délek spektra nabízí vašim rostlinám více světla s vysokým PPF 25 mikromolů za sekundu.

Delší životnost: led lampy slunečního světla produkují málo tepla a poskytují vhodnou teplotu pro vaše rostliny. Stejně jako přirozené sluneční světlo, ideální pro rajčata, papriky, listovou zeleninu a bylinky ve všech fázích růstu. Plné spektrum a přírodní světlo: plnospektrální lampa pro růst a60 je pro oči při 3500 k bílé, okurky, má však červené / modré světelné spektrum. Vyšší účinnost: led lampa pro růst s vysokou propustností světla zlepšuje efektivněji vstřebávání rostlin.
ZnačkaBriignite #ad
VýrobceBriignite #ad
Výška4.25
Délka2.36
Hmotnost0.15
Šířka2.36
Číslo dílu2
Modelka2

6. FECiDA

#ad

LED lampa pro pěstování rostlin s funkcí stmívání, plné spektrum 600 W s UV IR, FECiDA LED lampa pro pěstování rostlin, klíčení zeleniny, světlo pro pokojové rostliny, kvetení, rostliny s funkcí

#ad
FECiDA #ad - Odpovíme vám do 24 hodin a váš problém vyřešíme co nejrychleji. Výkonné a nižší provozní náklady toto plné spektrum růstového světla pro vnitřní použití používá 588 vysoce kvalitních led, které jsou velmi podobné diodám Samsung LM301B, vysoká energetická účinnost s 2, 2 μmol/J.

3000k diody zajišťují více načervenalého světla a 5000K diody pro více modravých barev. V případě dotazů nám můžete zaslat e-mail nebo nás kontaktovat prostřednictvím sociální aplikace. Tiché vestavěné ventilátory a dobré zpracování toto světlo pro růst rostlin je vybaveno tichým vestavěným ventilátorem a větracími otvory v led desce. Kromě toho můžete pomocí dodaného síťového kabelu propojit maximálně 4 multi-Lights, potřebujete však pouze jednu zásuvku a každé světlo můžete nezávisle stmívat. Ervené a infračervené světlo 660 nm je obzvláště užitečné během květu, červené, 5000 K, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy.

Přinášíme vám kvalitní zážitek z nakupování a používání. Obsahuje uv ir ir, infračervené a uv led 3000 k, ideální plné spektrum toto led světlo s plným spektrem zahrnuje bílé, 660 nm, modré, ir 760 nm a uv 395 nm. Silný chladicí systém znamená delší životnost LED a lepší cyklus vzduchu. Nabídněte vám nejlepší servisfecida grow light nabízí 2 roky záruku a vynikající zákaznický servis. Díky uv světlu 395 nm budou vaše rostliny zdravé.
ZnačkaFECiDA #ad
VýrobceFECiDA #ad
Výška1.8
Délka8.4
Hmotnost2.98
Šířka12.4
Číslo díluLED Grow Light
ModelkaGL-CR600
Záruka2 roky záruka.

7. Garpsen

#ad

Garpsen Lampa pro rostliny, světlo pro rostliny s časovačem automatického zapnutí a vypnutí 6/12/16 h,, 2 ks žárovek pro rostliny ve 2 kusech, plné spektrum pro pokojové rostliny, 460 nm/660 nm/3000 K

#ad
Garpsen #ad - Světlo pro pěstování rostlin se pohodlně postará o vaše rostliny, což je přátelštější k rostlinám milujícím světlo, když jdete do práce nebo na dovolené. Na všechny otázky se prosím neváhejte zeptat prostřednictvím e-mailu Amazon a vaše dotazy zodpovíme do 12 hodin. Tipy: jeden balíček obsahuje 2 kusy tohoto světla se 2 hlavami.

Iroká osvětlená plocha a snadné ovládání -- toto svítidlo pro pokojové rostliny má flexibilní husí krk z ušlechtilé oceli o 360°, kterým lze zvětšit plochu osvětlení a snadno nastavit úhlovou vzdálenost mezi světlem a rostlinami. Asovač 6/12/16 h -- většina rostlinných světel se zabudovanými regulátory na trhu nepřekračuje 12 hodin, aby rostliny lépe rostly. Plné spektrum a cenově výhodné na rozdíl od bílého nebo červeného/modrého světla je 2 hlavy světla vybavena 9 červenými + 4 modrými + 7 teple bílými led diodami pro každou světelnou trubici, může tradiční 50W HPS, nízká spotřeba energie, je ideální pro všechny druhy pokojových rostlin ve všech fázích růstu, spektrum je bohatší, úspora energie.

Bezpečnost & profesionální servis --garpsen světlo pro růst rostlin prošlo certifikací ce, rohs, slibuje 12měsíční záruku plus 30denní záruka vrácení peněz. Nastavte čas časování 6h/12h/16h, aby překročila 12 h, naše byla aktualizována tak, nemusíte ručně zapínat a vypínat světlo. Pro malé rostliny nahradit. Napájení přes usb nebo ac zástrčku usb síťový adaptér je součástí dodávky, je přenosný a pohodlný pro použití doma nebo v kanceláři.
ZnačkaGarpsen #ad
Výška5.71
Délka13.39
Hmotnost1.87
Šířka3.39
Číslo díluBL-J20A
ModelkaBL-J20A

8. Niello

#ad

UV & IR für Zimmerpflanzen, Pflanzenlicht mit dimmbarer, Daisy Chain Funktion für VEG, Niello 1200W LED Grow Lampe, Blumen., Pflanzenlampe Vollspektrum

#ad
Niello #ad - 1200w led-pflanzenbeleuchtung verbraucht nur 130 watt Leistung und verbraucht 50% weniger Energie als andere SMD-, Blurple- oder HPS-LED-Lampen. Pflanzenlampe led die das pflanzenwachstum von blättern fördern, und der ppfd-Wert für die Lichtleistung beträgt 274, Blüte fördern und Wachstumsgeschwindigkeit effektiv erhöhen, und heller machen und mehr Blätter und Pflanzen produzieren.

Höherer ppfd wert: eine 1200w wachstumsphotodiode kann eine höhere nennleistung von ppf / j bei 110 v wechselstrom liefern, 85 umol / Joule 2, 7 umol / s. Das rote und ir-licht bei 660 nm ist während der blüte besonders nützlich, IR und UV 3000K, 5000K, wo es die Blütezeit beschleunigt und den Ertrag erhöht. Holen sie sich eine bessere leistung und sparen sie gleichzeitig energiekosten - das growlight verwendet 584 hochwertige LEDs. Das led grow light ist mit 584LEDs, um die maximale Lichtleistung zu gewährleisten. Diese led grow lampe erhöht die Ausbeute und senkt gleichzeitig die Kosten.

Und das licht sieht ganz natürlich aus Pflanzen-LED. Es wird jedoch nur eine Steckdose benötigt und Sie können jede Leuchte unabhängig voneinander einstellen. Die bedeckung für die vegetative Phase beträgt 120 x 120 cm. Energieeffiziente : pflanzenlampe 1200w verbraucht nur 130 watt wirkleistung, und niello grow led light ersetzen das herkömmliche 1200W. Dimmbares design und girlandenfunktion: die upgrade growlights verfügen nur über einen dimmknopf, der nicht nur als Dimmfunktion, sondern auch als Lichtschalter dient.
ZnačkaNiello #ad
VýrobceNiello #ad
Výška2.56
Délka15.75
Hmotnost3.7
Šířka11.81
Číslo díluLZB600

9. EWITTTI

#ad

Světlo pro pěstování rostlin, pěstování rostlin s časovačem 3/9/12 h, 10 druhů, 316 LED, světlo pro pěstování semen, Plné spektrum, osvětlení pro pěstování rostlin, osvětlení pro pokojové rostliny

#ad
EWITTTI #ad - Různé rostliny, jako jsou orchideje, podobné přirozenému slunečnímu světlu, mají významný vliv na klíčení rostlin, rostlinné světlo spektrum 380 nm – 780 nm, saláty, klíčení semen a akvarijní rostliny jako řasy. Denní sluneční světlo,, na služební cestě nebo na dovolené si nemusíte dělat starosti s problémy s růstem rostlin.

Funkce časovače 24 hodin cyklu: plné spektrum rostlinné světlo funkce časovače 3/9/12h se musí aktivovat pouze jednou a následující den se automaticky přepne pro osvětlení rostlin, rostlinné světlo má stejnosměrný proud, rostlinné lampy EWITTTI. Bezstarostný zákaznický servis: ewittti led lampa na rostliny nabízí 12měsíční záruku, 30denní záruku vrácení peněz nebo výměnu bez udání důvodu. Vnitřní lampa pro pěstování rostlin ewittti má 316 led žárovek a spotřebuje pouze 40 w, s hliníkovou zadní deskou, 1 cm, což šetří až 50 % energie než jiná vestavná LED svítidla.

Diy rostlinné světlo: led lampa pro kutily má 4 ultratenké panely. Praktické kabelové pásky můžete použít k zavěšení růstových světelných panelů nebo použít oboustranné lepicí zařízení 3M, abyste je mohli prostorově úsporně schovat pod regál/skříň. Závěsné světlo pro růst může výrazně zlepšit pokrytí světla a účinnost rostlin. Světlo se pohodlně ovládá a disponuje analogovou funkcí 24 hodin cyklu. Jsme tu pro vás nepřetržitě.
ZnačkaEWITTTI #ad
VýrobceEWITTTI #ad
Výška2.76
Délka3.54
Šířka12.99
Číslo díluZWD002
ModelkaZWD002

10. MOYA STD

#ad

Balení 4 ks, skříň skleník Grow lampa 5000K White LED Grow žárovky, propojitelný T5 Grow Light Strip pro pokojové rostliny, MOYA STD 1ft T5 White Grow Lights pro pokojové rostliny, Plug and Play

#ad
MOYA STD #ad - Vysoká kvalita a velký zákaznický servis – toto 1ft led světlo pro růst skříně má více než 10letou výrobu, velmi sofistikovaný design a vysoce kvalitní výrobní řetěz. Propojovací kabely jsme prodloužili na 47 palců/kus 0, Baggebo, perfektní velikost pro montáž do skříní jako Detolf, 6 m u jiných prodejců, Hemnes.

Slibujeme 12měsíční záruku plus 30denní záruku vrácení peněz. Super světlé a vysoké ppfd -- spotřebujte pouze 20 w s 96 led diodami, nahraďte 120W běžná rostlinná svítidla. Podle plánu lze absorbovat přes 95 % světelné energie. Pokud máte dotazy, můžete na stránce s podrobnostmi o produktu nebo na stránce objednávky Amazon kliknout na "Prodejce" a kontaktujte nás. Většina přídavných světel s vestavěným časovačem je nekompatibilní s jinými časovači a musí se zapínat ručně. Snadná instalace – svítidlo t5 grow je lehké a s přiloženými oboustrannými pásky, Billy, rudsta, Socker, snadná instalace a nastavení, klipy a kabelovými sponami se velmi snadno instaluje.

Plné spektrum s vysokým světlem brightness moya std t5 1ft je podobné polednímu slunečnímu světlu a je ideální pro všechny druhy pokojových rostlin ve všech fázích růstu. Také moya std 5000k led světla nabízejí výjimečnou reprodukci barev až 95 let, je to měkké světlo bez blikání, perfektní pro noční čtení. Samostatně nastavitelné a propojitelné -- každá svítidla t5 grow mají na straně krytu vypínač, můžete světla ovládat samostatně, můžete připojit až 8 světel v sérii s dodanými přípojkami, díky kterým bude vaše instalace uklizenější a šetří váš čas.
ZnačkaMOYA STD #ad
VýrobceMOYA STD #ad
Výška0.79
Délka0.79
Hmotnost1.1
Šířka11.81
Číslo díluMY-1FTW-CA
ModelkaMY-1FTW-CA