Top 10 Region Free DVD Player – DVD přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Panasonic

#ad

černý, HDMI, SCART, MP3 a JPEG, CD Ripping funkce, Panasonic DVD-S700EG-K DVD přehrávač multiformátové přehrávání s xvid, USB 2.0

#ad
Panasonic #ad - Kompaktní design a navržen tak, aby odolal prachu. Slideshow od jpeg bildern mit Musik. Multiformátové přehrávání xvid, přehrávání USB a cd ripping. Vysoká kvalita obrazu díky HD up-conversion při 1080p. Power resume pro záznam přehrávání z bodu zastavení při výpadku proudu.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška1.54
Délka8.03
Hmotnost2.43
Šířka12.2
Číslo díluDVD-S700EG-K
ModelkaDVD-S700EG-K
Záruka2 roky

2. Panasonic

#ad

3D, černý a Amazon Basics HL-007306 vysokorychlostní HDMI kabel 2.0, černý, Ethernet, Panasonic DVD-S700EG-K DVD přehrávač multiformátové přehrávání, 1,8 m, 4K přehrávání videa a ARC

#ad
Panasonic #ad - Produkt 1: hdmi připojení pro digitální připojení k televizoru. Produkt 1: usb vstup s funkcí CD-Ripping. Produkt 1: dvd, cd přehrávač s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.

Výrobek 2: kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové mylarové stínění chrání před externím rušením signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Výrobek 2: kryt ze 100% polyetylenu s vysokou hustotou a polyvinylchloridové opláštění chrání před rušení signálu zvenčí. Produkt 1: multiformátové přehrávání s xvid, MP3 a JPEG. Výrobek 2: vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpor. Produkt 2: kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu.
ZnačkaPanasonic #ad

3. Panasonic

#ad

Ultra HD, Ethernet, Panasonic DVD-S700EG-K DVD přehrávač černý a Amazon Basics vysokorychlostní HDMI kabel 2.0, 4K přehrávání videa a ARC, 0,91 m, 3D

#ad
Panasonic #ad - Produkt 1: usb vstup s funkcí CD-Ripping. Výrobek 2: kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové mylarové stínění chrání před externím rušením signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.

Produkt 1: dvd, cd přehrávač s vynikající kvalitou obrazu a zvuku. Produkt 2: kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Výrobek 2: vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpor. Produkt 1: multiformátové přehrávání s xvid, MP3 a JPEG. Produkt 1: hdmi připojení pro digitální připojení k televizoru. Výrobek 2: kryt ze 100% polyetylenu s vysokou hustotou a polyvinylchloridové opláštění chrání před rušení signálu zvenčí.
ZnačkaPanasonic #ad

4. Xoro

#ad

MultiROM černý, Mediaplayer, 1080p Upscaling, Xoro HSD 8470 HDMI MPEG4 DVD přehrávač USB 2.0

#ad
Xoro #ad - Integrované usb 2. 0 rozhraní pro reprodukci audio, video a fotografií. Multirom:kompatibilní k dvd-rom, dvd+rw/dl, dvD-RW/DL, cdrom, CD-RW. Mpeg-4 multi-rom dvd přehrávač s 1080p upscaling funktion, hdmi rozhraní, Audio/Video Chinch pro starší televizory a digitální výstup zvuku koaxiální. Stojanové zařízení. Podporuje video-dvd, svcd, vcd, mpeg-4, audio cd, MPEG-2, mp3 cd, mpeg-1, JPEG.
ZnačkaXoro #ad
VýrobceXORO #ad
Výška1.77
Délka10.24
Hmotnost1.9
Šířka7.48
Číslo díluHSD 8470
ModelkaHSD 8470
Záruka24 Monate Gewährleistung nach Kaufdatum

5. Tojoc k

#ad

PAL NTSC Koaxial Blu Ray Region B/2, DTS, Sound Effekt integrierte, DVD Region Free, USB, 1080P, Blu Ray Disc Player mit HDMI AV Kabel

#ad
Tojoc k #ad - Sie können auch hdmi- und aV-Kabel verwenden, um sich mit Ihrem Fernseher zu verbinden. Passen sie ihre unterhaltung an mit einem Überspringen, erweiterten Zoom-, schnellen Rückwärts-, A-B-Play-Modus. Nicht-blu-ray-discs. Die erstklassigen komponenten und das robuste material machen diesen HDMI-DVD-Player zuverlässig und stark genug, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, DTS-HD Master Audio, um den täglichen Gebrauch standzuhalten.

Blu-ray-disc-player: unterstützt blu-ray-discs in region a/1, c/3 werden nicht unterstützt. Optimale langlebige konstruktion dieser dvd-player ist aus hochwertigem material und hochwertigem Laufwerkskern hergestellt. Sehen sie sich Ihr Lieblingsvideo ohne Probleme an. Praktisch und funktional – 1. Super kompatibel – dieser dvd-player funktioniert als dvd-player, cd-player, u-disk-datei-player.

Erleben sie hd-sound mit dolby und dts-master audio: dts, dolby truehd. Zusammen mit dem modernen lcD-Display sieht der Region Free DVD-Player dezent und schön aus. 3. 2. Bringen sie ihr home-entertainment-Erlebnis auf die nächste Ebene mit diesem hochwertigen Regionen-freien DVD-Player. Usb-hdmi-av-koaxial-anschlüsse – spielen sie ihre digitalen dateien direkt über usb-stick oder hdd ab 2.
ZnačkaTojoc k #ad
VýrobceTojoc k #ad
Výška1.24
Délka8.53
Hmotnost1.87
Šířka6.85
Číslo díluEVP-101
ModelkaEVP-101

6. Panasonic

#ad

2x DVB-C/T2 HD tuner, Panasonic DMR-UBC70EGS UHD Blu-ray Recorder 500GB HDD, 4K VoD, stříbrný, UHD TV přijímač, 4K Blu-ray disk

#ad
Panasonic #ad - Oblíbené filmy nebo vlastní videa/fotografie k archivaci na Blu-ray Disc/DVD vypalování a přehrávání. Příjem a nahrávání dvou hd vysílačů současně s integrovaným 500GB pevným diskem a časově posunutou televizí. Sledování televize všude doma díky TV>IP serveru. Výkonný procesor hcx s ultra přesným zobrazením 4K Pro HDR a procesorem Chroma. Brilantní 4k kvalita obrazu: přehrávání ultra HD Blu-ray disků, příjem UHD TV a 4K VOD.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka7.83
Hmotnost4.85
Šířka16.93
Číslo díluDMR-UBC70EGS
ModelkaDMR-UBC70EGS
Záruka2 roky

7. Gueray

#ad

Gueray DVD přehrávač pro TV All Region Free Desktop DVD/CD přehrávač na doma s Bluetooth reproduktory Display Budík, HDMI a, FM rádio s CD přehrávačem, USB karta přehrávání včetně dálkového ovládání

#ad
Gueray #ad - Hifi zvuk a hd obraz: dvd přehrávač gueray přehrává všechna dvd bez regionů a má dva zabudované reproduktory. Součástí dodávky je dálkové ovládání pro snadné ovládání upozornění: Dálkové ovládání neobsahuje baterie. S tímto audio kabelem můžete cd přehrávač připojit i k jiným externím kabelovým reproduktorům.

Integrovaný usb port pro přehrávání digitálních mediálních souborů, např. Vychutnejte si obrázky a videa z vašeho USB disku. Multifunkční dvd/cd přehrávač 6 v 1 cd dvd přehrávač: stolní dvd přehrávač, wma, usb flash diskový přehrávač, bluetooth 5.00 reproduktor, cd přehrávač, hd-cd, vcd, fm rádio, 3, cd-g, cd, 5mm audio přehrávač. Kromě toho udržuje ochranný kryt váš přehrávač čistý a připravený k použití.

Připojte tento bezregionální dvd přehrávač k televizoru nebo projektoru s vylepšením HDMI a působivým zvukem a vychutnejte si tak všechna vaše aktuální DVD v téměř HD kvalitě obrazu a HiFi zvuku. Perfektní dárek pro děti, dospělé, předčasnou výchovu. Vychutnejte si velký výběr formátů jako DVD, AVI, MP3 a JPEG pro nezapomenutelnou multimediální cestu. Av 3, tabletu nebo notebooku a funguje jako kabelový reproduktor. Bluetooth 5.
ZnačkaGueray #ad
VýrobceGueray #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluG-1222
Modelka906
Záruka90 dní

8. Sony

#ad

Sony DVP-SR760H DVD přehrávač/CD přehrávač HDMI, Dolby Digital černý a Amazon Basics – pletený HDMI kabel, USB vstup, 0,9 m, Xvid Playback, 1080p upscaling

#ad
Sony #ad - Produkt 2: kabel vám nabízí možnost využívat vaše internetové připojení s různými zařízeními, aniž byste je museli jednotlivě připojovat přes přídavný ethernetový kabel. Produkt 2: odpovídá nejnovějšímu standardu hdmi přehrávání videa 4k při 60 hz, hloubka 48 bbp, 2160p, podporuje šířky pásma až 18 Gbit/s a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy.

Díky výstupu hdmi je kvalita obrazu a zvuku z DVD optimalizována a dosahují tak téměř HD kvality. Produkt 1: reprodukce nejrůznějších formátů. Produkt 2: splétaný hdmi kabel konektor a na konektor a: podporuje Ethernet, 3D, přehrávání videa 4K a Audio Return Channel ARC. Přehrávání a nastavení vašeho systému, kanál a hlasitost, mezi nimi zapnutí a vypnutí, lze ovládat dálkovým ovládáním televizoru. Produkt 2: k připojení blu-ray přehrávačů, apple tv, ps4, xbox 360, ps3, počítače a dalších zařízení s podporou hdmi k televizoru, Xbox One, Fire TV, obrazovce, AV přijímači atd.

Produkt 1: přehrávejte cd v kvalitě zvuku vyplňující místnost a uložte je na USB, abyste si je mohli užívat i na cestách, provozní napětí: 220 - 240 V. Přehrávejte nejrůznější zdroje, jpeg, mp3, aac, dvd-rw/-r/-r dl, dvd+rw/+r/+r dl, MPEG-4 WMA, včetně: CD-R/RW, Linear PCM a Xvid. Produkt 1: ovládejte přehrávač a televizor pouze jedním dálkovým ovládáním. Produkt 1: těšte se na jasnější a brilantnější kvalitu obrazu a zvuku.
ZnačkaSony #ad

9. Ceihoit

#ad

DVD CD přehrávač, USB vstup, všechny regiony zdarma, korekce chyb, HD 1080P upscaling, Ceihoit Mini DVD přehrávač pro TV HDMI/AV výstup s kabelem, integrovaný systém PAL/NTSC

#ad
Ceihoit #ad - Upozornění: kabel hdmi a rcA jsou součástí dodávky. Rychlé a tiché čtení tento bezregionální dvd přehrávač je vyroben z kvalitního materiálu a jádra disku. 2. Praktické funkce rychlý posun vpřed/rychlý posun zpět, pokračování, výběr předchozího/dalšího titulu, vícejazyčné menu OSD atd. Výstup hdmi a av nabízí vám více výstupních portů pro lepší audio a vizuální zážitek.

Vestavěný usb přípojkapřehrávejte své digitální soubory přímo přes usb, abyste vytvořili blahodárnou atmosféru. S 1 x hdmi výstupem pro synchronizaci s televizí nebo projektorem, 1 x kompozitní video / audio výstup RCAx3 pro synchronizaci s televizorem. Neexistuje žádné omezení na výběr disků a nabízí maximální požitek ze vidění a sluchu. Ochrana proti skipu a korekce chyb tohoto dvd přehrávače zajišťují bezproblémový, spolehlivý zážitek ze sledování. Vestavěný objektiv, nabíječka, motor a procesor nejnovější generace pro zlepšení rychlosti čtení a potlačení šumu.

1080p upacling zvyšte kvalitu vaší sbírky dvd na téměř hd kvalitu obrazu. Pokud máte nějaké problémy, můžete se na nás obrátit. Připojte přehrávač k televizoru pomocí hdmi kabelu a aktualizujte filmy ve standardním rozlišení na plynulou kvalitu 1080p bez trhání. Proměňte každý pokoj v mini domácí kino! multifunkční přehrávání tento bezregionální dvd/cd přehrávač přehrává všechna dvd v regionu 1/2/3/4/5/6 kromě cprm a podporuje přehrávání cd, cd-R/-RW, vcd, DVD-R/+R, DVD/+RW, dvd, SVCD.
ZnačkaCeihoit #ad
VýrobceCeihoit #ad
Výška1.69
Délka7.28
Hmotnost1.98
Šířka5.98
Číslo díluogrecxc-003
Modelkaogrecxc-003

10. Ceihoit

#ad

USB 2.0, vestavěný PAL/NTSC, All Region, Breakpoint Memory, Up-Convert to HD 1080p, DVD CD přehrávač pro televizory

#ad
Ceihoit #ad - Nastavení je hračka, vložit disk, hotovo. Upozornění: formát usb flash disku: fat / FAT32, paměť až 32 GB. Hdmi a av přípojka výstup hdmi i av jsou vybaveny, nabízí vám několik video výstupních připojení. Ať už jej umístíte doma nebo vyjmete, nezabere vám mnoho místa. Nepodporuje přehrávání MP4 souborů přes USB.

Volné všechny regiony tento bezregionální dvd přehrávač podporuje formáty disků: cd, dvd/+rw, dvd-r/+r, dvd, cd-r/-rw, vcd, svcd. Rozsah dodávky1 dvd přehrávač, 1× dálkové ovládání baterie není součástí dodávky, 1× av kabel, 12měsíční právo na vrácení, 1× HDMI kabel, 1× uživatelská příručka, 24hodinový zákaznický servis, 90denní vrácení peněz bez udání důvodu poskytnuto prodejcem. Upozornění: dvd přehrávač podporuje pouze USB flash disk až do 32BG FAT. Vysoké měřítko 1080p tento dvd přehrávač pro televizor škáluje dvd videa s hdmi na full hd 1080p s jemným obrazem. Zachycuje krásné a přesné barvy pro dech beroucí efekty, zažijete téměř HD kvalitu obrazu a solidní zvuk.

Umožňuje vám bez problémů přehrávat jakýkoli disk na tomto DVD přehrávači a nabízí vám maximální požitek ze sledování a poslechu. Kromě toho je tento dvd přehrávač vybaven usb připojením, stačí jej připojit k televizoru pomocí HDMI nebo AV kabelů, můžete přehrávat soubory jako 720480/576 videa AVI/MPG/MPEG4/VOB. Usb vstup vestavěný usb 2. 0 port pro přímé přehrávání digitálních mediálních souborů, můžete si užívat vlastní obrázky a videa z video souborů 720480/576 AVI/MPG/MPEG4/VOB z vašeho USB flash disku.
ZnačkaCeihoit #ad
VýrobceCeihoit #ad
Záruka1 rok Warranty