Top 10 Sony USB Stick – USB flash disky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tribe

#ad

Vtipné dárky 3D figurka, USB gadget z tvrdého PVC s přívěskem na klíče – vícebarevný, Tribe Warner Bros DC Comics Joker USB Stick 16GB Memory Stick 2.0 High Speed Pendrive Memory Stick Flash Drive

#ad
Tribe #ad - Windows me nebo vyšší a Mac OS X. Dokumentů, obrázků atd. Usb flash disk je podporován všemi běžnými softwarovými systémy, jako např. Usb flash disk 2. 0, který se nechá inspirovat figurkou DC Comics, ve 3D provedení a ručně opracovaný. Tento usb gadget se perfektně hodí jako dárek a výborně se hodí ke sbírání! Usb flash disk je ideální nápad na dárek a gadget, který můžete sbírat: začněte nyní s kolekcí Tribe! Tento veselý usb flash disk se optimálně hodí pro přenos souborů všeho druhu, jako např.
ZnačkaTribe #ad
VýrobceTribe #ad
Výška6
Délka5
Hmotnost0.1
Šířka3
Číslo díluFD031505
ModelkaFD031505
Záruka2 roky záruka

2. Tribe

#ad

Tribe Warner Bros DC Comics Superman USB Stick 16GB Memory Stick 2.0 High Speed Pendrive Memory Stick Flash Drive, USB gadget z tvrdého PVC s přívěskem na klíče – vícebarevný, vtipné dárky 3D figurka

#ad
Tribe #ad - Windows me nebo vyšší a Mac OS X. Kompatibilní: dc comics usb pendrive je podporován všemi běžnými softwarovými systémy, jako např. VÝhradnÍ: všechny dc comics usb flash disky jsou licencované a mají 2letou záruku! Tento USB gadget se perfektně hodí jako dárek a výborně se hodí ke sbírání! Předpokladem je funkční USB port.

Skryté připojení se projeví roztažením tyče. High speed usb 2. 0: tribes dc comics usb flash disky 2. 0 nabízejí velmi vysokou rychlost přenosu dat. Konečně není nutné věčné čekání na přenos dat. Dokumentů, obrázků atd. Dc comics usb stick: tento veselý dc comics usb flash disk má kapacitu 16 gb a hodí se optimálně pro přenos souborů všeho druhu, jako např. Dc comics fanartikel: tento licencovaný usb memory stick je pro každého fanouška DC Comics naprostou nutností.
ZnačkaTribe #ad
VýrobceTribe #ad
Výška6
Délka5
Hmotnost0.02
Šířka3
Číslo díluFD031501
ModelkaFD031501
Záruka2 roky záruka

3. Tribe

#ad

Tribe Warner Bros DC Comics Wonder Woman USB Stick 16GB Memory Stick 2.0 High Speed Pendrive Memory Stick Flash Drive, vtipné dárky 3D figurka, USB gadget z tvrdého PVC s přívěskem na klíče –

#ad
Tribe #ad - Kompatibilní: dc comics usb pendrive je podporován všemi běžnými softwarovými systémy, jako např. Dokumentů, obrázků atd. Windows me nebo vyšší a Mac OS X. Předpokladem je funkční USB port.

Dc comics usb stick: tento veselý dc comics usb flash disk má kapacitu 16 gb a hodí se optimálně pro přenos souborů všeho druhu, jako např. Skryté připojení se projeví roztažením tyče. Dc comics fanartikel: tento licencovaný usb memory stick je pro každého fanouška DC Comics naprostou nutností. Konečně není nutné věčné čekání na přenos dat. VÝhradnÍ: všechny dc comics usb flash disky jsou licencované a mají 2letou záruku! Tento USB gadget se perfektně hodí jako dárek a výborně se hodí ke sbírání! High speed usb 2. 0: tribes dc comics usb flash disky 2. 0 nabízejí velmi vysokou rychlost přenosu dat.
ZnačkaTribe #ad
VýrobceTribe #ad
Výška6
Délka5
Hmotnost0.02
Šířka3
Číslo díluFD031503
ModelkaFD031503
Záruka2 roky záruka

4. Tribe

#ad

Tribe Warner Bros DC Comics Batman USB Stick 16GB Memory Stick 2.0 High Speed Pendrive Memory Stick Flash Drive, USB gadget z tvrdého PVC s přívěskem na klíče – vícebarevný, vtipné dárky 3D figurka

#ad
Tribe #ad - Dokumentů, obrázků atd. Tento usb gadget se perfektně hodí jako dárek a výborně se hodí ke sbírání! Usb flash disk je ideální nápad na dárek a gadget, který můžete sbírat: začněte nyní s kolekcí Tribe! Usb flash disk 2. 0, který se nechá inspirovat figurkou DC Comics, ve 3D provedení a ručně opracovaný. Windows me nebo vyšší a Mac OS X. Tento veselý usb flash disk se optimálně hodí pro přenos souborů všeho druhu, jako např. Usb flash disk je podporován všemi běžnými softwarovými systémy, jako např.
ZnačkaTribe #ad
VýrobceTribe #ad
Výška6
Délka5
Hmotnost0.02
Šířka3
Číslo díluFD031502
ModelkaFD031502
Záruka2 roky záruka

5. Tribe

#ad

Veselý dárky 3D figurka, Tribe Warner Bros DC Comics USB Stick paměťová Stick 2.0 High Speed Pendrive Memory Stick Flash Drive, USB Gadget z tvrdého pro PVC s přívěsek na klíče 8 GB

#ad
Tribe #ad - Usb-stick 2. 0, der sich von der dc comics -Figur inspirieren lässt, in 3D-Ausführung und handbearbeitet. Dieses usb gadget eignet sich perfekt als geschenk und hervorragend zum Sammeln! Der usb-stick ist eine ideale geschenksidee und ein Gadget, das es zu sammeln gilt: Beginnen Sie jetzt mit Ihrer TRIBE-Kollektion! Dieser lustige usb speicherstick eignet sich optimal zum Transferieren von Dateien aller Art, wie z. B. Windows me oder höher und Mac OS X. Der usb stick wird von allen gängigen software-Systemen unterstützt, wie z. B. Von dokumenten, Bilder, etc.
ZnačkaTribe #ad
VýrobceTribe #ad
Výška6
Délka5
Šířka3
Číslo díluFD031405
ModelkaFD031405
Záruka2 years warranty

6. SanDisk

#ad

Software SecureAccess, herní konzole a automobilové audiosystémy, SanDisk Ultra Fit USB 3.1 flash disk 128 GB pro notebooky, Plug-and-Stay, čtení 130 MB/s

#ad
SanDisk #ad - Profitujte ze softwaru sandisk secureaccess a RescuePRO Deluxe, který zálohuje vaše soukromá data a bez problémů je obnoví. Zvýšení teploty disku je také normální, pokud se flash disk používá k přenosu velkých nebo více souborů. Karta je omezena na rychlost zápisu poskytovanou hostitelem.

Rozsah dodávky: sandisk ultra fit usb 3. 1 flash disk 128 gb pro notebooky, čtení 130 mb/s, Plug-and-Stay, herní konzole a audio systémy, SecureAccess software 5 let záruka. Přenos velkých souborů může trvat delší dobu a vyžaduje více energie než přenos malých souborů. Pokud například hostitelské zařízení jako kamera může dosáhnout pouze rychlosti zápisu 20 MB/s, výkon kamery se NEZLEPŠÍ, pokud je do kamery vložena karta s rychlostí zápisu 90 MB/s. Několik přenosů souborů, které probíhají během krátké doby, může generovat podobné množství energie.

Přenosová rychlost paměťového produktu může být silně ovlivněna hostitelským zařízením. Během těchto diskových procesů stoupá vnitřní teplota disku a jednotka uvolňuje více tepla přes vnější stranu disku pro dokončení přenosu dat. Při nákupu paměťového zařízení byste se měli nejlépe podívat na výkonnostní specifikace hostitele a vybrat si ekvivalentní paměťové zařízení. Vaše usb mechanika vám nabízí rychlý přenos dat s rychlostí čtení až 130 MB/s.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.2
Délka1.17
Hmotnost0
Šířka0.56
Číslo díluSDCZ430-128G-G46
ModelkaSDCZ430-128G-G46
Záruka5 let

7. SanDisk

#ad

USB 3.0 rychlost čtení až 100 MB/s, černá 128 GB, Flash disk SanDisk SDCZ48-U46 Ultra

#ad
SanDisk #ad - Das speichermedium ist nicht nur für Dateien geeignet, sondern auch für Fotos, Videos und Musik. Lieferumfang: sandisk ultra usb 3.

0 flash-laufwerk 128 gb secureaccess Software, abwärtskompatibel mit USB 2. 0, Übertragungsgeschwindigkeit von bis zu 130 MB/s 5 Jahre Garantie. Mit dem sandisk ultra usb 3. 0 flash-laufwerk haben sie 10-mal schnelleren Zugriff auf Ihre Dateien, als bei USB 2. 0 flash-Laufwerken. Sichern sie ihre dateien mit der sandisk Secure Access Software, einer 128 Bit-AES-Verschlüsselung und einem Passwortschutz. Genießen sie eine Übertragungsgeschwindigkeit von bis zu 130 MB/s.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.31
Délka0.42
Hmotnost0.02
Šířka0.87
Číslo díluSDCZ48-128G-U46
ModelkaSDCZ48-128G-U46
Záruka2 years guarantee

8. SanDisk

#ad

Flash disk SanDisk SDCZ48-U46 Ultra, USB 3.0 rychlost čtení až 100 MB/s, černá

#ad
SanDisk #ad - Sichern sie ihre dateien mit der sandisk ultra Secure Access Software, einer 128 Bit- AES- Verschlüsselung und einem Kennwortschutz.

Mit dem sandisk ultra usb 3. 0 flash- laufwerk haben sie 10- mal schnelleren Zugriff auf Ihre Dateien, als bei USB 2. 0 flash- Laufwerken. Genießen sie eine Übertragungsgeschwindigkeit von bis zu 130 MB/s. Das speichermedium ist nicht nur für Dateien geeignet, sondern auch für Fotos, Videos und Musik. Lieferumfang: sandisk ultra usb 3. 0 flash- laufwerk 256 gb secureaccess software, Passwortschutz, Übertragungsgeschwindigkeit von bis zu 130 MB/s 5 Jahre Garantie.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška2.21
Délka0.42
Hmotnost0.03
Šířka0.87
Číslo díluSDCZ48-256G-U46
ModelkaSDCZ48-256G-U46
Záruka5 Jahre eingeschränkte Herstellergarantie

9. SanDisk

#ad

Rychlost čtení 150 MB/s, možné použití jako přívěsek na klíčenku, USB typ C, SanDisk Ultra Dual Drive Go USB typ C 128 GB Android smartphone paměť

#ad
SanDisk #ad - Díky otočnému designu jsou navíc chráněny konektory paměti smartphonu a USB lze použít jako přívěsek na klíče. Hledáte paměť pro zařízení usb typu c a type-a? tato usb flash disk zjednodušuje přenos dat mezi chytrým telefonem, tabletem a PC a zabezpečuje až 128 GB dat.

Výkonný flash disk 2 v 1 s reverzibilním usb typem c a běžným konektorem USB typu A nabízí rychlost čtení až 150 MB/s pro rychlý přenos dat. Rozsah dodávky: sandisk ultra dual drive go usb typ c 128 gb paměť smartphonu 2 v 1 150 MB/s, USB typ C a USB typ A, automatické zálohování, mobilní paměť. Pro uvolnění místa na vašem smartphonu nebo automatické zálohování fotografií, hudebních souborů, videí, dokumentů a kontaktů jednoduše připojte mobilní úložiště.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.34
Délka1.75
Hmotnost0.01
Šířka0.48
Číslo díluSDDDC3-128G-G46
ModelkaSDDDC3-0128G-G46
Záruka0

10. Star Wars

#ad

USB Stick 8 GB Boba Fett, Memory Stick Memory Stick 2.0 Original Star Wars, Tribe FD007403

#ad
Star Wars #ad - Tento usb gadget se perfektně hodí jako dárek a výborně se hodí ke sbírání! Usb flash disk je ideální nápad na dárek a gadget, který můžete sbírat: začněte nyní s kolekcí Tribe! Usb flash disk 2. 0, který se nechá inspirovat postavou Star Wars, ve 3D provedení a ručně zpracovaný. Usb flash disk je podporován všemi běžnými softwarovými systémy, jako např. Tento veselý usb flash disk se optimálně hodí pro přenos souborů všeho druhu, jako např. Dokumentů, obrázků atd. Windows me nebo vyšší a Mac OS X.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceTribe #ad
Výška16.65
Délka6.54
Hmotnost32
Šířka6.54
Číslo dílu8034135431639
ModelkaFD007403