Top 10 VANMASS Handyhalterung Auto 2024 – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VANMASS

#ad

Samsung, VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 nejnovější verze Držák na mobil Auto 4 v 1 Větrání a přísavka Držák mobilu 100% ochrana proti poškrábání Smartphone Držák Auto pro iPhone 15

#ad
VANMASS #ad - Zcela nová přísavka a bezpečná/flexibilní: díky zpětné vazbě od mnoha spotřebitelů jsme přísavku kompletně aktualizovali: 1. Iphone 15/15pro max/14/14pro max/13/12/12 pro max/se/11/xr/xs/x/iPhone 8Plus/iPhone 7/iPhone 6s, LG, XiaoMi atd. 2. Univerzální kompatibilita a přesvědčivá kvalita: vhodné pro téměř všechny mobilní telefony, ať už iphone nebo andorid na trhu, samsung s23/s23+/s22.

Nakonec šetří čas a námahu. Mlumlumlumlumlumluatd. 2/s222 +/s22 ultra/s21+/s20/s10/s10e/s9 /s8 edge/note10/9/8, huawei mate 60 pro/50/40/ p30 pro, např. U větších smartphonů bylo boční tlačítko zablokováno mobilním telefonem; proto jsme knoflík navrhli na zadní straně, což ho činí bezpečnějším a praktičtějším než dříve. Další dekorace ve vašem autě: originální high-end all-match černý panel s uhlíky, co je na tomto místě, který má mimořádně dekorativní barevné schéma, ale také dekorace, kterou v autě nikdy neomrznete, proto dostanete to, není to jen držák, krásné a praktické.

Abyste se více soustředili na bezpečnou jízdu. Vždy rozumně nasloucháme hlasu zákazníků, přístrojových desek, konečně jsme překonali mnoho slabin a tento držák na mobil se téměř perfektně vyvinul a vylepšil. Od roku 2016 se firma vanmass labor zaměřuje na náchylné problémy držáků mobilních telefonů. Díky designu teleskopického ramene můžete flexibilně nastavit délku a úhel a užívat si tak nejpohodlnější úhel skluzu.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS EU #ad
Výška4.53
Délka4.88
Hmotnost0.71
Šířka3.62
Číslo díluVMEZ11CTBK1-DE-02
ModelkaVMEZ11CTBK1-DE-02

2. VANMASS

#ad

VANMASS 2024 Vojenská třída Držák mobilního telefonu do auta Nejsilnější přísavka a větrací háky 4 v 1 držák mobilního telefonu do auta otočný o 360 ° držák mobilního telefonu na palubní desku,

#ad
VANMASS #ad - Jedno tlačítko pro ovládání jednou rukou – pokud chcete mobilní telefon vyjmout z držáku, abyste jej odemkli inteligentními rameny a opěrnými nožičkami. Vedoucí v oboru - 8 let - 7 verzí za 8 let iterovaných a aktualizovaných, luxusní balíček a špičková kvalita jako ideální dárek pro vašeho partnera, VANMASS se vždy snaží inovovat lépe.

Kromě toho může být také chytrým telefonem pro psací stůl a kuchyň, videohovory, fitness studium a kancelář, online učení atd.110 mm; min. Zážitek z přidané hodnoty pro zákazníky – vanmass nabízí nejen kvalitní držák mobilního telefonu do auta, abychom zákazníkům umožnili příjemnou a bezproblémovou nákupní zkušenost. Dobrý držák na smartphone do auta je mnohem lepší než pár levných dílů.

Jak řekl velmistr: dobrý design je promyšlený do posledního detailu, o to se neustále snažíme. Vysoce kvalitní materiály a design velmistra z nás dělají od roku 2016 lídra v oboru, rodinu a přátele. Jak dlouho má držák do auta vydržet? Zkuste se rozhodnout pro Vanmass, ale také vynikající servis. Drží všechny smartphony – díky výsuvným nožkám hloubka + 16 mm a upínacím ramenům šířka max. Jako pro iphone 15 pro max/ pro Samsung S23/ Huawei mate 60 pro.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.8
Délka4.52
Hmotnost0.66
Šířka3.3
Číslo díluVMHYJXPKG-DE-1
ModelkaVersion 5.0
Záruka3 roky limitovaná záruka

3. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 15/14/13/12 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - 2: držáky jsou nastavitelné směrem dolů. Jedinečnost č. 1: rameno držáku s airbagy. I když je ve vodorovném stavu mobil pevně držen;. Volný výhled a úhel pohledu 360° – vanmass auto držák mobilního telefonu se zavírá kulovým kloubem s větrací sponou nebo teleskopickým ramenem a je flexibilně nastavitelný o 360°.

Tento design funguje efektivně, chrání mobilní telefon před poškrábáním / protřepáváním. Díky nastavitelné kulové hlavě můžete mobilní telefon pohodlně přizpůsobit do všech směrů. Vybavena přísavkou a 3stupňovým ventilačním klipem, můžete flexibilně namontovat držák auta, např. Ušetříte si další navigační přístroj, protože svůj mobilní telefon s držákem můžete bez problémů používat jako takový;. Vaše vidění nebude při jízdě narušeno. 3: extra lepicí podložka nabízí extra ochranu a stabilitu.

2024 nejnovější vojenská třída držák na mobil do auta 3 v 1 s přísavkou a větracím klipem – po 7 letech soustředění na automobilový průmysl vanmass konečně překonal všechny slabiny s tímto držákem na mobil, tento držák na mobil vyvíjíme a doplňujeme téměř dokonale. Promyšlená montáž & jednoduché jednoruční ovládání zavírá a otevírá se v 1: v balení jsou 2 možnosti upevnění, obě jsou připojeny kulovým kloubem a lze je rychle upevnit. Promyšlená konstrukce vám přináší nejjednodušší jednoruční manipulaci;.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.73
Šířka3.94
Číslo díluVMHYJ-DE2
ModelkaCTEZ11

4. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Bombfest Větrací hák Držák větrání, držák do auta, mobilní telefon pro iPhone, držák na mobilní telefon do auta otočný o 360°, vojenská ochrana

#ad
VANMASS #ad - Na základě více než 4 500 zákaznických průzkumů a analýzy top 100 produktů jsme tento držák navrhli a doplnili. Tak jednoduchá je manipulace s držákem používat. Chrání váš mobilní telefon 100% komplexně jako dětská sedačka – celé čelisti a svorky jsou kompletně polstrované měkkým silikonem, aby byl váš mobilní telefon a auto účinně chráněn před poškrábáním a otřesy při jízdě.

110 mm; min. Díky nastavitelnému designu háku lze držák mobilního telefonu přizpůsobit pro více aut s různou tloušťkou horizontálních a vertikálních větracích lamel. I na nerovných silnicích sedí váš mobil dobře v držáku na mobil v autě, a proto nemůže dojít k jeho spadnutí. Po 9 letech kontroly spotřebitelů trhu má držák na mobilní telefon vanmass větrací hák nejvyšší stabilitu a nejnižší míru reklamace zákazníků, abyste se mohli rozloučit s námahou kývat se nebo dokonce spadnout z vašeho mobilního telefonu.

Design velmistr & top konfigurace – po 8 letech soustředění na oblast držáku je vanmass 2024 nejnovější verze držáku mobilu konečně vyvrtán. 54 mm je vanmass držák na mobil do auta kompatibilní se všemi mobilními telefony 4–7, dokonce i velkými/těžkými telefony se silným / velkým pouzdrem. Vyrobeno z leteckého materiálu "PTFE" pro maximální trvanlivost a spolehlivost. Chrání váš telefon a chrání dítě.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.92
Délka2.56
Hmotnost0.01
Šířka1.18
Číslo díluHaoyijia-KG
ModelkaVMEZ11CTBK1-DE-KG

5. VANMASS

#ad

VANMASS 2024Nejnovější a nejsilnější Držák na mobil do auta Vojenská třída přísavka a klip Univerzální držák na mobil Auto přístrojová deska Větrání pro iPhone 15 Pro Max 14 13 Samsung S23 Ultra

#ad
VANMASS #ad - Navigace, hudební přehrávač, telefon. Vysoká kvalita a perfektní vzhled! není to jen držák mobilního telefonu ve vašem autě, nejnovější držák na smartphone do auta z vysoce kvalitního akrylového materiálu a prvotřídní struktury, ale také krásná dekorace! .

Bez ohledu na to, se 2 spínači na obou stranách je vše velmi snadné: Otevřete spínač, vložte mobilní telefon do držáku, zda je držák nainstalován vpravo nebo vlevo, spojte upínací rameno dohromady. Tak jednoduchá je manipulace s držákem mobilního telefonu do auta. Už se nemusíte bát náhlého spadnutí! nejen to, jako iPhone 14 pro max / iPhone 13 pro max / Samsung Galaxy Note S21 Ultra. Z. Od kolmého k horizontálnímu vyberte nejlepší a nejpříjemnější výhled, zprávy, abyste mohli používat různé funkce. Tento držák na mobil je perfektní volbou pro velké mobily se silným pouzdrem, která výrazně zvyšuje tření mezi mobilem a držákem auta.

Vanmass nový držák na mobil auto kombinuje nejnovější silikonový kartáč upínací ramena, že přidává hloubku upínacích ramen až 20 mm. Univerzální kompatibilita ∞+ tailor-made für vás. Solidní přísavka může dokonale fungovat i při extrémním počasí -40 °C ~ 90 °C. Přesvědčivý materiál sbohem snadno poškrábaný plastový držák do auta, prošel nejnovějšími 18 tvarovacími procesy.
ZnačkaVANMASS #ad
Výrobcevanmass #ad
Výška0.43
Délka2.64
Hmotnost0.64
Šířka0.63
Číslo díluCTVK61
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněme náš příběh. .

6. VANMASS

#ad

Odolný proti bombám, VANMASS Upgrade 2024 vojenská třída Držák na mobilní telefon do auta, držák do, 100% silikonová ochrana, větrací hák, držák mobilního telefonu, držák do auta, otočný o 360°

#ad
VANMASS #ad - Nejnovější držák mobilu vanmass je vyroben z inovativního modernizovaného materiálu, který hladké panely jsou odolné proti opotřebení / korozi a rychle odvádí teplo. Patentovaný kovový větrací hák a nikdy nespadá upgrade větrací hák solidní kleště jsou vyrobeny z oceli a mají nejvyšší stabilitu. Vysoce elastický silikon na 2stranných svorkách a nožkách poskytuje kompletní ochranu pro vaše telefony, nikdy nevypadne ani při nouzovém brzdění, aby se držák otevřel na 1 s; Uzavřete upínací rameno k sobě, nerovných silnicích nebo ostrých zatáčkách.

Větrací hák se může max. Díky kulatému kulovému kloubu lze držák přizpůsobit o 360° do všech směrů a získat tak příjemný výhled k řidiči/řidičce. Každý exkluzivní design detailů je pro pohodlnější ovládání stiskněte boční spínač, abyste drželi mobilní telefon. Každý mobil se hodí, bez ohledu na malý nebo velký, xiaomi, držák na smartphone vanmass do auta je kompatibilní s iphone 15/15 pro/ 15 pro max/ 14 / 14 pro/ 13 / 13 pro/ se, ale držák nezakrývá žádné tlačítko nebo port.

Mobilní telefon je nejen pevně držen, Samsung, LG atd. Držák na mobil do auta vanmass newest masterpiece vanmass se soustředí na oblast příslušenství k mobilnímu telefonu po dobu 8 let, aby usilovala o špičkovou technologii a materiál. Prodloužení až o 36 mm, venkovské silnici / městské ulici, větrací hák je polstrovaný měkkou silikonovou vrstvou, zda jsou štěrbiny tlusté/tenké, horizontální/vertikální, velké/malé, drží háčky vždy pevně a spolehlivě vás doprovází k jízdě po dálnici, chrání vaši větrací mřížku před poškrábáním nebo odpady.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Hmotnost0.4
Záruka3 roky záruka

7. VANMASS

#ad

VANMASS 2024 Nejsilnější větrací hák Držák na mobilní telefon do auta Ventilace Mobilní telefon Držák do auta Vojenská třída Automobilový držák na mobil Univerzální držák do auta pro iPhone 15 Pro

#ad
VANMASS #ad - Od vertikálního k horizontálnímu nastavte svůj mobilní telefon tak, že během jízdy neblokuje žádný výhled. Tento držák na mobil obdržel mezinárodní vojenskou certifikaci č. Gzmr220601855501. Nakonec jsme překonali všechny slabiny, lídr na trhu s high-end držáky do auta. Tento držák mobilu do auta obdržel bezpečnostní certifikáty CP65 / REACH / RoHS.

Během posledních 8 let jsme naslouchali hlasům milionů uživatelů a testovali jsme přísně podle standardů vojenské třídy stabilita, kompatibilita, bezpečnost, abychom vyvinuli nejnovější držák mobilního telefonu do auta. Už se nemusíte bát náhlého spadnutí! nejen to, jako je iPhone 14 pro max / Samsung Galaxy S23 Ultra. Upgrade 2024 vojenská třída držák mobilního telefonu vanmass, flexibilita, trvanlivost. Tento držák na mobil je perfektní volbou pro velké mobily se silným pouzdrem, který výrazně zvyšuje tření mezi mobilem a držákem auta. Tento držák je kompatibilní se všemi mobily mezi 4 a 7 palci, jako jsou iPhone 14 Pro Max 13 12 11 XR X 8 7 SE mini, Motorola, atd.

Větrací hák se zapíná kulovým kloubem s držákem, je to, proč je držák mobilního telefonu připevněn k větrání, aby mohl používat různé funkce. Solidní materiál může bez problémů fungovat i při extrémním počasí -40 ℃~90 °C. Nejnovější delší a pevnější háček – pro 99% větrací mřížkyinovativní háčkový klip perfektně řeší nedostatky předchozí generace větracích klipů, které se měly tendenci uvolňovat! Maximální délka háčku se zvýší o 57 %, kompatibilní s 99% vertikální/horizontální větrací mřížkou.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška5.79
Délka0.35
Šířka2.99
ModelkaCTVK61
Záruka36 měsíců

8. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta ultimativní verze Držák na mobil Auto 2023 přísavka Pro Univerzální držák Hany do auta do auta pro iPhone 14 Pro Max 13 12 Samsung S23 22 Ultra

#ad
VANMASS #ad - Nakonec jsme překonali nedostatky a vyvinuli ultimativní držák na mobilní telefon do auta. Kromě toho je velmi odolný vůči UV záření. Nezáleží na tom, osobních automobilů, nákladních vozidel, dobrá volba také pro většinu aut, blablacar, žádné starosti! držák na mobil do auta se hodí ke všem chytrým telefonům jako iPhone, xiaomi, zda máte mini mobil, taxi; dobrý pomocník pro řidiče uber, huawei, pickupů, ještě není u konce, suv, traktorů, Samsung, velký nebo tlustý obal, Google Pixel, Mytaxi.

Nejen to, že hloubku ramen až 20 mm hlouběji než jiné držáky do auta 4 mm. High-end = kvalitní materiály + design velmistra sbohem snadno poškrábaný plastový držák do auta, nejnovější držák na smartphone z vysoce kvalitního akrylového materiálu a prvotřídní struktury. Od kolmého k horizontálnímu vyberte nejlepší a nejpříjemnější pohled pro použití různých funkcí. Pevný materiál může bezchybně fungovat i při extrémním počasí -40 °C ~ 90 °C.

Inovativní upínací ramena – protiskluzová a odolná proti poškrábání vanmass nový držák na mobil v autě kombinuje měkký silikonový kartáč na ruce, což výrazně zvyšuje tření mezi mobilem a držákem auta. Už se nemusíte bát náhlého spadnutí! Kompatibilní všude kolem dokola vyrobeno pro vás. Navigace, zprávy, hudební přehrávač, telefon. Ultimativní verze vanmass ctvk61další skok vpřed pro držák do auta vanmass v posledních 7 letech jsme naslouchali hlasům milionů uživatelů a testovali jsme přísně podle třídy Millitary stabilita, bezpečnost, flexibilita, kompatibilita, trvanlivost.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška0.43
Délka2.64
Hmotnost0.62
Šířka0.63
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněme náš příběh. .

9. VANMASS

#ad

Držák mobilního telefonu pro všechny mobilní, VANMASS Držák mobilního telefonu do auta, větrání a přísavky, držák mobilního telefonu do auta, 2024 upgrade jedním kliknutím, automatické upnutí, 4 v 1

#ad
VANMASS #ad - Originální zbrusu nový design pro odvod tepla, prodlužuje životnost mobilního telefonu díky naší dlouholeté vývojové práci a inovativnímu použití kovových chladičů a otvorů pro odvod tepla umožňuje náš držák mobilního telefonu v autě pomalejší spotřebu proudu a neustálé hledání nabíjecího kabelu nebo přehřátí mobilního telefonu je konec.

Již 6 let se zaměřujeme pouze na držák mobilního telefonu v autěvše z pohledu zákazníka, to je věčný cíl od firmy vaNMASS. I když se 100krát denně otevírá/zavře, lze jej používat ještě více než 3 roky! Síla svorky lze flexibilně nastavit na 20 × podle větrací lamely. Držák na mobilní telefon a ventilační klip, který má nejdelší životnost použití optimálního materiálu ptfe v kvalitě letadla a dynamická struktura zajišťují, že lze dosáhnout maximálního počtu otevírání/zavírání přes 100 000 testováno nezávislou laboratoří. Držák na mobilní telefon do auta, který lze namontovat kdekoliv ať už jde o čelní sklo, audi, dojíždění, mercedes-benz, kancelářské stoly atd.

Existují nekonečné možnosti upevnění. Držák na mobilní telefon, sony, od malých 4palcových nokia až po velké 7, který je kompatibilní se všemi mobilními telefony!díky ultra širokému upínacímu rameni je tento držák na mobilní telefon do auta vhodný pro všechny modely na trhu, Samsung, Google, Huawei, LG, Nokia, 5" Huawei Mate 20 x 5G. Držák telefonu, tři ochranné vrstvy, který vše vydrží díky naší 3vrstvé ochranné přísavce nejsou hrbolaté silnice žádný problém, trojitá trvanlivost, trojitá sací síla. Jednoduchým stisknutím kliknutím je zaaretován za 0, 01 sekundy a máte opravdu volné ruce pro důležité věci.
ZnačkaVANMASS #ad
Výrobce‎ VANMASS EU #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluVMVK24CTBK1-DE-1
ModelkaCTVK24
Záruka36 měsíců

10. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 14/13 /12/11 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - V závislosti na různém vnitřním vybavení auta je tato hrubá / hladká nebo z plastu/kovu, lepicí podložku lze upevnit společně s držákem na mobil na přístrojovou desku. Montáž je tak jednoduchá. Volný pohled a úhel pohledu 360° – vanmass auto držák na mobil se zavírá kulovým kloubem s větrací sponou nebo teleskopickým ramenem a je flexibilně nastavitelný o 360°.

I když je ve vodorovném stavu mobil pevně držen;. Ušetříte si další navigační přístroj, protože svůj mobilní telefon s držákem můžete bez problémů používat jako takový;. Je kompatibilní se zařízeními iPhone, Samsung, Xiaomi, LG atd.

;. V závislosti na velikosti mobilního telefonu se držák adaptivně hodí ke všem mobilním telefonům tím, Huawei, že nohy natáhnou dolů. Měkké airbagy ze silikonu se používají v rameni. Nejjednodušší jednoruční ovládání vám zajistí vysokou bezpečnost;. Sestavte držák s klipem/přísavkou; 2. 3: extra lepicí podložka nabízí extra ochranu a stabilitu. Jedinečnost č. Vše vyžaduje pouze jednu ruku.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.75
Šířka3.15
Číslo díluHU-XI-154
ModelkaCTEZ11