Top 10 Victoria M. Aluminium – Benátské rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victoria M.

#ad

Victoria M, hliníkové žaluzie do oken, velikost a barva dle výběru

#ad
Victoria M. #ad - Univerzální lepicí nosník nebo Victoria M. Výška 220 cm, barva: bílá, černá, modrá, stříbrná, žlutá, vínově červená, růžová, barvy dřeva světlá, zelená, krémová, barvy dřeva tmavá; samostatně k dostání samostatně: Victoria M. Jednoduchá obsluha: oboustranná tyč na levé straně žaluzie umožňuje přesné ovládání lamel; vpravo umístěná stahovací šňůra umožňuje snadné nasunutí a sundávání žaluzie, i po intenzivním používání lze žaluzie od Victory M stále zaaretovat v libovolné poloze.

Ideální ochrana před pohledy: vnitřní žaluzie 90 x 130 cm šířka x výška, barva: stříbrná; ochrana před zvědavými pohledy, 5 cm, 50 cm tolerance cca - 0, výška balení: 6, aniž by došlo k omezení výhledu zevnitř; navíc lze dopad světla otáčením flexibilních lamel přizpůsobit podle vlastního přání. Kvalita až do detailu: všechny díly našich standardních žaluzií jsou strojově kvalitně vyrobeny. Ka okenního rámu 25 mm, Victoria M. Počínaje tahem šňůrou a otočnou tyčí, přes stabilní univerzální držáky z kovu, které byly testovány až na 10 000 cyklů, až po velmi flexibilní 25mm lamely z kvalitního hliníku.

Pomocí univerzálních držáků se šrouby můžete hliníkové žaluzie namontovat na stěnu, lze naše žaluzie zcela jednoduše upevnit na okenní nebo dveřní křídlo rám; upevňovací materiál je součástí dodávky. Lepicí držák pro hliníkové žaluzie 25 mm. Promyšlené upevnění: žaluzie nabízí 5 možností montáže, do podhledu, které jsou vhodné pro okenní rámy do 15 mm, na okenní křídlo a do zasklívací lišty; pomocí svorkových klipů 4dílná sada, 4 šrouby a 1 bez vrtání.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0
Délka51.18
Hmotnost2.65
Šířka35.43

2. Victoria M.

#ad

Victoria M. Hliníkové žaluzie Klemmfix držák sada 2 ks

#ad
Victoria M. #ad - Max. Včetně montážního materiálu. Pro snadnou montáž žaluzií bez vrtání. Ka okenního rámu 25 mm. Lze kdykoliv snadno a beze zbytku odstranit. K rozšíření standardních šroubových upevňovacích prvků.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0.01
Délka2.68
Hmotnost0.09
Šířka1.34

3. Victoria M.

#ad

šířka 400-499 mm x výška 2000-2099 mm, Victoria M. Hliníková žaluzie na míru vnitřní žaluzie 25 mm pro okna

#ad
Victoria M. #ad - Hliníková žaluzie victoria m. Otočná tyč slouží k tomu, aby lamely horizontálně nakládaly a tím regulovat dopad světla. Různé možnosti montáže: na křídle okna nebo do skleněné lišty; ovládací strana dle volby, vlevo nebo vpravo; standardní délka šňůry a otočné tyče činí ostatně 2/3 výšky žaluzie.

Podle seřízení lze dopad světla individuálně regulovat: pomocí šňůrky lze žaluzii otevřít a zavřít. Ka od 300 do 2100 mm, šedá lesklá, bílá matná, stříbrná matná, výška 400 až 2300 mm; dostupné barvy: bílá lesklá, stříbrná lesklá, šedá matná; horní část a koncová lišta jsou barevně přizpůsobena lamelám. Hliníkové žaluzie je přesně zhotovena na míru a testovaná na kvalitu a představuje moderní dekorativní ochranu před pohledy a sluncem; lamely z hliníku mají výhodu, že můžete použít jako dekorativní prvek ve vašem bytě – také v koupelně nebo kuchyni.

Vysoce kvalitní zpracování: vzájemně spojené, pohyblivé lamely jsou 25 mm široké a jsou vyrobeny z kvalitního hliníku. Nakonfigurujte si svou požadovanou žaluzie a přečtěte si k tomu náš detailní návod k měření s ohledem na uvedené obrázky a výsledky jednotlivých kroků; následně nám zašlete e-mail s vašimi přesnými konfiguračními údaji.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad

4. Victoria M.

#ad

Stropní držák, Victoria M. Držák na záclonové tyče, záclonová tyč, balení 3 ks, Ø 16 mm, 1 běžná, stříbrná

#ad
Victoria M. #ad - Hliníkové držáky obdržíte v praktickém balení po 2 kusech, 3 nebo 4 kusech. Stropní držáky s průměrem 16 mm jsou vhodné pro záclonové tyče a kolejnice Victoria M. Potřebné šrouby a hmoždinky jsou součástí dodávky. Stabilní a kvalitní držáky jsou vyrobeny z legovaného hliníku a jsou k dostání ve stříbrné barvě matný nikl. Montáž je jednoduchá. Držáky se hodí jak pro tyče, tak i pro 2 běžné tyče.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška1.85
Délka1.85
Hmotnost0.33
Šířka1.85
Číslo dílu80104568

5. Victoria M.

#ad

Barva dle výběru, Victoria M. Držák pro 25 mm hliníkové žaluzie, 2 kusy

#ad
Victoria M. #ad - Belastbarkeit von 1, 5 kg: die klebehalter haben eine maximale Belastbarkeit von 1, 5 kg pro Halter. Für fenster aus aluminium- und kunststoff: da sich die Klebehalter sowohl für Fenster aus Aluminium- als auch aus Kunststoff eignen, passen sie für sehr viele Fenstertypen.

Das müssen sie bei der Montage berücksichtigen. Einfache montage: durch die Klebemontage ohne Bohren ist die Anbringung der Klebehalter ein Kinderspiel. Klebehalter für standard und nach maß: diese praktischen klebehalter passen für Aluminium-Jalousien 25 mm, egal ob in Standardgröße oder nach Maß; Sie bekommen die Klebehalter in 5 unterschiedlichen Farben, passend zu Ihrem Fensterrahmen und zu Ihrem Interieur. Rückstandslose spurenbeseitigung: sie sind Mieter? Dann eignen sich diese Klebehalter besonders gut, denn Sie lassen sich bei einem eventuellen Auszug rückstandslos entfernen.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0.01
Délka1.18
Šířka0.98

6. Victoria M.

#ad

Příslušenství, délka 40 cm, náhradní díl, stabilní, z průhledného akrylu, Victoria M. Oboustranná tyč pro standardní žaluzie hliníkové žaluzie

#ad
Victoria M. #ad - Oboustranná tyč vhodná pro všechny standardní žaluzie Victoria M. Dostupné délky: 40, 50, 60, 75 nebo 90 cm. Upevnění pomocí očka. Z akrylu, příjemně nenápadná barva čirá / průhledná. Mimořádně stabilní a flexibilní při používání.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0.28
Délka15.75
Hmotnost0.04
Šířka0.28
Číslo dílu80100498
Modelka80100498

7. Victoria M.

#ad

Victoria M. Magnetický držák pro spodní lištu žaluzií, bílý sada 2 ks

#ad
Victoria M. #ad - Kdykoliv beze zbytku odstranitelná. Jednoduchá montáž bez vrtání, žádné otvory v okenním rámu. Vhodné pro hliníkové žaluzie, magnetický držák v sadě 2 ks. Zabraňuje vykývání žaluziové lišty a upevňuje ji na rámu. Barva bílá.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad

8. Gardinia

#ad

100 x 175 cm, chrání proti pohledům, Hliníková žaluzie Deco Company, montáž na stěnu a strop, světlu a oslnění

#ad
Gardinia #ad - Individuálně přizpůsobitelné: flexibilní, plynulé nastavení a polohování žaluzie v délce pomocí šňůrky, regulace dopadu světla díky otočné tyči pro otevírání a zavírání lamel, ovládání na pravé straně. Upevnění pomocí upínacích nosníků: jednoduchá montáž jednotlivých dílů, vhodné pro okenní křídla o tloušťce 10 až 17 mm, upevnění žaluzie na horním okenním křídle nasunutím dvou upínacích nosníků, možná montáž šroubu včetně materiálu.

Stylová hliníková žaluzie s barevně sladěnými pásky pro všechna běžná okna, průsvitná a neprůhledná ochrana před pohledy a sluncem, obývacího pokoje nebo pracovny, ideální do kanceláře, nevhodné pro šikmé střechy.

Rozsah dodávky: 1 x deco company hliníková žaluzie k upnutí, všechny montážní díly včetně, bílá, šířka: 100 cm, ocelová horní lišta: 25 x 25 mm. Dekorativní ozdoba okna: hliníková žaluzie nastavitelná délkově s lamelami o šířce 2, 5 cm, žádné kompletní zatemnění, tip: vyklenutí dovnitř pro ochranu před slunečním zářením a teplem, lamely jsou omyvatelné vlhkým hadříkem.
ZnačkaGardinia #ad
VýrobceDeco Company #ad
Výška0.04
Délka68.9
Hmotnost2.87
Šířka39.37
Číslo dílu23-3017
Modelka23-3017

9. Homelia

#ad

Tyrkys / montáž na zeď a na strop, červená, mokka, žaluzie, roleta, světle modrá, fuchsia, hliníkové žaluzie/ šířky: 40 až 180 cm/ délka: 130 až 220 cm/ barvy: bílá, šeříková, modrá, citrus, černá, stříbrná, mátová, zelená, cihlově červená, meruňková, bordeauxská červeň, Homelia hliníkové žaluzie, béžová

#ad
Homelia #ad - Prosím namontujte tyto předpisově! rozsah dodávky: Žaluzie, montážní a připevňovací materiál pro montáž na zeď a na strop, návod pro obsluhu a pro montáž, ovládací tyč. Aluzie z hliníku, 25 mm šířka lamely, horní a spodní lišta jsou barevně přizpůsobeny podle lamel. Br>použijte prosím bezpečnostní navíječku šňůry. Bezpečnostní hák pro přidržení řetězů a šňůr slouží pro bezpečnost Vašich dětí. Ovládání se šňůrou a ovládací tyčí, strana obsluhy: vpravo.
ZnačkaHomelia #ad
VýrobceHomelia #ad
Výška1.18
Délka62.99
Hmotnost5.51
Šířka70.87
Číslo díluHA_3.180.160.02

10. Victoria M.

#ad

Snadná údržba, Victoria M. Ivora Roleta, skládací roleta, šedá, se stahovací šňůrkou, na okna a dveře, 140 x 240 cm, stabilní hliníkové lišty

#ad
Victoria M. #ad - Upevňovací materiál a dětská pojistka jsou součástí dodávky. Tah provázek je testován až na 10 000 cyklů. Provedení "slonovinová melír" se skládá ze směsi polyesteru 65 %, lnu 20 % a bavlny 15 %.

Vysoce kvalitní látky: Řasicí závěsy jsou většinou vyrobeny z kvalitního polyesteru. Snadná údržba: Řasicí závěs odolný vůči prachu a nečistotám lze jednoduše sundat a prát při 30 °C. Jednoduchá montáž: montáž římských okenních rolet se provádí pomocí šroubů na stěnu, strop nebo okenní lištu. Přesné ovládání: plynulé ovládání záclonky probíhá pomocí šňůrky, která umožňuje přesné a přesné ovládání. Mnoho barev a velikostí: neprůhledné záclony na okna a dveře ivora jsou k dostání ve všech běžných velikostech od 80 cm šířky do výšky 240 cm a v klasických decentních barvách.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0.01
Délka68.9
Šířka31.5