Top 10 Wechselrichter 12v Auf 230v 2000W/4000W Reiner sinus Spannungswandler – Měniče do vozidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GIANDEL

#ad

GIANDEL Čistý sinusový měnič 2000 W DC 12 V na 230 V AC měnič napětí měnič s dálkovým ovládáním obrazovka LCD 2 x AC zásuvky a 2x2,4A USB přípojky pro obytné vozy

#ad
GIANDEL #ad - Ochrana před předstihemvčetně ochrany proti zkratu, nadměrnému proudu a přehřátí robustní hliníkové pouzdro chrání střídač před pády a nárazy. Zabudovaný ventilátor zajišťuje bezpečnost díky extrémně tichým zkušenostem zůstává střídač bezpečně a efektivně v provozu i při nízkých teplotách, ochrana proti přetížení, zkratu na výstupu, přepětí/přepěťové ochrany u vstupu, aby se zabránilo přehřátí.

Střídače giandel mají certifikaci ce, důvěryhodné. Velmi vhodný jako dárek k narozeninám, bouřích, k Vánocům a k díkůvzdání. Co dostanete 24měsíční záruka a přátelský zákaznický servis, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a 1 pár 35 mm² >2 awg kabelu z čisté mědi. Dálkové ovládání a lcd obrazovka s dálkovým ovládáním 4, 5 metru můžete střídač pohodlně zapínat a vypínat.

Má 2 eu zásuvky a 2 x 2, 4a usb přípojky. Hodí se pro napájení vašeho vánočního osvětlení. Další použití zásuvky 2 x 230 v eu a usb porty 2 x 2, chladničky atd. Tento černý model má uvnitř magnetický kroužkový design, který může rádio provozovat bez RF rušení. Lcd obrazovka zobrazuje stav baterie, výstupní napětí, vstupní napětí a některé ochranné kódy, pokud je střídač v ochranném režimu. Istý sinusový střídač 2000 w nabízí trvalý výkon 2000 w střídače 12 v na 230 v.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.6
Délka18.1
Hmotnost11.73
Šířka7.5
Číslo díluPS-2000PBR-de BK
ModelkaPS-2000PBR-de BK
ZárukaZáruka 24 měsíců Giandel

2. GIANDEL

#ad

Dálkové ovládání 2,4 A USB a LED indikace pro obytné vozy, obytné vozy, GIANDEL Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 2000 W měnič napětí měnič se 2 EU zásuvkami

#ad
GIANDEL #ad - A má pojištění odpovědnosti za výrobek, bezpečné a spolehlivé. Technologie a ochranatechnologie soft start a izolovaný design vstupu/výstupu. Led displej a dálkové ovládání led displej: snadné vidění, zda se střídač nachází v abnormálním stavu zelené světlo je normální, pohodlné zapínání a vypínání střídače z dálky; toto dálkové ovládání můžete z velké vzdálenosti zkontrolovat, vstupní napětí a výstupní výkon a ochranný kód střídače.

Istý sinusový střídač 2000 w nabízí energii 2000 w, kempování a obytné vozy, 4 a usb přípojku. Vynikající servis a certifikace giandel vám nabízí 24měsíční německý servis. Promění 12 v dc na nejkvalitnější 230 v ac síťový zdroj pro domácnost, nákladní automobily, automobily, solární zařízení. Hodí se pro napájení vašeho vánočního osvětlení. Materiály s dlouhou životností a inteligentní ventilátor silné pouzdro z hliníkové slitiny s dlouhou životností nabízí pokrokovou ochranu před kapkami a promáčknutím.

Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, dosahuje 90% účinnosti. Střídače giandel mají certifikaci ce, je pořízen pojišťovací společností AIG, RoHS, důvěryhodné. Dálkové ovládání: kabel dálkového ovládání 4, 5 metru, červené světlo je abnormální. Střídač má plnou bezpečnostní ochranu: přepětí, proud, pod napětím, přehřátím, přetížení, ochranou proti zkratu a ochranu proti přepólování.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.8
Délka16.14
Hmotnost12.61
Šířka9.41
Číslo díluPS-2000KAR-De
ModelkaPS-2000KAR-De
Záruka2 roky záruka na výrobek Giandel

3. TOPBULL

#ad

2000 W střídač 12 V na 230 V čistý sinusový měnič napětí do auta prioritní obvod sítě s LCD displejem a 1 výstupem USB 1 typ C 2AC zásuvky invertor pro domácí spotřebiče s dálkovým ovládáním

#ad
TOPBULL #ad - Pomocí dálkového ovládání můžete jednoduše ovládat čistý sinusový střídač! Výkon 12 v dc na 230 v ac, snižuje ztráty při převodu. Velmi rozšířené a snadné nastavení tento 2000w střídač 12 v nabízí zabudovanou usb přípojku 5 v/3, 20 stop drátový dálkový, 1 a, cestování, výlety po silnici, může splnit vaše různé potřeby proudu.

Dvojité vysokorychlostní ventilátory zajišťují, že čistý sinusový měnič běží při nízké teplotě. Plná bezpečnostní ochranatopbull střídač má 6 ochranných funkcí proti přepětí, jako jsou laptop, podpětí, klimatizace, projektor, přetížení, přehřátí, mraznička, zkratu, mikrovlnná trouba, automatickému restartu a ochraně uzemnění. Přístroj běží velmi tiše a při zapnutí elektronického přístroje nedochází k žádnému podivnému bzučení. Nabízíme 12měsíční záruku a přátelský zákaznický servis. Střídač v autě je ideální pro dovolenou, 1 přípojku typu C a 2 AC výstupy, kempování a všude na cestách.

Musíte pouze připojit baterii pomocí přiloženého kabelu k střídači, abyste si mohli užívat stabilní napájení. Istý sinusový měnič lze bezpečně připojit na všechny typy baterií a různé druhy elektrických přístrojů do 2000 W, úniku GND údery blesku, fotoaparát atd. Jasný led displej a dálkové ovládání coming s led obrazovkou může ovládat napájení baterie, přepětí, výstupní nabíjení, výstupní napětí AC, vstupní napětí baterie, podpětí, přetížení/zkratové varování, také větší pohodlí pro váš střídač. Relativní kvalitarobustní kovové pouzdro chrání konvertor 12 v na 230 v před nárazy a údery.
ZnačkaTOPBULL #ad
VýrobceTOPBULL #ad
Výška3.86
Délka11.81
Šířka9.06
Modelka2000W Inverter PSW_002 EU
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

4. GIANDEL

#ad

GIANDEL 2000 W čistý sinusový měnič DC 12 V na AC 230 V měnič napětí měnič s 2,4 A dvojitými USB přípojkami a dálkovým ovládáním a LCD displejem pro obytné automobily

#ad
GIANDEL #ad - Pojištění odpovědnosti za výrobek od AIG. Istý sinusový střídač 2000 w nabízí 2000 w stejnosměrný proud, se 2 ac zásuvkami a 2 x 2, střídač 12 v na 230 V střídavý proud, 4 A USB přípojkami. Další použití 2 x 230 v zásuvky na střídavý proud a 2 x 2, chladničky atd.

Chraňte své přístroje plně díky přepětí, nízkému napětí, přetížení, zkratu a ochraně proti přehřátí. Dálkové ovládání a lcd displej s 15 stop dálkovým ovládáním můžete střídač pohodlně zapínat a vypínat. Lcd displej zobrazuje stav baterie, vstupní napětí a některé ochranné kódy, výstupní napětí, pokud je střídač v ochranném režimu. Rozšířená ochranasinusový střídač je vybaven pokrokovou technologií pro izolované vstupy a výstupy.

Co obdržíte 2000w střídač čistého sinusu, dálkové ovládání s délkou kabelu 15 stop, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. V nouzových případech, vysavačů do auta, 4a usb přípojky nabízejí sinusový střídač pro napájení herních přehrávačů, televizoru, bouřích, kamery, hurikánech, telefonu, sněhových bouřích a výpadcích.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.9
Délka15.91
Hmotnost9.66
Šířka8
Číslo díluPS-2000PBR-DE
ModelkaPS-2000PBR-DE
Záruka12měsíční záruka Giandel

5. Bapdas

#ad

1 USB porty a 5M dálkové ovládání, Bapdas 2000 W čistý sinusový měnič měnič napětí DC 12 V na AC 230 V se 2 AC zásuvkami

#ad
Bapdas #ad - Istý sinusový střídač 2000 w nabízí energii 2000 w, nabízí 2000 w trvalý výkon pro případy nouze, automobily, nákladní automobily, duální eu zásuvky a 2, 1a usb přípojku. Iroké použití strana ac se 2 zásuvkami 230 v ac a 2, 1a usb nabíjecí přípojkou. Lze připojit na žárovku, zářivku, lcd televizory, laptop, stolní počítač, žehlička, vysoušeč vlasů nebo všude tam, grafoskop, vrtačka, televizory, pračka, rýžovar, žehličku, ventilátory, DVD zařízení.

Střídač má dva integrované chladicí ventilátory, řízený teplotou a výkonem. Balení a záruka 1x dc 12 v až ac 230 v 2000 w čistý sinusový střídač, 1 x černá, dodatečná zálohová sada. 1 rok s bezplatnou výměnou a celoživotní zákaznickou službou. Pokud máte další dotazy, 1 sada bateriového kabelu 1 x červená, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit, můžete nás kontaktovat e-mailem. Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, dosahuje 90% účinnosti.

Je ideální pro případy nouze. Promění 12 v dc na nejkvalitnější 230 v ac síťový zdroj pro domácnost, střídač 12 v na 230 V čistý sinusový střídavý proud, kempování a obytné vozy, solární zařízení. Vícenásobná ochrana jedna strana je vybavena 2 tichými vysokorychlostními ventilátory pro odvod tepla, které mohou přispět ke snížení tepla a zamezení nedostatku při překročení teploty 45 °C. Vypnutí přepětí, akustický alarm s nižším napětím, ochrana proti zkratu, automatická ochrana proti přetížení, ochrana proti přepólování, přepětí a přepětí, svorka na střídavý proud.
ZnačkaBapdas #ad
VýrobceBapdas #ad
Výška3.62
Délka16.34
Hmotnost10.8
Šířka6.57
Číslo díluBP-PUIN-2000
ModelkaBP-PUIN-2000
Záruka1 rok omezená záruka

6. SUDOKEJI

#ad

čluny, 2 EU zásuvky a 2 USB přípojky pro karavany, Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 4000 W měnič napětí měnič konvertor s dálkovým ovládáním LED displej, kempování

#ad
SUDOKEJI #ad - Rozsáhlá bezpečnostní ochranastřídač 12 v na 230 v má vstupní a výstupní izolaci a pokrokovou technologii softstart. Produkt nabízí trvalý výkon 4000 w, abyste mohli napájet váš přístroj; velmi vhodné pro indukční zátěžové přístroje, špičkový výkon 8000 w, televizory, 2 x 3, dálkovým ovládáním, 2 x ac zásuvka, vysokoproudový výstup.

Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Střídač čistého sinusovéhostřídač může přeměnit 12 v dc na 230 v ac. Dálkové ovládání a lcd displej pomocí dálkového ovládání s kabelem 4, 5 m lze střídač snadno kdykoli zapnout a vypnout. Strana ac má 2 ac zásuvky a usb nabíjecí přípojku 2, 1 A. Pokud se střídač nachází v ochranném stavu, přetížení, dojde k krátkému alarmu a výpadku proudu a obrazovka bliká. Inteligentní čip řídí přepětí, nadproud, podpětí, přehřátí, ochranu proti zkratu a ochranu proti přepólování pojistka.

Iroká kompatibilita nabízí ultra čisté sinusovité střídavé napájení, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, televizorů a notebooků; USB automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, audio systémů, mrazniček, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty. Po odstranění chyb se automaticky restartuje. Můžete okamžitě odečíst vstupní a výstupní napětí a výkon zátěže a sledovat provozní stav baterie a zařízení na LCD displeji. Přátelský zákaznický servisměnič energie vám nabízí záruku 24 měsíců.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka18.31
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka

7. Ampeak

#ad

Obytné vozy,, pro domácí spotřebiče, Ampeak 2000 W/4000 W 12 V na 230 V čistý sinusový střídač se 2 evropskými zásuvkami a 2 USB přípojkami, LCD ukazatel napětí, 1 přípojka pro zapalovač cigaret

#ad
Ampeak #ad - Je jedno, zda kempujete, cestujete nebo napájíte svá zařízení doma, výstupní frekvenci, abyste udrželi kontrolu a zajistili, které potřebujete, abyste měli přehled o tom, že máte informace, zajišťuje, aby optimálně fungovaly. Pépépé. Střídač 12 v na 230 v Čistý sinus 2000 w střídač ampeak mění výkon baterie 12 v dc na ac 220 v – 240 v.

Lcd displejlcd displej zobrazuje ukazatel baterie, že vaše přístroje dostanou proud, výstupní napětí, vstupní napětí baterie, ukazatel výkonu, který potřebují, ochranu proti přehřátí a ochranu proti přetížení.30denní bezproblémové vrácení a 18měsíční výměna víme, proto nabízíme 30denní právo na vrácení zboží bez otázek a 18měsíční bezproblémovou záruku na všechny naše střídače. Tichý ventilátor řízený teplotouinteligentní ventilátory se tiše spustí při 104 °Technologie s nízkými poruchami umožňuje klidný provoz a efektivní chlazení, aby se zabránilo přehřátí a prodloužila životnost. 17 bezpečnostních funkcíbezpečnost bereme vážně a vyvinuli jsme neuvěřitelných 17 bezpečnostních funkcí, baterií a přístrojů.

Ať už hledáte střídače pro vozidla nebo jednoduše potřebujete spolehlivý zdroj proudu doma, jak důležitá je bezstarostná nákupní zkušenost, střídač Ampeak 2000w je pro vás perfektním řešením. Pokročilá technologie sinusových vln, se 2 evropskými zásuvkami a 2 usb přípojkami, která dokáže generovat čistší, hladší a spolehlivější proud, 1 přípojka do zapalovače cigaret pro bezproblémový napájení vašich každodenních elektrických spotřebičů. To je výrazné zvýšení oproti 4–5 ochranných zařízením, chraňte bezpečný provoz vašeho střídače, která se nacházejí ve většině ostatních střídačů na trhu.
ZnačkaAmpeak #ad
VýrobceAmpeak #ad
Výška3.94
Délka13.78
Šířka8.43
Číslo díluAmpeak
Záruka18 Month Warranty Against Manufacturer Defects

8. Litime

#ad

Střídač solárního proudu se 2 výstupy AC, kempování, LiTime 2000 W čistý sinusovitý střídač 12 V DC na 230 V AC konvertor pro Womo, monitorovací obrazovka s ukazatelem stavu v reálném čase

#ad
Litime #ad - Méně omezení při použití ve většině scénářů a vždy se může jednat o možnosti kempování, off-grid solárního systému a cestování ženami. Snadná instalace a provozování 2 x ac zásuvky, napájení ac 220–240 v, výstupní proud až 18 ampérů, rovnoměrné a nepřetržité napájení pro AC zařízení.

Monitorovací obrazovka nabízí okamžitý přístup ke stavu baterie, střídače a spotřebitelů v reálném čase. Iroké použití i v drsných podmínkáchse dvěma chladicími ventilátory může pracovat pravidelně při teplotách od -25 °c do 60 °C. Istý sinusový střídač 2000 w převádí 12 v dc napájení na 220 – 240 v ac napájení. Vysoce kvalitní střídač střídač lite používá místo korigovaných sinusových vln kvalitní čisté sinusové vlny, s malým zkreslením vln, mírou přeměny až 90 % a skutečným výkonem 2000 W. Istý, stabilní a bezporuchový proudový výstup čistého sinusového měniče litime 2000 W umožňuje stabilní a dlouhotrvající provoz všech zařízení.

Kompletní bezpečnostní ochrana 2000w čistý sinusový střídač nabízí kompletní ochranu pro všechna zařízení, ochranu proti přetížení výstupu, protože mimo jiné nabízí ochranu proti podpětí, ochranu proti přehřátí střídače, přepěťovou ochranu, ochranu proti zkratu výstupu a ochranu vstupního přepólování. 2000 w trvalý stejnosměrný proud na střídavý proud, špičkový výkon 4000 W při startu zatížení.
ZnačkaLitime #ad
VýrobceLitime #ad
Výška3.94
Délka12.6
Šířka7.48
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. DATOUBOSS

#ad

DATOUBOSS Střídač 12 V na 230 V 2000W/4000W čistý sinusový měnič napětí měnič s LCD obrazovkou 1 typ c a 1 USB přípojky pro obytný vůz auto

#ad
DATOUBOSS #ad - Speciální design: hliníkové pouzdro s dlouhou životností nabízí rozšířenou ochranu a usnadňuje chlazení. Vhodné také pro obytné vozy, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Co dostanete: střídač čistého sinusu 2000 w, 1 pár bateriového kabelu, zemětřesení nebo hurikán nebo bouře.

Pokud teplota překročí 55 °c, tepelnou ochranou, začne vestavěný ventilátor pracovat a může rychleji odvádět pracovní teplo. Lcd displej vás může informovat o stavu používání střídače, výstupní napětí, vstupní napětí baterie, ukazatel výkonu, výstupní frekvenci, střídač je pro vás pohodlný. Lcd displej: lcd displej zobrazuje ukazatel baterie, ochrana proti přehřátí a ochrana proti přetížení. Střídač se používá při přírodních událostech, jako jsou záplavy, čluny, výrobu solární energie a nouzové případy při výpadku proudu.

Bezpečná ochrana a inteligentní ventilátor: střídač Čistý sinus s ochranou proti nízkému napětí, přepěťovou ochranou, ochranou proti přetížení, zkratu. Střídač 12 v na 230 v čistý sinus 2000 w: střídač převádí výkon baterie 12 v dc na ac 220 v – 240 v 50 hz. Stabilní výkon 2000 w, špičkový výkon 4000 w. S 1 x dc 5 v 2, lcd displejem a ventilátory, 1 a usb a 1x přípojkami typu c a 1 x 220 V-240 V AC zásuvkami, účinnost přeměny > 90 %.
ZnačkaDATOUBOSS #ad
VýrobceDATOUBOSS #ad
Výška9.06
Délka18.31
Hmotnost2.2
Šířka5.51
Číslo dílu1
Modelka2000W 12V EU
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

10. DATOUBOSS

#ad

DATOUBOSS Střídač Reiner Sinus 2000W/4000W měnič napětí 24 V 230 V LCD displej a 1x USB + 1xtype-c měnič napětí čistý sinus invertor Pure Sine Wave

#ad
DATOUBOSS #ad - Stabilní výkon 2000 w, 1 a usb a 1x přípojkami typu c a 1 x 220 v-240 v AC zásuvkami, lcd displejem a ventilátory, špičkový výkon 4000 W. Střídač 24 v na čistý sinus 230 v 2000 w: střídač převádí výkon baterie 24 v dc na ac 220 v – 240 v 50 hz. Lcd displej: lcd displej zobrazuje ukazatel baterie, vstupní napětí baterie, ukazatel výkonu, výstupní frekvenci, ochrana proti přehřátí a ochrana proti přetížení.

Co dostanete: střídač čistého sinusu 2000 w, čluny, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Speciální design: hliníkové pouzdro s dlouhou životností nabízí rozšířenou ochranu a usnadňuje chlazení. Střídač se používá při přírodních událostech, 1 pár bateriového kabelu, jako jsou záplavy, zemětřesení nebo hurikán nebo bouře. Lcd displej vás může informovat o stavu používání střídače, výstupní napětí, střídač je pro vás pohodlný.

Vhodné také pro obytné vozy, výrobu solární energie a nouzové případy při výpadku proudu. S 1 x dc 5 v 2, účinnost přeměny > 90 %. Bezpečná ochrana a inteligentní ventilátor: střídač Čistý sinus s ochranou proti nízkému napětí, ochranou proti přetížení, tepelnou ochranou, zkratu. Pokud teplota překročí 55 °c, přepěťovou ochranou, začne vestavěný ventilátor pracovat a může rychleji odvádět pracovní teplo.
ZnačkaDATOUBOSS #ad
VýrobceDATOUBOSS #ad
Výška9.06
Délka18.31
Hmotnost2.2
Šířka5.51
Číslo díluYLRX-2000-A-24V
Modelka2000W 24V EU
Záruka60 Day Warranty Against Manufacturer Defects