Top 10 YONEX Nanoflare 170 Light – Badmintonové rakety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LANGNING

#ad

LANGNING badmintonová raketa sada 2, badmintonová pálka 24 lbs pouze 85 g, vysoká kvalita Profi Carbon celá pálka je z uhlíkových vláken červená+modrá

#ad
LANGNING #ad - Celková hmotnost rakety činí pouze 82–86 g, což téměř odpovídá hmotnosti kachní vejce. Nabízí vynikající zážitek při hře badmintonu. Nízká hmotnost: tato badmintonová raketa od langning je vyrobena z ultralehkého a vysoce flexibilního karbonu.
ZnačkaLANGNING #ad
VýrobceShishi Celis Sportartikel Co., Ltd. #ad
Výška1.1
Délka26.69
Hmotnost0.18
Šířka7.87
Záruka2 roky

2. Senston

#ad

Senston N80 Ultra Lict 100% grafitová badmintonová raketa Carbon badmintonová raketa s taškou na pálku

#ad
Senston #ad - Zabraňuje také deformacím způsobeným hraním badmintonu, zabudovaný T-Joint, dále vylepšená stabilita, díky čemuž jsou rakety stabilnější a snadnější. Izometrický tvar hlavy: podélné struny jsou ještě paralelnější a tím efektivně zvyšují míru zásahů.

Materiál: 100% high-modulus grapit, předstrhovací napětí 24lbs-26lbs, zvyšuje flexibilitu dříku a umožňuje ještě nikdy dosažený výkon při úderech nad hlavou. Vhodné: ambiciózní hráči, sport v přírodě, kluboví hráči a začátečníci, trénink, milovníci sportu a soutěže jsou dobrou volbou. Parametry výrobku: 5u 75–79 g, hmotnost nenatažená, maximální napětí struny 28LBS. Balení: 1 raketa / 1 kapsa na pálku pro ochranu a snadné nošení. Zabudovaný v t-joint: one-piece design, dosahují vysoce přesného kontrolního výkonu.
ZnačkaSenston #ad
VýrobceSenston #ad
Hmotnost0
Číslo díluSenston-N80-lan-SJ-19-K4

3. Talbot Torro

#ad

Talbot Torro Badmintonschläger Isoforce 9051

#ad
Talbot Torro #ad - Das racket / der schaft ist um 1cm verlängert Longbody für mehr Hebel, Druck und Power. Das ultra carbon 4 material des isoforce 9051 ermöglicht eine verwindungssteife Konstruktion für höchste Schlagpräzision leichter, bruchsicherer als normales Graphit, härter, Premium 2-piece Bauweise.

Mega power zone = vergrößerte Ösen auf 3 und 9 uhr. Sie ermöglichen ein durchschwingen der Saite auch im Bereich des Rahmens und erzeugen einen noch größeren Trampolineffekt und mehr Beschleunigung. Die perfekte kombination aus Schlagpräzision und extremer Ballbeschleunigung. Mittlere schaftflexibilität, ausgewogene Balance.
ZnačkaTalbot Torro #ad
VýrobceTalbot Torro #ad
Výška1.18
Délka26.57
Hmotnost0.2
Šířka7.87
Číslo dílu439567
Modelka439567
ZárukaGestzlich

4. Carlton

#ad

Carlton Powerblade Superlite 2.0, černá žlutá

#ad
Carlton #ad - Dobrá manipulace díky nízké hmotnosti. Vysoce kvalitní japonský High Modulus Grafit. Cfs cap system pro maximální tlumení, komfort a kontrolu. Nový 3k cwc cross weave Carbon pro maximální stabilitu.
ZnačkaCarlton #ad
VýrobceCarlton #ad
Výška0.39
Délka26.57
Hmotnost0.2
Šířka11.81
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. YONEX

#ad

Badmintonová raketa YONEX ISO-LITE 3 speciální edice modrá

#ad
YONEX #ad - Raketa s vyváženou rovnováhou a střední holeň. Exkluzivní speciální model značky Yonex. Levná badmintonová raketa s izometrickou raketou pro až o 30 % větší plochu zásahu. Ideální pro vstup do profesionálního badmintonového sportu. Dodávka s praktickým krytem na ochranu hlavy.
ZnačkaYONEX #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu100103
Modelka100103

6. YONEX

#ad

Badmintonová raketa YONEX ISO-LITE 3 speciální edice

#ad
YONEX #ad - Dodávka včetně full-Cover pouzdro na ochranu badmintonové rakety. Koupelnový mintonový racket s lehkým chodem s vyváženou rovnováhou a vynikající manipulací. Super badmintonová raketa od výrobce YONEX ze 100% grafitu Hi-Modolus. Perfektní pro vstup do profesionálního badmintonového sportu. Izolovaná hlava pálky pro až o 30 % zvětšenou směsu.
ZnačkaYONEX #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluB06XBL7G3J
ModelkaIsometric Lite 3

7. Yonex

#ad

G4, Yonex Unisex-Adult NANORAYL18I-G4 Racquet, Black

#ad
Yonex #ad - Nanoscience technology - with streamlined aerodynamic nanoscience technology built into the shaft for a stiff flex and unparalleled repulsion power, the NANORAY 68 Light is engineered for lightning-fast shots.
ZnačkaYonex #ad
VýrobceYonex #ad
Výška1.18
Délka26.77
Hmotnost0.17
Šířka9.06
Číslo díluNR18I
ModelkaNANORAYL18I-G4

8. Babolat

#ad

Babolat X-Act 85 badmintonová pálka Allround Racket modrá s řetízkem + včetně tašky

#ad
Babolat #ad - Rychlé úspěchy – díky vysoce kvalitní konstrukci pálky babolat je tato raketa obzvláště agilní a rychle se hraje. Konstrukce rakety umožňuje obzvlášť snadnou manipulaci.

Raketa je navíc téměř konstrukčně shodná s vítězem testu "Babolat X-Act 85 XF". Rozsah dodávky – babolat x-act 85 se dodává v kvalitní tašce. Babolat - perfektní všestranná raketa pro začátečníky a pokročilé. Allrounder – badmintonová raketa babolat je vhodná pro každý typ hráče. Zažijte, jak s touto badmintonovou raketou můžete hrát ještě tvrdší smashes a přesnější útoky.

Konstrukce – badmintonová raketa babolat x-act 85 má velmi vyváženou váhu a navíc flexibilní dřík, který zajišťuje silný lehký efekt biče. Kromě toho je raketa dodávána s nejlepším Babolat badmintonovým strunou – IFeel70 profesionálním provázkem. Ať už začátečník nebo klubový hráč.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Hmotnost0.53

9. Yonex

#ad

YONEX Badminton Racket Nanoray 10F

#ad
Yonex #ad - Rám: grafit. Hmotnost / velikost rukojeti: 4U průměr. Potah: 4u: 8, 6–10, 9 kg. Dřík: grafit, nanomesh, karbonová nanotuba. 83g g4, 5. Flex: Medium.
ZnačkaYonex #ad
VýrobceYONEX #ad
Hmotnost0.18
Číslo dílu.
Modelka.

10. Babolat

#ad

Babolat Pulsar badmintonová pálka Allround Racket modrá/černá s provázkem | 100% grafit

#ad
Babolat #ad - Ať už začátečník nebo klubový hráč. Konstrukce – badmintonová raketa babolat pulsar má velmi vyváženou hmotnostní rovnováhu a navíc je s 85 gramy skutečně lehká.

Konstrukce rakety umožňuje obzvlášť snadnou manipulaci. Babolat - perfektní všestranná raketa pro začátečníky a pokročilé. Zažijte, jak s touto badmintonovou raketou můžete hrát ještě tvrdší smashes a přesnější útoky. Rychlé úspěchy – díky vysoce kvalitní konstrukci pálky babolat je tato raketa obzvláště agilní a rychle se hraje. Allrounder – badmintonová raketa babolat je vhodná pro každý typ hráče. Rozsah dodávky – babolat se dodává s vysoce kvalitním továrním lemem od Babolat a s obzvláště přilnavým páskem. Středně tuhý svršek umožňuje lehký efekt biče.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Hmotnost0.53