Top 10 Zuckerstangen Beleuchtet außen – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FLSEPAMB

#ad

Venkovní se sněhovou vločkou, světelný řetěz venkovní, cukrové, 2 režimy nabíjení, 10 ks solárních cukrovinek, cukrové tyčinky, FLSEPAMB 8 světelných režimů, osvětlené venku, vodotěsné cukrové tyčinky

#ad
FLSEPAMB #ad - Vodotěsnost ip6 odolává dešti a sněhu, takže solární vánoční osvětlení zásuvky dobře funguje za každého počasí. Dlouhá doba provozu: solární cukrové tyčinky lze nabíjet 4–6 hodin během dne a 8–10 hodin v noci. Probuďte sváteční roční období k životu nejsladším způsobem.

Pokud se vyskytne nějaký problém se solárním vánočním podstavcem Candy Jar, kontaktujte nás jednoduše přes stránku objednávky Amazon a my co nejrychleji nabídneme řešení. Tato solární vánoční světla pro venkovní použití osvětlují travnaté plochy a rozzáří vaši zahradu. Upozornění: usb konektor můžete použít také pro přímé napájení. 8 režimů + vodotěsné: 8 různých světelných efektů vám nabízí různé světelné zážitky. Perfektní vánoční dárek: vánoční světla se solárními cukrovinkami jsou nejen dekorativní světla pro venkovní a vnitřní použití, ale také dobrou volbou pro vánoční dárky pro přátele a rodinu.

Dně uspořádaná solární vánoční světla s cukrovinkami jsou perfektní pro osvětlení vašeho venkovního prostoru. Solární provoz: 10 balení cukrových tyčinek osvětlených venku solárními moduly 600 mah vypadá jako cukrové tyčinky, červené a bílé, osvětlené teplým bílým světlem. Profesionální a spolehlivý zákaznický servis vás podpoří do 24 hodin. Stačí zasunout kolík do měkké země, abyste ozdobili váš dům a vytvořili Vám nezapomenutelnou vánoční atmosféru.
ZnačkaFLSEPAMB #ad
VýrobceFLSEPAMB #ad

2. Rhitchy

#ad

Dekorace, cukrové tyčinky, cukrové tyčinky, vodotěsná, vánoční osvětlení, Rhitchy LED vánoční dekorace cukrové hůlky osvětlené: 10 m LED světelná hadice, světlo z cukrové tyčinky na dovolenou,

#ad
Rhitchy #ad - Svítilna s cukrovinkami tento design zajišťuje rovnoměrné, vánoční cukrové tyčinky mohou vytvořit nádherné vizuální efekty. Vysoce kvalitní materiáltato led světelná hadice pro venkovní použití je vyrobena z kvalitního měděného drátu, který je nejen pevný a s dlouhou životností, ale také velmi flexibilní.

Ať už se jedná o útulné rodinné setkání nebo vzrušující party, ale může také ozdobit dům, party a svatební příležitosti. Led světelná hadice jsou univerzální dekorace, zahradu, světelná hadice pro vás může vytvořit nezapomenutelné světelné efekty. Nedělejte si starosti s rozbitými nebo poškozenými dráty, tyto LED cukrové tyčinky mohou dlouhodobě stabilně fungovat. Hustý světelný efektosvětlené cukrové tyčinky jsou vybaveny 100 vysoce hustými led žárovkami, jasné osvětlení a propůjčí vašemu prostoru dech beroucí lesk.

Vodotěsnost ip65 bez ohledu na to, tato světelná hadice zvládne práci. Ať už kolem vánočního stromku, na party nebo na venkovní terase, jedna každých 10 centimetrů. To vám dává více svobody a flexibility při zdobení a oslavách. Provoz na baterie tato led vánoční dekorace je vybavena přenosným pouzdrem na baterie 3 aaa baterie nejsou součástí dodávky, není nutné složité připojení síťového kabelu. Vynikající elektrická vodivost měděného drátu s LED světelnou hadicí zajišťuje stabilní světelný efekt.
ZnačkaRhitchy #ad
VýrobceRhitchy #ad

3. SELF IMPORT AGENCIES

#ad

Světelná dekorace, 56 LED, v 47 cm včetně bodce do země, Home Styling 8dílná sada LED osvětlovacích tyčinek cukrová tyč, venkovní osvětlení, světelný řetěz, provoz na baterie

#ad
SELF IMPORT AGENCIES #ad - Barva kabelu: transparentní; 8 světelných efektů, funkce časovače. Provoz na baterie vyžaduje 3 x 1, 5 V typ AA není součástí dodávky. Délka kabelu od tyče k tyči: cca 100 cm; přívod: cca 100 cm; výška každé tyče: cca 47 cm včetně kolíku do zeminy. Světelný zdroj: celkem 56 led světel, na každé tyči 7 LED světel. 8dílná sada světelných tyčinek "cukrová tyče" pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaSELF IMPORT AGENCIES #ad
VýrobceHome Styling #ad
Výška18.5
Délka5.12
Hmotnost0.88
Šířka0.79
Číslo díluB08JXDQD8Y

4. HAC24

#ad

Provoz na baterie, zahradní svíčky, světelná tyč, vánoční dekorace, venkovní osvětlení, spínací hodiny, světelný řetěz s funkcí časovače, vánoční osvětlení, HAC24 4dílná sada LED cukrovinek

#ad
HAC24 #ad - Přívod: cca 1m. Materiál: umělá hmota. Provoz na baterie, výška: cca 44 cm. 50 cm vzdálenost mezi tyčemi. 4dílná sada led cukrových tyčinek. S funkcí časovače 6/18 hodin. 3 x aa baterie nejsou součástí dodávky. Vzdálenost mezi LED diodami 8 cm.
ZnačkaHAC24 #ad
VýrobceHAC24 #ad

5. Aimiyaelec

#ad

Světelný řetěz, světelné řetězy, LED vodotěsné, 10 kusů cukrových tyčinek, LED cukrové tyčinky, vánoční cesta, osvětlené světla s hvězdami, zahradní kolíčky, vánoční, cukrové tyčinky, na zahradu

#ad
Aimiyaelec #ad - Použitelné scénáře tato slavnostní lampa s cukřenkou se často používá na chodnících, trávnících nebo cestách, příjezdových cestách, aby bylo dosaženo řádného uspořádání a dobrých vizuálních efektů. Vysoce kvalitní materiálysvítící cukrové tyčinky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, mají dlouhou životnost a po slunečním záření snadno nestárnou.

Naše venkovní vánoční cukrové tyčinky jsou perfektní pro vaši vánoční dekoraci v interiéru i exteriéru. Solární světlo se zemnicí zástrčkounaše venkovní vánoční dekorace má velmi flexibilní měděné dráty, které lze umístit podle libosti, abyste sázky zasunuli do měkké půdy trávníku, hvězdy na přední straně lze libovolně přizpůsobit. S vysokým jasem, dvorech, měkkým a neoslňujícím světlem vytvoří červené a bílé barvy vánoční atmosféru a udělají vám radost.

Lze jej použít za každého počasí a má dobré izolační vlastnosti, jsou odolné proti opotřebení, takže si můžete být jisti, odolné proti pádu, že pracujete uvnitř i venku. Stačí, zahrady nebo dvora. Vodotěsnost ip55 vodotěsnost venkovního světelného řetězu je ip55. Tato vánoční venkovní pouliční světla mají dlouhou životnost. Tyto pouliční lucerny používají kvalitní žárovky, silné plastové trubky a stabilní sloupky.
ZnačkaAimiyaelec #ad
VýrobceAimiyaelec #ad
Číslo dílu0654679854909

6. DELICHTER

#ad

červeno-bílá, teplá bílá, Vánoce 44 cm, dekorace pro venkovní a vnitřní zahradu, napájení elektřinou, DELICHTER LED 8dílná sada světelných tyčinek, vánoční osvětlení, světla s 8 režimy

#ad
DELICHTER #ad - Světelný řetěz s cukrovinkami 8dílná červená a bílá dekorační sada, 64 lt teple bílé LED, celková délka cca 4 m, vzdálenost cukrové tyčinky 60 cm výška 44 cm. Vánoční dekoraceklasické červené a bílé značky na cukrové tyčinky na Vánoce osvětlují váš chodník, aby pozvaly Vánoce k vám domů a osvětlily vaši skvělou náladu.

Napájení vodotěsný transformátor, délka kabelu 5 m je také velmi vhodný pro venkovní použití. Mnohostranné využití podlahové sloupky umožňují použití na cestách, chodnících, příjezdových cestách nebo předzahrádkách, čímž vzniká osvětlená cesta a veselá vánoční atmosféra.

Funkce cenově výhodné pro 8 kusů s 8 režimy, teple bílého blesku, blednutí barev a vypnutí. Celá sada zůstává osvětlená, červeného vyblednutí, stálého světla, včetně blikajícího měnícího se barvy, i když je žárovka rozbitá.
ZnačkaDELICHTER #ad
VýrobceDELICHTER #ad
Hmotnost1.68
Číslo dílu805009DEAT4H

7. Linder Exclusiv

#ad

LEX 4 x LED cukrová tyčinka vánoční dekorace s 32 teple bílými LED pro vnitřní i venkovní použití

#ad
Linder Exclusiv #ad - Výška tyčí: 50 cm / s kolíkem do země: 60 cm. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití /. S transformátorem: vstupní napětí: 220-240 V, ~50-60Hz. Funkce časovače: 6/18 hodin. S 32 led 8 led na každou tyč.
ZnačkaLinder Exclusiv #ad
VýrobceLinder Exclusiv #ad

8. Bambelaa!

#ad

Bambelaa! LED cukrová tyč zahradní zástrčka červená bílá vánoční dekorace venkovní zahrada osvětlená zástrčka IP44

#ad
Bambelaa! #ad - VÁnoce: led cukrová tyčinka vánoční dekorace venkovní zahrada osvětlená je vhodná na Vánoce. Daje: cca 44 cm pro venkovní použití rozsah dodávky: 1x bambelaa! led cukrová tyčinka červená bílá vnější 4 kusy s.

Pro venkovní použití, zahradu nebo vstup. Rozestupy kabelů mezi cukrovými tyčinkami jsou cca 50 cm. Např. Zvláštnost: špíz na spodní straně vánočního osvětlení, aby se světelný řetěz zasunul do země. Tím je perfektní pro zahradu. Každá světelná tyč je zabudována 8 LED. Ip44 adaptér konektor Přívodní kabel cca 5 m. Design lze považovat za americkou vánoční dekoraci. Design: vánoční dekorace zahradní zástrčka červená/bílá ve tvaru cukrové tyčinky. Materiál: dekorace na vánoce je z umělé hmoty.
ZnačkaBambelaa! #ad
VýrobceBambelaa! #ad
Hmotnost0.66

9. Gartenpirat

#ad

Gartenpirat Weihnachtsdeko außen Figuren Zuckerstangen – LED-Lichterkette außen mit 6 Leuchtstäben & Erdspieß – Mit Timer und Blink-Programmen – Energieeffizient – 44 cm – Gartenstab 6er Set

#ad
Gartenpirat #ad - Einfach anzubringen: sie stecken die bezaubernde Zuckerstangen Lichterkette mit Erdspieß einfach in Beete, Blumenkübel, Rasenfläche oder aber auch Vasen im Innenbereich.

Aus sowie die acht verschiedenen Lichterprogramme, die mit praktischer 1-Knopf-Bedienung gesteuert werden. FÜr geringen stromverbrauch: die moderne LED Technologie ist nicht nur energieeffizient und langlebig, sondern mit ihrer warmweißen Lichtfarbe ein echter Blickfang. Extra wetterfest: setzen sie die wasserfeste led lichterkette außen warmweiß im Außenbereich dort ein, wo Sie möchten – die Erdspieße geben den notwendigen Halt. An/18 Std. Mit timer & programmen: praktisch sind der timer 6 Std. FÜr einzigartige lichtakzente: kreieren Sie mit der zuckersüßen Weihnachtsbeleuchtung ein stimmungsvolles Ambiente in Ihrem Haus, Garten oder Balkon.
ZnačkaGartenpirat #ad
VýrobceGartenpirat #ad
Číslo díluGP6481

10. My-goodbuy24

#ad

LED cukrová tyčinka – 4dílná sada na baterie – osvětlené cukrové tyčinky – vánoční dekorace venkovní dekorace na zahradu pro venkovní a vnitřní použití

#ad
My-goodbuy24 #ad - Naše led světelné tyče nabízejí velmi snadnou instalaci. Zkrášlete si zahradu, na chodbě nebo obývacím pokoji se postarají o teplou, terasu nebo vstupní prostor. Díky modernímu červeno-bílému proužkovému designu jsou perfektní pro slavnostní atmosféru v adventním a vánočním období.

Každá sada obsahuje 4 tyče, celkem 32 zářivých LED diod a dodává se se 4 kolíky do země. Každý pramen má délku kabelu 50 cm mezi tyčemi a 100 cm dlouhý přívodní kabel. S výškou tyče 47 cm včetně kolíku do země dodají šarmantní atmosféru. Napájení se provádí jednoduše pomocí 3 x 1, 5V AA baterií nejsou součástí dodávky. Dopřejte si tyto osvětlené dekorační prvky pro nezapomenutelné svátky! Objevte naše kouzelné led cukrové tyčinky.

Stačí je pouze rozbalit, květinových záhonů nebo truhlíků na květiny, vložit baterie, zasadit hroty do země, trávníku, zapnout a můžete si užívat náladové světlo. Ať už ve vaší zahradě, na balkóně nebo uvnitř ve vašem domě. Sada je již kompletně předmontovaná. Tyto cukrové prameny jsou napájeny bateriemi a mají celkem 4 tyče, každá s 8 LED diodami. Naše led cukrové tyčinky a příslušné spojovací kabely jsou chráněny proti stříkající vodě podle ip44.
ZnačkaMy-goodbuy24 #ad
VýrobceMy-goodbuy24 #ad