Top 6 Aixam City Sport – Podlahové rohožky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mossa

#ad

Mossa, G, TPE rohože do auta kompatibilní s Aixam City Hatchback 10. 2016- , černé autokoberce koberce

#ad
Mossa #ad - 2016-. Tpe rohože na míru kompatibilní s: Aixam City Hatchback 10 Sada obsahuje klipy pro vozidla s upevňovacím systémem. Rohože jsou protiskluzové, mají dlouhou životnost a mají vysoký okraj pro zadržení kapalin a nečistot.

Každá sada je specifická pro konkrétní vozidlo a je vhodná pro příslušnou generaci vozidla a zajišťuje stoprocentní přizpůsobení podlaze vozidla. Barva: černá, 2 kusy, perfektní tvar. Použitý materiál je zdravotně nezávadný a recyklovatelný. Rohožky jsou vyrobeny z termoplastické směsi, která je odolná jak vůči vysokým a nízkým teplotám, tak i vůči olejům a chemikáliím.

Perfektní přizpůsobení podlaze a upevňovací systém používaný v závislosti na modelu vozidla zabraňují klouzání rohoží během jízdy. Rohože jsou voděodolné a snadno se čistí lze je čistit vodou pod vysokým tlakem. Rohože se vyznačují moderním designem s matnou povrchovou strukturou.
ZnačkaMossa #ad
VýrobceMossa #ad
Číslo dílu5902538955669

2. Generic

#ad

Ložisko motoru Silentblock Aixam 400 500 Scouty 741 City Crossline Bellier Divane

#ad
Generic #ad - 4, aixam 400 sl, bellier opale yanmar, aixam coupé impulse, aixam city impulse, aixam 400 L, aixam 300, aixam 741, Aixam 500. Aixam city vision, aixam mac 500, aixam crossline impulsion, aixam crossover sensation, aixam crossline sensation, aixam crossline vision, aixam crossover pulse, aixam coupÉ vision, aixam crossline ii, aixam gto impulsion, aixam mac 400, aixam gti vision, aixam crossline, aixam crossover sensation .

55, aixam 5005 benzín, aixam 400, aixam 400 vývovývojlung, Aixam 500.4, aixam minivan 500 Vivivivivivivixam gti sensation, aixam crossover sensaTION, Aixam Mega 2. 5, aixam 751, aixam City Sport. Multitruck, aixam scouty 400, aixam mega vor 2007, aixam minivan 500.4

4, aixam minivan 5005 benzin, aixam scouty 400, aixam street linie, ixam ixam scouty gt, aixam Pick up 500, 5, 4, aixam scouty gt r benzín, Aixam Pick up 500, Aixam Minivan 500.5, aixam Scouty R. Ve městě s, aixam 500, bellier jade, aixam 721, aixam 300 vývoj, aixam stadt, aixam 400. Bellier divane yanmar, aixam 721 sport, aixam city sensation, aix.4, aixam 500
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceMB-Minicars #ad
Číslo díluMB- 95.0813CRC
Záruka1

3. AUTOYOUTH

#ad

AUTOYOUTH Autositzbezüge Vordersitze Autositzschoner für Hund Kinder Sport Arbeit Werkstatt usw. Bucket-Typ integrierte Autositzschoner Auto Sitzbezüge mit Airbag Universal Kfz Sitzauflage Auto, Beige

#ad
AUTOYOUTH #ad - Sicheres design: dieser autositzbezug wurde speziell entwickelt, um mit Airbags kompatibel zu sein. Einfach zu installieren: zur besseren Befestigung des Sitzbezugs bieten wir Befestigungshaken an.

Bitte seien Sie versichert, dass Sie kaufen. Passform: dieser autositzbezug eignet sich für Kleinwagen bis SUVs und ist mit fast allen gängigen Autositzen kompatibel. Hochwertige stoffe: strapazierfähiges polyestergewebe + 4 mm Schaumstofffutter + Bezug aus Mesh-Gewebe für mehr Komfort, 100% waschbar und atmungsaktiv. Geld-zurück-garantie: unsere richtlinie ist eine 180-tägige Geld-zurück-Garantie für alle unzufriedenen Bestellungen und Kunden. Es ist einfach zu installieren und es werden keine zusätzlichen Werkzeuge benötigt. Du verdienst es. Das spezielle nähdesign ermöglicht das Auslösen der Seitenairbags bei einem größeren Aufprall.
ZnačkaAUTOYOUTH #ad
VýrobceAODELAI CO., LIMITED #ad
Číslo díluY37600-BEIGE
ModelkaY37600-BEIGE

4. CGEAMDY

#ad

500 cm osvětlení atmosféry, CGEAMDY Auto LED osvětlení interiéru, neonová světelná lišta, světlo modré, lampa do atmosféry, Soft DIY Refit dekorativní světlo

#ad
CGEAMDY #ad - Naše výrobky jsou vybaveny pojistkami, pokud je výrobek zkratován. Kontaktujte nás, pokud existuje něco, o čem si nejste jisti nebo nespokojeni. Zajišťuje vaše bezpečné používání a může efektivně chránit vaše auto. Pro upevnění uvnitř vašeho auta. Díky designu pohonu zapalovače cigaret se velmi snadno používá, jednoduše jej zapojte přímo do zdířky zapalovače cigaret a budete mít uvnitř auta pocit atmosféry.

Může být vodotěsný, které mohou zastavit provoz, prachotěsný a nízká spotřeba energie. Rozmanité možnosti použití: led osvětlení led je ideální pro dekoraci auta, domácí dekorace, obytných vozů, festivalové ploty, jevištní design, noční fontány a další. Volně ohebné a diy : neonové světelné řetězy jsou flexibilní a vodotěsné a lze je ohnout do jakéhokoliv tvaru a ustřihnout na jakoukoli délku. Automobilové led neonové akcentové osvětlení lze použít pro téměř všechny modely aut, venkovní design, výlohy, obytných vozů, SUV, osvětlené bannery, ATV atd.

Ovladač zapalovače cigaret: svítící el drát lze snadno instalovat do drážek a můžete použít nástroje jako lepicí páska, tužky, klipy atd. Přátelský servis: jsme profesionální výrobce příslušenství pro interiéry automobilů, nemůžeme Vaše auto už stát monotónním. Každý vzor, který si dokážete představit, si s ním můžete udělat, což vám dává velkou svobodu dekorovat a navíc vytvářet personalizované interiéry vozu. Bezpečná a dlouhá životnost: naše led svítidlo je vyrobeno z kvalitních a ekologických materiálů, které velmi dobře chrání vnitřek svítidla.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Light2
ModelkaCGEAMDY-Light2

5. CGEAMDY

#ad

Kryt na odvzdušnění motoru, modifikované příslušenství karbonově černý, CGEAMDY Dekorativní lopatka na přívod vzduchu do auta, kapota vzduchu

#ad
CGEAMDY #ad - Snadná instalace: 2 odvzdušňovací trysky pro kapotu jsou součástí balení, každá z nich má lepicí pásku, není nutné žádné další nářadí, oboustranná lepicí páska, která umožňuje snadnou instalaci těchto odvzdušňovacích trysek motoru, aniž by na vašem autě zanechaly škody a škrábance.

Kompatibilita: velikost 33 cm × 18 cm. Spolehlivá kvalita: naše univerzální odvzdušnění kapoty jsou vyrobeny z kvalitního abs plastu, skvrnám, rzi a korozi, odolné proti poškrábání, lakované ve světlé barvě, lehké a s dlouhou životností. Kreativní dekorace: zvýrazněte vzhled vašeho auta a obzvlášť cool a výrazně vylepšete tvar auta. Velký dárek: ornament ve tvaru listu je tak všestranný a veselý, kteří milují auto, když ho najdou na svém autě.

Pomozte také snížit dopad rychlosti větru, zlepšit jízdní stabilitu, vyrovnat auto a zvýšit bezpečnost. Univerzální pro všechny typy vozidel s kapotou nebo jakýmkoli plochým povrchem, 350z, vhodné pro q50, e90, c300, c6, q60, f30, 328l atd. Tento produkt pak můžete velkoryse věnovat svým příbuzným a přátelům, že na své přátele udělá dojem, jako malý dárek během svátků. Budete ho milovat. Zlepšení kvality pomáhají prodloužit životnost.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Vent

6. SONRU

#ad

120 W, Adaptér pro nabíječku do auta, SONRU 3 přihrádky, 120 W, vícenásobná zásuvka, rozdělovač s LED voltmetrem, oddělený spínač pro GPS/palubní, zapalovač cigaret se 4 USB porty, 12 V/24 V DC

#ad
SONRU #ad - Vysoké bezpečnostní standardy autonabíječka sonru je vyvinuta pro vysokou ochranu, integrovanou pojistku pptc 10a a ochranné obvody v nabíječce. Hlavní vypínač ovládá všechny zásuvky a USB přípojky. Snižte vkládání nebo vytažení zařízení a prodlužte životnost přístroje. Materiál předního krytu je vyroben z materiálu odolného vůči vysokým teplotám, přetížením, nabízí inteligentní ochranu před přehřátím, nadměrným nabitím, přepětím atd.

Pohyblivá nabíjecí hlava vybavena kabelem dlouhým 60 cm, zajistěte, aby se zařízení na zadním sedadle také mohla nabíjet. 3 zdířky do zapalovačů každý zapalovač cigaret může nabídnout maximální výkon 100 w celkový výkon všech přípojek nesmí překročit 120 w, GPS, což stačí pro současné použití velkého počtu zařízení, vyhřívání sedadel, jako jsou kamery, vysavače a jiné malé přístroje ve vašem vozidle 12 V/24 V.

Nemusíte si dělat starosti s vybitím autobaterie. Také s led voltmetrem pro sledování vaší autobaterie, 5 v, pokud je napětí pod 10, zapne se výstražné světlo s blikajícím číslem. Bezpečný síťový spínač s led indikátorem napětínavrženo s vypínačem pro každý zapalovač cigaret. 4 rychlé usb nabíječky 4 usb porty s inteligentním nabíjecím ic mohou automaticky dodávat optimální nabíjecí proud, maximální kombinovaný výstup USB zdířek je 3, podporují 4 různá zařízení současně 5 V/2, 4 A pro každý port, 6 A.
ZnačkaSONRU #ad
VýrobceSKYTAOEU Direct #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluTR-12
ModelkaTR-12