Top 9 The magnet Shop – Vysekávané prvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. The Magnet Shop

#ad

Flexibilní fólie pro uložení lisovacích forem, The Magnet Shop Magnetické fólie – magnety pro kutilství, A4, kutilství nebo výrobu vlastních magnetů na ledničku – 10 kusů – 0,4 mm černá

#ad
The Magnet Shop #ad - Cenově výhodné, lehké úložné řešení pro udržení organizované sbírky forem pro kutily. Co obdržíte: 10 magnetických listů a4, každý z flexibilní magnetické gumy s jedinou magnetizovanou stranou.

Tenké a flexibilní, díky čemuž je lze jednoduše zastřihnout nůžkami nebo nožem pro kutily. Nepřijímejte žádné falzifikáty! všechny naše magnetické fólie jsou zabaleny v našem značkovém obalu Magnet Shop, abyste věděli, že produkt, který obdržíte, je skutečný!. Magnetická přední strana je opatřena ochranným lakem pro zvýšení trvanlivosti a dosažení stylového vzhledu. Ideální pro řadu činností pro kutily, včetně výroby vlastních magnetů na ledničku a magnetizace fotografií. Ačkoliv listy nelepí podívejte se také na naše lepicí lístky!, v případě potřeby perfektně fungují s vlastním lepidlem.
ZnačkaThe Magnet Shop #ad
VýrobceThe Magnet Shop #ad
Výška11.69
Délka8.27
Hmotnost1.44
Šířka0
Číslo díluPMAGA4-.4/10
Modelka.

2. Ideen mit Herz

#ad

Ideen mit Herz Magnetický arch | magnetické desky | samolepicí | 0,6 mm silný | 10 kusů | ideální pro uložení razicích & razicích šablon Din A5

#ad
Ideen mit Herz #ad - Přední strana magnetická | zadní strana samolepicí. Pro přehledné uložení razicích a razicích šablon. Lze použít také jako magnetickou stěnu pro poznámky. Lze snadno přistřihnout např. Nůžkami. 10 magnetických archů | tloušťka: cca 0, 6 mm.
ZnačkaIdeen mit Herz #ad
VýrobceIdeen mit Herz #ad
Hmotnost1.28
Číslo dílu011237

3. The Magnet Shop

#ad

The Magnet Shop Jednoduché, 10 kusů listů A4 tloušťka 0,8 mm, flexibilní magnetické fólie – silná dálniční kvalita černá

#ad
The Magnet Shop #ad - Extra silný magnet – kvalita dálnice. Pro skladování nářadí a reklamní techniku. Magnetické listy a4, 0, 75 mm silné.
ZnačkaThe Magnet Shop #ad
VýrobceThe Magnet Shop #ad
Výška11.69
Délka8.27
Hmotnost1.27
Šířka0.03
Číslo díluPMAGA4-.85/4
ModelkaPMAGA4-.85/4

4. The Magnet Shop

#ad

A4 selbstklebende Gummi-Stahlbleche magnetische Oberfläche von The Magnet Shop 2

#ad
The Magnet Shop #ad - Größe: a4 210 x 297 mm. Farbe: braun/schwarz der abziehbare Kleber ist weiß. Bitte beachten Sie: Dieses Material ist kein Magnet. Dicke: 0, 75 mm. Menge: 2 Bögen.
ZnačkaThe Magnet Shop #ad
VýrobceThe Magnet Shop #ad
Výška0.06
Délka11.69
Šířka8.27
Číslo díluSFERA4-.75

5. The Magnet Shop

#ad

Flexibilní a magnetická, A3 42 x 30 cm, The Magnet Shop Magnetická tabule na lednici, plánovač jídel bílá, stíratelná tabule na poznámky se suchým stíratelným perem – poznámkový tabule

#ad
The Magnet Shop #ad - Dlouhá životnost: náš profesionální proces lesku zanechává povrch omyvatelný za sucha, který je dimenzován pro dlouhou životnost. Při správné péči můžete očekávat, že vaše bílá tabule vydrží několik let.
ZnačkaThe Magnet Shop #ad
VýrobceThe Magnet Shop #ad
Výška16.54
Délka11.69
Hmotnost0.31
Šířka0.02
Číslo díluWMAG-MEMOA3
ModelkaWMAG-05

6. The Magnet Shop

#ad

štítky a silné namáhání – magnetická fólie auto – 610 × 365 mm, The Magnet Shop Magnetická fólie samolepicí – extra silný magnet pro vozidla

#ad
The Magnet Shop #ad - Flexibilní: navzdory své síle je tato magnetická fólie stále flexibilní a proto ji lze zcela jednoduše stříhat dobrými nůžkami nebo nožem. N. B. Všestranná: stejně užitečné pro ruční práce i pro vozidla – všestranné možnosti použití.

Pro srovnání: náš normální materiál 0, 85 mm má pevnost 42 g/cm2. Magnet je 1, 310 x 365 mm velký podobně jako a2, 5 mm silný, 594 x 420 a na nemagnetizované straně opatřen samolepicí zadní stranou. Neakceptujte žádné falzifikáty. Silný magnet: naše 1, 5 mm listy jsou nejsilnější v našem sortimentu s magnetickou pevností v tahu 63 g/cm2.

Není kompatibilní s jinými magnety nebo magnety jiných značek. Rozsah dodávky: 1 list našeho extra silného magnetického materiálu pro vozidla. Všechny naše produkty jsou zapečetěny naším značkovým obalem na magnety, takže si můžete být jisti, že výrobek je pravý a je vyroben podle našich vysokých standardů.
ZnačkaThe Magnet Shop #ad
VýrobceThe Magnet Shop #ad
Hmotnost2.67
Číslo díluSMAGA2-1.5
ModelkaTMS-MAGSHEETS

7. Reorda

#ad

Reorda® Magnetické kruhy samolepicí 100 kusů – silné 3M lepidlo umožňuje prvotřídní přilnavost I mnohostranné ploché magnety na tvoření a řezání – ideální pro použití do školy a kanceláře

#ad
Reorda #ad - Vysoce kvalitní materiál: maximální standardy kvality jsou v naší společnosti absolutní A a O. Nekonečné možnosti: ať už do školy, protože jsou malé, kanceláře nebo pro váš domov. Německá zákaznická podpora – máte dotaz k našim produktům nebo existuje problém? Pak nás kontaktujte prostřednictvím zpráv zákazníků nebo e-mailu a my vám odpovíme do 24 hodin! Navíc nabízíme nejrůznější varianty.

Vynikající lepivost: s naším silným 3m lepidlem drží magnetické lepicí destičky Reorda na nejrůznějších površích! Ani silnějším zatížením naše magnetické destičky a magnetické kruhy nic nevadí.

Lepicí magnety se perfektně hodí pro ruční práce, ploché a dokonce lze řezat. Optimalizovaná magnetická síla: nestačí vám magnetická síla? Žádný problém! jednoduše připevněte několik magnetických destiček na požadovaná místa, čímž máte k dispozici ještě více možností. Proto jsou naše samolepicí magnety vyrobeny výhradně z anizotropního materiálu bez škodlivých látek.
ZnačkaReorda #ad
VýrobceReorda #ad
Výška0.08
Délka11.02
Šířka5.51
Číslo díluSG-REOR1-0001
ModelkaReo-mgpl

8. Magstick

#ad

DIY I flexibilní podklad pro magnety I mag_004, Sada 3 ks DIN A4 Ferrofolie samolepicí Magstick® I fólie obsahující železo surová bez povrchové úpravy

#ad
Magstick #ad - Vyrobeno v Německu. Velikost: din a4 210 x 297 mm i tloušťka: 0, 5 mm. Fólie obsahující železo jsou flexibilním základním podkladem pro silné magnety. Přední strana bez povrchové úpravy, zadní strana samolepicí. Naše produkty magstick jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. 3 přířezy fero fólie Magstick.
ZnačkaMagstick #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílueasydruck24de
Modelkaeasydruck24de

9. GAUDER

#ad

GAUDER Magnetické destičky samolepicí 20 mm | samolepicí magnety | samolepicí magnety na fotografie a další | samolepicí magnetické body

#ad
GAUDER #ad - Gauder je tu pro vás – po zakoupení vám bude tým gauder rozsáhlé poradenství a skutky k dispozici. Flexibilní použití – s našimi magnetickými destičkami gauder 100 x můžete na magnetické tabule a kovové plochy jako bílé tabule, ocelové lišty nebo chladničky.

Chceme vaši plnou spokojenost a stojíme za to naším jménem. Použitelný v mnoha ohledech – magnetické lepicí destičky se nejlépe hodí do školy, kanceláře, domácnosti, dílny a kempování – pro upevnění Tonies a jiných magnetů použijte prosím náš kovový pásek GAUDER . Jednoduché použití – samolepicí magnety lze snadno oddělit od ochranné fólie a rychle nalepit – po použití lze magnetické destičky značky GAUDER beze zbytku odstranit.

Silná přilnavost – samolepicí magnety od gauder 20 mm mají na zadní straně lepidlo a ochrannou fólii, čímž je zajištěno dlouhodobé a pevné držení na různých hladkých površích – ať už dřevo, plast, kov nebo keramika.
ZnačkaGAUDER #ad
VýrobceGAUDER #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluP-p-1,5mm